Budimex szuka 1100 pracowników. Za polecenie dają nawet 2000 zł nagrody

Budimex szuka ponad 1100 pracowników. Grupa Budimex w ciągu czterech lat zwiększyła zatrudnienie z 4,5 do ponad 7 tysięcy osób.

Budimex, który jest generalnym wykonawcą robót budowlanych w infrastrukturze, przemyśle i energetyce oraz budownictwie ogólnym, szuka ponad 1100 pracowników. Chce ich zatrudnić do końca przyszłego roku. Co ciekawe, każdy kto poleci pracownika, który później rzeczywiście zostanie zatrudniony w firmie, dostanie nagrodę.  

- Największa polska firma budowlana wprowadzi jako pierwsza firma w branży budowlanej w Polsce zewnętrzny program rekomendacji osób do pracy. Każdy, niezależnie od swojego miejsca pracy, kto skutecznie wskaże pracownika na poszukiwane przez Budimex stanowisko, otrzyma nagrodę finansową w wysokości do 2000 zł - czytamy w komunikacie.

Budimex szuka w całej Polsce pracowników z ponad 50 różnych specjalizacji. Wśród nich są takie jak: kierownicy budów, inżynierowie robót, majstrzy, inżynierowie robót torowych itp. 

Budimex: Na 240 poleceń zatrudniliśmy prawie 100 osób

- Wprowadzenie tego innowacyjnego rozwiązania to rozwinięcie systemu rekomendacji wewnętrznych, który działa w Budimeksie od ponad dwóch lat. Walczymy o jak najlepszych specjalistów w swoich branżach. W pierwszej połowie 2018 roku na 240 poleceń zatrudniliśmy prawie 100 osób. Najczęściej pracę w tym systemie znajdują u nas kierownicy robót oraz inżynierowie. Jesteśmy pierwszą firmą budowlaną w Polsce, która wprowadza takie rozwiązanie dla poleceń zewnętrznych, a nie tylko wewnętrznych, czyli realizowanych przez obecnych pracowników Budimeksu - powiedział członek zarządu Budimeksu Cezary Mączka, cytowany w komunikacie. 

Budimex to największy pracodawcą na rynku budowlanym w Polsce. Jako jedna z nielicznym firm na rynku nie redukowała zatrudnienia w latach 2014-2016, gdy branża budowlana przechodziła spadek zamówień. 

Budimex jest też notowany na warszawskiej giełdzie, od 1995 r. Jego inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma Ferrovial. 

Więcej o:
Komentarze (85)
Budimex szuka ponad 1100 pracowników. Za polecenie nawet 2000 zł nagrody
Zaloguj się
 • kamuimac

  Oceniono 22 razy 18

  tak tak - przyjdz do nas pracować pod warunkiem że założysz swoja działalność i twoja wypłata to bedzie fakturka co miesiąc bez żadnych praw pracowniczych :)

 • baluwolanda

  Oceniono 18 razy 14

  Widziałem z miesiąc temu ich ofertę- wielki plakat na słupie. ŚREDNIA dochodów za prace poza miejscem zamieszkania to 4,7 tyś brutto (podstawa plus premie) Czyli ile tej podstawy, a ile wirtualnej premie?? Wliczono premię prezesa? Plakat można znaleźć w internetach. Na plakacie premia to 500 zł (starczy na buty na zimę lub jedno ttankowanie). Uwaga, dają też nowe ubrania!!!! Czyli dymaj za 2,5 na rękę poza domem, a nawet cię zakwaterują w jakimś internacie. Dajcie ludziom porządne stawki, a sami będą walić drzwiami i oknami.

 • lubat

  Oceniono 12 razy 10

  "kto skutecznie wskaże pracownika na poszukiwane przez Budimex stanowisko, otrzyma nagrodę finansową w wysokości do 2000 zł "
  Może zamiast płacić "znaleźne" trzeba więcej płacić pracownikom i wtedy nie będzie problemu z ich brakiem.

 • volongoto41

  Oceniono 8 razy 6

  - poproszę kaszankę dla psa, tylko żeby nie była taka słona jak ostatnio....

 • czarek75

  Oceniono 6 razy 4

  niech czarna wołga jezdzi i łapie pracowników

 • matatjahu

  Oceniono 3 razy 3

  jak płacą tak dobrze, to czemu mają tam ogromną rotację pracowników i szukają dziwnych chwytów reklamowych nawet w mediach?

 • cymesgeszefciarz

  Oceniono 11 razy 3

  "dają nawet 2000 zł nagrody" tak samo jak "na placu czerwonym w Moskwie rozdają samochody " media tzw. "czwarta władza" sprzedajna jak trzy poprzednie

 • bbbzzz

  Oceniono 4 razy 2

  Może ten od Jakiego, Piotr jakiś? Wygląda na chłopa w trudnej sytuacji, ale widać, że łatwo się dopasuje do każdej roboty ;) W sprawie nagrody proszę o kontakt.

 • pan-mario

  Oceniono 6 razy 2

  Mam pomysł. Niech robią łapanki na mieście. Niemcy już to wypróbowali kiedyś w Polsce. Pokażcie chodź jedną uczciwą firmę. Ja takiej nie znam. Firmy potrzebują niewolników, a nie pracowników.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX