Komentarze (48)
URE nie zatwierdził nowych cen prądu. Firmy energetyczne mają "wyjaśnić wątpliwości"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jakub13579

  Oceniono 2 razy 2

  Właśnie o to chodzi towarzysze, żeby prąd zdrożył a energia ni. Albo odwrotnie. Z reszto wszysko jedno.

 • marywil2012

  Oceniono 1 raz 1

  to jest hałastra. Oszczędności służą różnym celom ale przede wszystkim inwestycjom - zżeranie własnych zasobów, a dokładniej mówiąc robie przysługi politycznej jest korupcją i niegospodarnością. podwyżki prądu są problemem, ale większym będzie zadłużanie się i wreszcie upadek firm zajmujących się energetyką, wszystkie deficyty kiedyś, ktoś będzie musiał pokryć a zanosi się na to, że te deficyty będą - przy takim jak pisowskie zarządzaniu gwałtownie rosły. prędzej czy później pis każe zapłacić za unikanie podwyżek pracownikom tych firm w kolejnym kroku innym podmiotom, które się będzie na tę okoliczność łupić- byle do kolejnych wyborów. w ten sposób wiadomo już teraz, że Zus nie ma kasy i nie będzie jej miał. Ściąganie podatków kiedyś się skończy i więcej się nie wydusi od obywateli - no chyba, że w drodze uwłaszczeń - za złotówkę. Także możemy się za kilka lat rządzenia pis spodziewać bardzo poważnych problemów gospodarczych. Jeśli jeszcze natrafimy na kryzys globalny jesteśmy w kropce. dobra zmiana to jedno wielkie oszustwo. bomba z opóźnionym zapłonem.

 • mjg06

  Oceniono 1 raz 1

  Oj i "matko bosko" nie pomogła?

 • zdzislawja

  Oceniono 1 raz 1

  To tylko "kawałek" prawdy. Dlaczego nikt nie wspomina, że na rynku mamy spółki, które dostarczają prąd ogromnej liczbie odbiorców indywidualnch, zwolnione z zatwierdzania taryf! Otóż, np. w aglomeracji Śląskiej, sprzedawcą energii elektrycznej jest Tauron Sprzedaż GZE - dostawca prądu dla pow. miliona indywidualnych klientów na Górnym Śląsku (a więc tyluż gospodarstw domowych), a tenże Tauron Sprzedaż GZE (to GZE jest kluczowe) jest (po wyroku sądu) zwolniony z zatwierdzania cen przez Prezesa URE, i 1.01.2019 może tak po prostu opublikować nową taryfę!!
  Jak zwykle Ślązacy zostaną z "ręką w nocniku", ale w świat poszła informacja, że podwyżek nie będzie...
  Może Autor pofatygowałby się zasięgnąć języka w Tauron Sprzedaż GZE, czy planują podwyżki i jak duże?

  Z.

 • stan47.emeryt

  Oceniono 1 raz 1

  Przyszło polecenie i po zawodach. Po co ten "urzad" istnieje jak wszystko i tak jest sterowane ręcznie? Pewnie tylko dla stołków.

 • jasiek_oc

  Oceniono 1 raz 1

  I nie wejdą do wyborów.

 • jakub13579

  0

  Jak nie bendzieta chcieli głosować na pisior to się jeszcze raz dowaly.

 • romanzadomisnki

  Oceniono 7 razy -5

  Na stronie głównej: "URZĘDU Regulacji Energetyki nie zatwierdził nowych cen prądu". Powyżej już w tekście artykułu: "Prezes Urzędu Regulacji Energetyki nie zatwierdził bowiem NOWYM taryf". W jakim to języku, Szanowna Redakcjo?

 • lukki69

  Oceniono 12 razy -10

  Ewcia Kopacz wszystko podpisała i znowu Pisiory maja problem jak omamić plebs.....:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX