Kowal: Dla PiS to jest bardzo zły wynik. Migalski: Zobaczymy, czy Morawiecki będzie pożarty

Wieczór wyborczy w Gazeta.pl. Wyniki wyborczych exit polls komentowali Paweł Kowal i Marek Migalski w rozmowie z Łukaszem Kijkiem.

PiS wygrał w 9 z 16 sejmików - wynika z sondaży exit poll. Jest jednak jedno "ale", to świetny wynik PSL. Jeśli Koalicja Obywatelska stworzy koalicje z ludowcami, może okazać się, że partia Jarosława Kaczyńskiego wcale nie będzie rządzić w sejmikach.

Więcej o:
Komentarze (31)
Wybory samorządowe. Paweł Kowal: Dla PiS to jest bardzo zły wynik
Zaloguj się
 • tinley

  Oceniono 33 razy 29

  PIs wygrał prawdopodobnie jedynie w małych miasteczkach. Rolnicy zagłosowali tym razem na PIS. A Warszawa? jak cymbał blokował pół warszawy barierkami chroniącymi jego drabinki to do kogo pretensje? Wciskanie pomników ,placów, zmiana nazw ulic, miesiecznice... więc warszawiacy kopnęli kurdupla w d..pę. Obsrał ta Warszawę tak że sprzątanie bedzie trwało kilka dekad. Nic dziwnego ze się ludzie wk..ili.

 • asr1

  Oceniono 26 razy 20

  Wszystko co szkodzi pis jest dobre dla Polski a co do platformy, czekam na Biedronia !!! Jasne jest że, w dużych miastach jest Europa i wielkim grzechem platformy było to, że nie uświadomiła tego wsiom i miasteczkom, że chodzi już nie o pokolenie 50+ ale o ich DZIECI i WNUKI !!!! A moja Warmia i Mazury gdzie my wszyscy jesteśmy z rodziców emigrantów i przesiedleńców pokazała pisowi środkowy palec !!!!

 • kamuimac

  Oceniono 22 razy 18

  nie po to Zbychu wrzucił PiS pod pociąg z TK na tydzien przed wyborami żeby Morawiecki wyszedł dobrze :) ot trwa walka o schede po kaczynskim bo to oczywiste że dla niego przysżłoroczne wybory to ostatnie w życiu

 • Witold Dzwinel

  Oceniono 13 razy 13

  Dlaczego PiS wygrał i ... nie wygrał, choć wynik tej partii jest znacząco lepszy niż 4 lata temu? Bo SPODZIEWAŁ się wyniku DUŻO lepszego, a opozycja dużo gorszego. Powiało grozą i zapowiedzią zmiany trendu. Okazało się, że rzeczywistość jest inna, a w przyszłości może być zupełnie inna.

 • basiak63

  Oceniono 14 razy 12

  Morawiecki nie będzie pożarty, prezes dał się nabrać na służalczość premiera i stoi za nim murem.

 • jjj68

  Oceniono 10 razy 8

  Obiektywnie patrząc to jednak zaczadzenie pisem trwa, niestety.

 • piotr1271

  Oceniono 11 razy 5

  Najgorsze dla PIS sa długoterminowe prognozy. Młodzież murem za PIS. Ech.... politowaniagodzy. Specjaliści

 • a.k.traper

  Oceniono 6 razy 4

  Ani PO ani PiS nie wygrały, wyborcy oddali głos na ludzi, którzy będą z nimi blisko i na co dzeń. Znam miejscowości gdzie burmistrzem czy prezydentem są ludzi różnych opcji i radzą sobie nieźle, czasem jednak przeszkadzają im nakazy i wytyczne kacyków partyjnych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX