Komentarze (63)
Podwykonawcy Astaldi zablokowali tory. Centralna Magistrala Kolejowa nieprzejezdna
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wawa1920

  Oceniono 3 razy 3

  Czego się pis nie dotknie,to spier…..li

 • ojobazos

  Oceniono 4 razy 2

  W państwie PIS panuje anarchia. W sumie ci przestępcy w ciężarówkach ostrzegali juz wcześniej ze zablokują CMK. Faktem jest że ten przejazd w Parzniewie to jedyny przejazd z rogatkami przez te tory od Warszawy po Grodzisk i tym samym łatwy cel do uderzenia. Ale PIS nie potrafi poradzić sobie z 2 ciężarówkami i przestępcami w nich siedzącymi.

 • enedue3

  Oceniono 4 razy 2

  Widzę i czytam wypociny gawiedzi, która nie ma pojęcia o prowadzeniu działalności gospodarczej a raczy się napadać bezmyślnie na protestujących przedsiębiorców w słusznej sprawie.

  Gdzie są te "znakomite" reformy gospodarcze pana Morawieckiego??? Ich jest po prostu brak ! Jegomość , który jest z wykształcenia historykiem sztuki, nie ma pojęcia o gospodarce.
  PiS jest przy władzy ponad 3 lata i nic w tej sprawie nie zrobił, jest tak samo jak za Rudego z Gdańska, przedsiębiorcom nie płacą !

  Może zerżnąć gotowca od sąsiada, z Niemiec jak należy postępować w takich przypadkach.

 • greeg99

  Oceniono 8 razy 2

  Nie "W związku z utrudnieniami na torach, spowodowanymi protestami podwykonawców włoskiej firmy" tylko W związku z utrudnieniami spowodowanymi przez złodziejską politykę PKP

 • the_xy

  Oceniono 2 razy 2

  Jaki jest mandat za zatrzymanie na przejeździe kolejowym lub bezpośrednio za nim? Dalej psia grypa panuje? Dlaczego pojazdy nie są odholowane na parking policyjny jako sprawiające utrudnienia w ruchu i powodujące zagrożenie bezpieczeństwa?

 • Rob roy

  Oceniono 6 razy 2

  polskie molochy panstwowe to zgraja oszustow. spojrzcie na pzu
  na orlen
  na spolki energetyczne
  na gddik...
  nie placa
  niszcza firmy i ludzi
  uzywaja przewagi sily jak mafia...
  nie mamy wyboru?
  musimy placic haracze do ZUS
  haracze do PZU
  naprawde
  musimy miec 2.5 raza drozszy prad i paliwo niz w USA????
  naprawde cieleta??

 • nautilus99

  Oceniono 10 razy 2

  Postawię proste pytanie - gdzie jest Policja? Konflikty o pieniadze to sprawa sądów gospodarczych i komorników. Tu jest czysty terroryzm w postaci blokady kluczowej linii kolejowej! Co to za "powołanie zespołów awaryjnych", które wyznaczą objazdy? 15 minut interwencji Policji, przymusowe ściągnięcie z torów i koniec dyskusji. W normalnym kraju tak wygląda bezpieczeństwo.

 • kar.as

  Oceniono 1 raz 1

  Kraków to taka Polska B+ (albo A-).

 • ps11111ps

  Oceniono 3 razy 1

  Pytanie czy Schetyna ma pomysl na to co z tym fantem zrobic po przejęciu władzi. Bo z dnia na dzień nie zrobi się lepiej/mądrzej/uczciwiej. Jak to bagienko zaorać???

 • g106

  Oceniono 6 razy 0

  Wp////lić, spałować i skonfiskować maszyny budowlane. I pokazać prawdziwe prawo. Tylko, że rząd się boi a tu akurat miałby moje poparcie

 • telewy2

  Oceniono 3 razy -1

  PKP i wszystkie te spółki córki to jedno wielkie bagno. Wiem, bo jeżdżę codziennie do pracy, spóźnienia, spóźnienia i jeszcze raz spóźnienia. Zero informacji. bardzo często mam tak: pierwszy komunikat, ze opóźnienie jest 15 min. Drugi komunikat, ze opóźnienie jest wzrosło do 30 min. Trzeciego komunikatu już nie ma a pociąg nie przyjeżdża w ogóle. A szkoda, bo pociąg jest ekologiczny, przewozi mnóstwo ludzi a ja mogę sobie poczytać książkę jadąc do pracy.

 • adam545

  Oceniono 5 razy -1

  Jak nie dostali kasy to albo pujda siedzieć za to ze wykonali prace bo nie zapłacili pracownikom albo Panstwo ich zlicytuje bo są niewyplacalni tylko dlatego że firma ich wyrolowala

 • stefffon

  Oceniono 20 razy -14

  terrorysci, powinno sie ich rozstrzelac. Jak nie dostali kasy to niech idą do sądu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX