Komentarze (193)
Afera KNF. Leszek Czarnecki twierdzi, że Sokal naciskał na audytora
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • fctheduck

  Oceniono 12 razy 12

  Ciekawe dlaczego trolle atakują osobę, która pokazała jaka patologię mamy w KNF i na szczytach władzy zamiast nawoływać do wnikliwego śledztwa, komisji sejmowej itd??? A, bo pracują zdalnie. Z Petersburga:)

 • niezalany

  Oceniono 13 razy 11

  buahahaha... pis'dzielcom się wydawało, że mają monopol na podsłuchy ;-)))

 • wujekdolf

  Oceniono 13 razy 11

  nie ma co komentować - szampan w lodówce już się chłodzi :) czekamy na dalsze wieści... i przyśpieszone wybory :)

 • antyqrdupel

  Oceniono 10 razy 10

  Putin i Spółka

 • abxcd

  Oceniono 10 razy 10

  Szli mu na rękę bo liczyli, że coś im odpali (vide 40 mln). G N O Y EEEE

 • jxl82

  Oceniono 14 razy 10

  Zdzisław zjedz Snickersa jak taki głodny jesteś, bo gwiazdorzysz!

 • naanga

  Oceniono 10 razy 8

  Sama KNF też nagrywała, więc obie strony wiedziały co mówią - trafił swój na swojego. Już teraz
  pisowcy wmawiają ciemnemu ludkowi, że bezczelny ubek Czarnecki tak zmanipulował umysł profesorka z bożej łaski, Chrzanowskiego, by tenże złożył Czarneckiemu propozycję oskubania go na 40 mln.

 • ahoy2

  Oceniono 8 razy 8

  Afera aferą. Mnie dziwi, że ludzi na tak wysokich stołkach mówią tak niezborną polszczyzną. Migali się w szkole? Ciągnęli ledwo ledwo? Z trudem przechodzili z klasy do klasy? To nie jest inteligencja a klasa dorobkiewiczów, stosując nomenklaturę przedwojenną. Młodzieży, rozumiem niektórych, że nie chcą się uczyć. Migajcie się, ściągajcie itd.

 • vito60

  Oceniono 8 razy 8

  Chodzenie po bagnie wciąga.

 • duath

  Oceniono 11 razy 7

  Hehehe możecie poszukać, moich wpisów z 2016, kiedy zaraz po tym jak "BARON PALIWOWY" Glapiński został prezesem NBP pisałem, że z tego przekrętu to nawet nasze wnuki się nie wypłacą.. trochę musiałem poczekać, ale tylko trochę. ;)

 • pd2016

  Oceniono 8 razy 6

  Chrzanowski, Glapiński, Sokal - mieli być bohaterami PiS. Chcieli lepiej dla PiS (zrozumiałe, że tym samym dla państwa). A wyszło szydło z worka...

 • spyderman2

  Oceniono 10 razy 6

  prezydĘt musi zadbać o przyszłość po końcu kadencji, nic dziwnego że na spółkę z pisim nierządem totalnych chcieli sobie uwłaszczyć bank za złotówke.
  po depisizacji braknie miejsc w więzieniach na złodziei z pisu

 • andmas

  Oceniono 7 razy 5

  W PIS jest bardzo mało PISU ... w większości to są ludzie którzy zrozumieli ,że wystarczy podpiąć się po PIS ,żeby żyć wygodnie i ciągnąć jak największe profity ze swojej przynależności . Najbardziej bolesne jest to ,że rządzący kupują głosy od leni , nierobów i cwaniaków ,kilka milionów ludzi żeruje na ludziach uczciwie pracujących . Nie potrzeba ściągać do pracy w Polsce ludzi za granicy , wykorzystajmy tych co nigdy nie podjęli pracy .

 • farsizm

  Oceniono 4 razy 4

  O co chodzi z tym Międzynarodowym Bankiem Współpracy Gospodarczej w Moskwie ?

  z Wiki
  "13 marca 2007 powołany [ Zdzisław Sokal] przez prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na stanowisko członka zarządu NBP. Jego kadencja zakończyła się 13 marca 2013[1]. Powołany w skład Polskiego Komitetu Standardów Rachunkowości oraz rady Międzynarodowego Banku Współpracy Gospodarczej w Moskwie."

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 3 razy 3

  A co na to senator Grzegorz Bierecki, prezes piramidy finansowej SKOK?

 • dziadwawelski

  Oceniono 2 razy 2

  Trzeba przyznać, że obecna dojna zmiana to wyjątkowo uczciwi złodzieje. Można odnieść wrażenie, że kiedy już wszystkie ich błędy zostaną ujawnione oni niczym legendarny profesor smoleński Leszko Kaczyński przeproszą za wszystko. Leszko tak miał i pewnie gdyby mógł to by za to lądowanie przeprosił ;-)))

 • opt

  Oceniono 2 razy 2

  Komitet Stabilności Finansowej - jacy nagle patrioci zatroskani o finanse Polaków, a gdzie byli do tej pory, że doszło do narażenia Polski na utratę zaufania- zresztą nie tylko w dziedzinie finansów. Im tak można wierzyć jak Giertychowi, który zmienia poglądy od miejsca siedzenia , ale to przecież papuga i nie można traktować go poważnie w odróżnieniu od tej sitwy pozornie pomagającej bankom, a w rzeczywistości knującej sposób łatwego przejęcia fortuny, po upodleniu banku niszczącymi nakazami, łapówkami, bezsensownym łączeniu afery z przeszłą działalnością Czarneckiego.

 • muflonex

  Oceniono 4 razy 2

  Mafia z Porozumienia Centrum bis milczy. FOZZ to nie my. SKOK to nie my. Getin to nie my. Miller z lub czasopismami i prywaciarze z Amber to małe misie przy mafii mlaskatego, która tak naprawdę robi dla drużyny Kremla.

 • borsuk07

  Oceniono 6 razy 2

  KTOŚ tutaj pogrywa - i gdzie się podziały te oszczędności - " Po pierwsze KNF zezwolił na uruchomienie w Getin Noble programu naprawczego. Dzięki temu Czarnecki miał zaoszczędzić pół miliarda złotych na podatku bankowym - banki objęte programem go bowiem go nie płacą. "

 • oczy_argusa

  Oceniono 9 razy 1

  oczywiście nagranie audio-video z twardymi dowodami na te naciski jest w posiadaniu mec. Giertycha, który właśnie zmierza do prokuratury.

 • marian667

  0

  Bierzesz dyktafon, idziesz na spotkanie. Mówisz to co może ci się przydać a nie wspominasz o tym co może ci zaszkodzić. Bo wiesz, że się nagrywa.

 • piotre1987

  Oceniono 2 razy 0

  No tak żadnych dowodów jakąs łapówkę a całe lemingowo wierzy sbekowi czarneckiemu miliarderowi, którego interesy zaczynają się sypać że Chrzanowski mu proponował a gdzie jakikolwiek dowód?? Bo samo załatwianie roboty to jest normalna sprawa chociaż nie w takiej instytucji za to Chrzanowski poleciał ale jakaś łapówka nie bylo na nagraniach zadnej o niej mowy i jeszcze ta kwota 40 milionów szkoda że giertych nie wymyślił 100 milionów ładniej by brzmiało, Masakra jakaś, ludzie gdzie dowody.

 • eralodowcowa

  0

  Wygląda na to, że KNF prowadził działania zmierzające do ratowania banku polskiego biznesmena, a przynajmniej nie utrudniania mu życia, tyle, że przy okazji zrodziła się niemoralna propozycja, ale i bez niej bank był w miarę ochraniany. Sprawa się rozejdzie po kościach, chociaż głowa Chrzanowskiego spadła, bo musiała! Oby nadzór nad nadzorem był w przyszłości lepszy, bo to zbyt istotny element w systemie finansowym kraju!

 • karl.franc

  Oceniono 6 razy 0

  te wszystkie ataki na przeszlosc czarneckiego sa smieszne
  wyobrazcie sobie ze wyszlo nagranie w ktorym ktorys z wspolpracownikow ziobry oferuje trynkiewiczowi wolnosc w zamian za kase
  a osoby ktore glosno o tym mowia sa zakrzyczane przez ludzi ktorzy wrzeszcza ze trynkiewicz jest zly

  ale zaraz, przeciez w nagraniu wyraznie widac ze propozycja korupcji wyszla od strony rzadowej, wiec to czy zostala ona zlozona pedofilowi, mordercy czy ubekowi odgrywa drugorzedna role

 • slade1972

  Oceniono 8 razy -4

  Stary Sokal mocno śpi!
  My się go boimy
  Na palcach chodzimy!
  Jak się zbudzi! To nas zje!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX