Komentarze (193)
Afera KNF. Leszek Czarnecki twierdzi, że Sokal naciskał na audytora
Zaloguj się
 • marywil2012

  Oceniono 54 razy 48

  fiu, fiu, no proszę, a ja myślałem, że oni w tym Pisie tylko tak dla sportu kłamią, żeby nie wyjść z wprawy, a tu jednak chodzi o solidny plan biznesowy jak wyprowadzić kasę na partię... Sokal, glapiński i chrznowski. Z tych wszystkich rozgrywającym jest glapiński, glapiński nie robiłby tego bez porozumienia z kaczyńskim. Nie chodzi tu o marne ukrywanie pieniędzy na własne potrzeby, to wygląda na przejmowanie w majestacie prawa pisowskiego, więc wszystko musiało być skoordynowane....

 • mark6

  Oceniono 49 razy 43

  Rozkaz z " nowogrodzkiej" do członków PiSu !
  POWTARZAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ< ŻE WKŁADY SĄ BEZPIECZNE.
  Rzecz w tym, że w tej aferze nie o to chodzi !
  Skandal polega na tym, że czołówka PiSu chciała OKRAŚĆ Polskę, przejmując Bank i dofinansiwując go z funduszy państwowych.
  Nikt nie twierdzi, jak chce PiSowska KLOAKA, że środki są zagrożone.

 • Kris P

  Oceniono 39 razy 37

  PiS tak teraz kombinuje jak wmówić suwerenowi, że wszystkiemu winien Czarnecki i wraże siły opozycyjne wraz z zagraniczną finansjerą.
  Obojętnie co wymyślą, to suweren opłacany łapówkami wyborczymi uwierzy, bo we wszystko i tak wierzy.

 • azalka12

  Oceniono 34 razy 32

  Audytor z definicji ma byc niezalezny i niepodatny na naciski. Ktora firma audytowala baki Czarneckiego?
  Czy to, ze audytor Get Back na krotko przed upadkiem tej firmy nie zauwazyl jej sytuacji moze byc powiazane z tym co obecnie wyszlo na jaw? Audytorzy tez byli zachecani do okreslonych dzialan?

 • jxl82

  Oceniono 32 razy 32

  Sprytne, najpierw usypiali czujność ofiary prezentując się jako nadzór z "sercem" "rozumiejący arkana biznesu" , idący na rękę właścicielowi i akcjonariuszom . A następnie przeszli do ataku chcąc w krótkim czasie bez zbędnych ceregieli przejąć bank, który nie byłby w stanie w tak krótkim okresie przygotować planu B.

 • tilow3

  Oceniono 31 razy 29

  Odkąd istnieje ziemia i wszystko co na niej, prawda jedna jest oczywista i wydaje się niepodważalna - czegokolwiek dotknie się PiS z prezesem na czele , musi zostać popsute, poza jednym! poza napychaniem kasy w pisowskie kieszenie. Tak było w latach 90. gdy PC przejmowało majątki w Warszawie, a póżniej krok po kroku ogłaszali upadłość. Tak było gdy powstał 1. rząd PiS i prawie rozwalili wtedy system władzy, no ale na szczęście Polski, nie pchali się wtedy do gospodarki i dosyć szybko upadli.... teraz mają wszystko! i wychodzą ich zdolności do rządzenia. Żeby tylko dotknął nas kryzys na poziomie Grecji..... może z głodu nie zdechniemy. Zapowiada się dużo gorzej i tutaj też jedna subtelna wyłączność - Ludzie PiS zbili takie majątki, że im kryzys niestraszny, dla reszty to będzie kara, że nie pokochali najlepszej władzy na świecie. Kaczyński dopnie swego, zemsta to dla niego słodycz na duszy, a ty suwerenie zdychaj.

 • didej007

  Oceniono 27 razy 27

  To zaplanowany SKOK PiS na Trybunał Konstytucyjny, sądy, trójpodział władzy i finanse państwa. Pisowskie watahy szaleją w państwie wilczej zmiany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX