Zmiany w przesyłkach na Allegro. Niższa opłata, koniec limitu, możliwe okazje

Robert Kędzierski
Allegro Smart! w najbliższy poniedziałek 5 listopada ulegnie zmianie. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, za usługę nie trzeba już będzie płacić z góry za rok. Zniknie limit przesyłek. Pojawią się natomiast okazje.

Allegro Smart! już w poniedziałek 5 listopada, zaledwie dwa miesiące od uruchomienia, istotnie się zmieni. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, pojawi się nowa wersja programu - płatna miesięcznie. Użytkownicy mogą więc wybrać - zapłacić za rok z góry 49 zł lub jedynie 8,99 zł. Wystarczy "podpiąć" kartę płatniczą lub kredytową. Usługę można anulować w każdej chwili, a następnie do niej wrócić - w dowolnym momencie. 

Oferty specjalne

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w poniedziałek 5 listopada w serwisie pojawi się więcej Mega Okazji. Spora część z nich ma być dostępna wyłącznie dla osób korzystających z Allegro Smart!.

Niektóre aktywne będą tylko przez dobę. Oprócz tego dostępne mają być też Szybkie Okazje - specjalne oferty atrakcyjne cenowo, które mogą zostać wykupione w dosłownie kilka minut. Przypomina to znane w Polsce wyprzedaże błyskawiczne. 

Znika limit

Allegro likwiduje też limit przesyłek - każdy korzystający z programu Allegro Smart! będzie mógł skorzystać z systemu dowolną liczbę razy. Do tej pory liczba paczek objętych programem nie mogła być większa niż 365 rocznie. 

Rośnie sieć odbioru

Skorzystanie z Allegro Smart! ma być wygodniejsze, bo liczba punktów, w których odbierzemy przesyłkę, ma być coraz wyższa. Do końca roku ma liczyć nawet 20 tys. punktów takich jak Paczkomaty.  

Zwiększa się ilość ofert

Z Allegro Smart! w tej chwili korzysta już kilkaset tysięcy osób. Jeszcze na początku września uczestników programu było 100 tys. Coraz większa popularność projektu wiąże się zapewne ze wzrostem liczby ofert oznaczonych jako "Allegro Smart!". Od startu projektu jest ich o niemal połowę więcej - ok. 40 milionów. 

Z darmowej dostawy Allegro Smart! można skorzystać tylko wtedy, gdy zakupy od jednego sprzedawcy mają wartość co najmniej 40 zł. 

Czytaj też: Telewizory 4K - poznaj najciekawsze propozycje popularnych producentów

Więcej o:
Komentarze (8)
Allegro Smart! w nowej wersji. Niska opłata miesięczna, koniec z limitem przesyłek, możliwe okazje
Zaloguj się
 • sacc77

  Oceniono 7 razy 3

  ALLEGRO się po prostu zeszmaciło.
  Z platformy wymiany przekształciło się w SKLEP jakich wiele i stało się gowinem...

 • fakekonto9

  Oceniono 2 razy 2

  Czemu jak czytam o przesyłkach w allegro, to w nagłówku wiadomości mam jakiś filmik kompletnie niezwiązany z tematem? I tak w każdym artykule. Z ch*jem na łby się pozamienialiście?

 • piatek0812

  Oceniono 1 raz 1

  Co muszę zrobić, żeby gazeta zrobiła mi darmową reklamę?

 • gazeciarz777

  Oceniono 6 razy 0

  Allegro idzie w tym samym kierunku co Aliexpress, niestety nieudolnie bo zaczęli od cichego lobbowania w sprawie nałożenia VATu i cła na większą ilość przesyłek z chin...

 • actchris

  Oceniono 3 razy -1

  Niech wprowadzą usługę smart nie dla firm i supersprzedawców bo tak to nie idzie coś sprzedawać skoro u jednych kupujący nie płaci a u innych musi płacić za ten sam towar.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX