Uwaga, weekendowe przerwy w kilku bankach! Lepiej uzbroić się w cierpliwość

W nadchodzący weekend pewne kłopoty z normalnym dostępem do bankowości mogą napotkać klienci m.in. Eurobanku, Pekao, PKO BP, Getin Noble Banku, mBanku czy ING Banku Śląskiego.

Getin Bank

W Getin Banku w nocy z soboty na niedzielę (z 15 na 16 grudnia) nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej. Przerwa potrwa od 23.45 do 05.30.

Lion's Bank

Od piątku od godziny 22.00 do godziny 6.00 w sobotę z bankowości internetowej nie będą mogli także, z pomocy prac modernizacyjnych, klienci Lion's Banku.

Idea Bank

W tych samych godzinach co w Lion's Banku, przerwę w dostępie do bankowości internetowej będzie miał także Idea Bank. Informacja o przerwie została umieszczona wyłącznie w systemie przeznaczonych dla spółek, więc możliwe, że klienci indywidualni i drobni przedsiębiorcy nie będą mieć problemów.

ING Bank Śląski

W związku z pracami serwisowymi, w nocy z soboty na niedzielę (15-16 grudnia) w godzinach 0.00-5.30 może wystąpić szereg problemów dla klientów ING Banku Śląskiego.

W tym czasie klienci mogą mieć problemy z realizacją płatności kartami.

Mogą wystąpić też kłopoty ze skorzystaniem z: bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej, płatności BLIK, płatności natychmiastowych, płatności internetowych z Płać z ING, kantoru czy modułu Makler w systemie bankowości internetowej Moje ING. Problem może być też np. z przelewami z rachunku karty kredytowej.

Dla inwestorów to nie koniec problemów, bo w niedzielę od 10.00 do 13.00 nie będzie też działać moduł Makler w systemie bankowości internetowej i aplikacja ING Makler Mobile.

Pekao

Niemal całą sobotę 15 grudnia - od 6.00 do 20.00 - inwestorzy będą mieli też kłopot w Pekao. W tym czasie bowiem mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler.

mBank

Najgorzej będą mieli jednak chyba inwestorzy z mBanku, bo tu usługa eMakler - zarówno w bankowości internetowej, jak i w aplikacji - nie będzie działać od godziny 22.00 w piątek (14 grudnia) aż do 12.00 w niedzielę (16 grudnia).

PKO Bank Polski 

W niedzielę w nocy dostępu do wszystkich funkcji bankowości nie będą mieć też klienci PKO BP. Od północy do 1:00 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes, a także z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi "Płacę z iPKO". W tym czasie wszystkie karty będą obsługiwane bez zakłóceń, z wyjątkiem płatności internetowych z włączoną usługą 3D Secure.

Również od 0.00, ale aż do 8.30, niedostępna będzie w serwisie internetowym iPKO i w aplikacji IKO obsługa kart, tj. podgląd szczegółów, blokada, spłata czy zmiana limitów. Płatności kartami czy wypłaty z bankomatów powinny jednak odbywać się bez problemów.

Dokładnie na takie same przerwy muszą się też przygotować klienci Inteligo, czyli internetowej "siostry" PKO BP. 

Eurobank

W nocy z piątku na sobotę (14-15 grudnia) z serwisu bankowości internetowej oraz z aplikacji mobilnej nie będą mogli skorzystać klienci Eurobanku. Przerwa potrwa od 23.35 do 3.30. 

T-Mobile Usługi Bankowe

Utrudnienia w korzystaniu z bankowości elektronicznej mogą wystąpić także w T-Mobile Usługi Bankowe. Tu przerwa potrwa od 23.00 w piątek 14 grudnia do 4.00 w sobotę 15 grudnia.

Więcej o:
Komentarze (19)
Uwaga, weekendowe przerwy w kilku bankach! Lepiej uzbroić się w cierpliwość
Zaloguj się
 • stachud

  Oceniono 2 razy 2

  Polska bezgotówkowa. Gratuluje pomysłu. Szczególnie jak ktoś w nocy chce kupić paliwo na stacji.

 • kryweg

  Oceniono 1 raz 1

  Trzeba czyścic papiery, a wyłączenie serwerów to przecież żaden problem...

 • magdalenaelkot

  Oceniono 1 raz 1

  czytam takie artykuky co tydzien. co oni robia w tych bankach ze co tydzien sa przerwy??
  mieszkam w uk i od 8 lat nie bylo ani jednej przerwy z moim banku.

 • baxter21

  Oceniono 1 raz 1

  Ten ING już mnie wkur...a na maxa. Jak nie awarię co chwile to co tydzień przerwy serwisowe.
  Czy ktoś z Państwa może polecić mi jakiś bank który nie ma chyba chwilę problemów ?

 • 1b-os

  0

  Dzisiaj rano przekonałam się,że CA też nie działa!!!

 • twzelnik

  0

  Rozumiem karty i płatności online, ale ...usługi maklerskie? To giełda działa w weekendy???
  Podobnie przelewy - o ile nie wybieramy jakiejś ekspresowej opcji z wysoką prowizją, to pierwszy przelew wyjdzie w poniedziałek rano.

 • fitt

  Oceniono 1 raz -1

  Pie.... pie.... pie....
  Nic ni bedzie mozna.
  I przestanta w koncu pie...

 • andy180812

  Oceniono 1 raz -1

  co znowu naprawiaja kable w bankomatach?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX