Komentarze (48)
Ceny prądu. Kilka miliardów na rekompensaty. "To nie są do końca pieniądze ministra"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tomtg123

  Oceniono 4 razy 4

  co to znaczy "nie do końca" pieniądze ministra ? To WCALE nie są pieniądze ministra, to są pieniądze zabrane podatnikom, minister W NAJMNIEJSZYM NAWET STOPNIU NIE JEST ICH WŁAŚCICIELEM.
  Mówienie że to "nie do końca pieniądze tchórzewskiego" jest równie "dobre", jak stwierdzenie, że np. złodziej "nie do końca" jest właścicielem tego, co ukradł.
  Nie żadne "nie do końca". WCALE.

 • bolo2002

  Oceniono 3 razy 3

  Podwyzka cen prądu-kolejna podwyzka w Polsce za rzadów PIS-dzielców! Spirala drozyzny sie nakręca. po podwyzce cen pieczywa/20 % !!!/, paliwa o 20-25 % !! i wielu innych produktów, w tym jajek, warzyw , wędlin, itd. Na efekty nie trzeba bedzie długo czekac-podrozeje dosłownie wszystko-bilety kolejowe, tramwajowe, dostawy, produkcja w zakładach przemysłowych, itd. Nieudaczniki prubója przerzucic na barki obywatela średniowieczny stan polskiej energetyki-przestarzałe sieci przesyłowe, wysokie ceny wegla, niegospodarnośc, likwidację OZE!!!!, itd, Za chwile mieszkańcy miast dowiedza sie , o ile podrozeje ogrzewanie. Tak PIS-owskie nieudaczniki a w zasadzie ekonomiczne matoły wdrażają 'swoją' dobrą zmianę. Mam nadzieję, ze na jesieni 2019 r po wyborach -ich suweren kopnie to barachło i dokona w Polsce zmian do normalnosci!

 • piotrus.zibi

  Oceniono 3 razy 3

  Co za głupi tytuł. Przecież rząd nie ma żadnych swoich pieniędzy tylko nasze

 • starszy-65

  Oceniono 1 raz 1

  Nie rozumiem tych oczekiwań i wątpliwości skąd pieniądze na rekompensaty?, skoro wszyscy wiedzą, że jest jak w PRL i skoro tow prezes PiS każą wypłacić to pieniądze się znajdą bo to przecież takie proste dla wszystkich prócz naukowych tłumoków.

 • bat098

  Oceniono 1 raz 1

  jeżeli nie dostaniemy wyższego rachunku za prąd to na pewno większa kwota pojawi się chociażby na paragonach, wzrośnie koszt produkcji to i cena finalna. wystarczy poczytać branżowe portal - - żeby się przekonać czym nas straszą

 • donmarek

  Oceniono 1 raz 1

  Nie jest tak źle. Rząd pieniądze będzie miał. Bo coraz bardziej zaznacza się tendencja spadkowa w liczbie ludności w kraju. Bo, przy mikroskopijnym wzroście urodzeń, następuje gwałtowny wzrost liczby zgonów !!! Zatem, MATOŁusz zaoszczędzi na emerytach, którzy go "popierają" i po prostu coraz częściej umierają !!!

 • 74polska

  Oceniono 1 raz 1

  Teoria pis'dowców: albo zapłacisz więcej za prad albo zapłacisz za prąd poprzez budżet czyli podatki - tak czy siak zapłacisz/ ale to chyba nie dociera do każdego, pis'dowcy sie ciesza poniewaz będą dopłaty wiec nie zaplaca więcej- proponuje jeszcze mniej przedmiotów w szkole a najlepiej sama religie5to wystarczy

 • tilow3

  Oceniono 3 razy 1

  W Tokfm była audycja pt. "co może skłonić w Polsce ludzi do wyjścia na ulice". Zadzwonił słuchacz pisowiec i powiedział coś znamiennego "wyjdą ludzie gdy PO wróci do władzy - gdy podniosą wiek emerytalny, albo nie spełnią jakiejkolwiek obietnicy wyborczej i tym podobne". I tak pomyślałem, że Polska nie absolutnie żadnej przyszłości, że to prawdziwy koniec, bo nawet jeśli PiS straci władzę, to nie poradzą sobie z tym ich zwolennicy i dojdzie do ostrego zwarcia. I to jest zdaje się scenariusz niezwykle prawdopodobny. Pisowski suweren jest tak wytresowany przez Jarosława, że nieważne iż PiS nie spełnił absolutnie żadnej obietnicy wyborczej (nawet 500+ skopali, bo program miał podnieść dzietność, a nic takiego się nie dzieje, czy obniżenie wieku emerytalnego, przy przyznawanych głodowych emeryturach - szkoda, że nie uprzedzili obniżamy wiek, ale potem zęby w tynk) najważniejsze, że PO ma dostać po ryju i to dosłownie, bo lemingów czy lewactwo, można gnoić, opluwać, tłuc..... bo to przecież bezmózgi, skoro ufają Tuskowi. Z taką logiką zajdziemy daleko! bardzo daleko!

 • Piotr

  Oceniono 20 razy -16

  Dysonans poznawczy leminga zagrożony. Chcą ograniczenia węgla a potem źle że prąd drogi. Co za barany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX