Umowa Kubicy z Orlenem za ok. 10 mln dol. bliska podpisania. Może chodzić o Stop Cafe

PKN Orlen jest bardzo blisko podpisania umowy sponsorskiej z Robertem Kubicą. Jak mówią nasze źródła, forma współpracy będzie niespodzianką dla wszystkich.

10 milionów dolarów?

Jak udało nam się ustalić, rozmowy pomiędzy Robertem Kubicą a Orlenem trwają od dłuższego czasu, ale są już zaawansowane. Kwota ma opiewać na około 10 milionów dolarów, czyli blisko 40 milionów złotych. Z naszych informacji wynika, że strony są bliżej niż dalej podpisania kontraktu. Szczegóły są doprecyzowane, ale umowa może oznaczać promocje nie tylko samej marki PKN Orlen, ale przede wszystkim produktów dla kierowców sprzedawanych na stacjach benzynowych. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że chodzi najprawdopodobniej o promocję marki Stop Cafe.

Negocjacjami z Robertem Kubicą chwalił się na Twitterze prezes Orlenu Daniel Obajtek. "Niełatwo było zgrać terminy, jednak wczoraj po południu udało nam się spotkać z Robertem Kubicą. Mówiliśmy m.in o potencjale i rozwoju motosportów w Polsce, z którymi PKN Orlen jest silnie związany i kojarzony od wielu lat"

Pierwszy o tej sprawie poinformował "Super Express". Tabloid pisał między innymi o tym, że Robert Kubica w poniedziałek odwiedził siedzibę PKN Orlen, gdzie spędził ponad godzinę.

Taśmy Morawieckiego

O Robercie Kubicy od wczoraj jest także głośno w kontekście politycznym, po tym jak Onet opublikował nowe fragmenty taśm z restauracji "Sowa i Przyjaciele".

- Na szczęście złamał rękę, raz, drugi - mówił Mateusz Morawiecki. - Ja nie chcę, k...a, co roku pięć dych płacić - tłumaczył się nagrany wówczas prezes BZ WBK.  

Adam Bielan w rozmowie z Moniką Olejnik w "Kropce nad i" wyjaśnił w poniedziałek wieczorem, że "Pan premier spotkał się dziś z panem Robertem Kubicą i sprawę wyjaśnili".

Zdjęciem ze spotkania z premierem pochwalił się sam Robert Kubica

- Wizyta u Premiera. Polska zawsze wspiera swoich. I nam jeszcze doszedł jeden temacik do dzisiejszej agendy. No hard feelings (bez urazy - red.) i jedziemy dalej! - napisał w komentarzu do zdjęcia z Mateuszem Morawieckim. 

Więcej o:
Komentarze (170)
Orlen jest bliski podpisania umowy z Robertem Kubicą
Zaloguj się
 • kaplan.raka.odbytu

  Oceniono 48 razy 36

  No to w sumie wyszło taniej, niż te 50 milionów, prawda Panie Premierze? No i nie Pana bank, a koncern państwowy płaci, więc sukces podwójny!

 • glencok

  Oceniono 37 razy 27

  to co? Morawiecki już liczy na nowe złamania i wypadki żeby można było się wycofać z umowy?
  Chociaz teraz to już z państwowych pieniędzy czyli z niczyich. Jak za PRL

 • waldiwaldi

  Oceniono 34 razy 26

  I to tak przypadkiem po wczorajszym spotkaniu. Wczoraj pisałem, że sypną 50 baniek dla załagodzenia sprawy i Williams klepnie Kubicę jako kierowcę. Scenariusz się sprawdza.

 • gabienz

  Oceniono 34 razy 24

  Jak to fajnie "dzieli" się nie swoimi pieniędzmi.
  Chyba wprowadzą zakaz handlu w soboty, żeby się zwróciły te inwestycje w stacje.

 • mcguirre

  Oceniono 29 razy 23

  To tak w ramach przeprosin rozumiem. Tylko że bekniemy za to przy dystrybutorach. Może by tak pan parapremier fundował prezenty z własnej kasy skoro chce przeprosić Kubicę ?

 • vito14

  Oceniono 26 razy 20

  No tak jak sponsoring z miał być z WBK co oznaczało by jego mniejszy dochód i tym samym mniejsza premia dla prezesa to Morawicki cieszył się ze złamanej reki Kubicy, jak sponsoring ma iść z państwowej spółki czyli pieniądze wszystkich nas czyli niczyje to wszystko OK.
  Banda zakłamanych świń.

 • lubicz56

  Oceniono 26 razy 20

  No pacz pan, Mateuszek-klamczuszek z bankowej kasy zalowal 50 baniek ale z pańtwowej sypie za to samo setkami milionów. Ma facet gest z... naszego :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX