Striptizer na Barbórce PGNiG. "Im bardziej się rozbierał, tym dalej dziewczyny się odsuwały"

Podczas zabawy odbywającej się w Rzeszowie po uroczystościach barbórkowych, organizowanych przez Państwowe Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, wystąpił striptizer. Władze spółki i związki zawodowe skomentowały sprawę.

30 listopada odbyły się tradycyjne obchody Barbórki. Podczas imprezy organizowanej przez Państwowe Górnictwo Naftowe i Gazownictwo w Rzeszowie wystąpił striptizer - donosi Onet.

Roznegliżowany tancerz pojawił się podczas zabawy, która odbyła się po zakończeniu oficjalnych uroczystości PGNiG

Im bardziej on się rozbierał, tym dalej dziewczyny się od niego odsuwały. [...] Takie rzeczy mogą bawić na jakimś wieczorze panieńskim czy innej tego rodzaju imprezie, ale nie na Barbórce, która ma tak długą tradycję.

- stwierdziła osoba związana z PGNiG cytowana przez portal. 

Nie wiadomo kto go zaprosił

PGNiG potwierdziło fakt wystąpienia striptizera. Przedstawiciele spółki nie potwierdzili jednak na czyje zlecenie odbył się pokaz. Stwierdzili też, że "sytuacja była nieprzewidziana i niezgodna ze scenariuszem imprezy". Według opinii osoby zajmującej się organizowaniem tego typu imprez pojawienie się tancerza bez zamówienia ze strony klienta wydaje się nieprawdopodobne. 

Związki potępiają

Szef Krajowej Sekcji Górnictwa Węgla Kamiennego NSZZ Solidarność Bogusław Hutek w rozmowie z Onetem stwierdził, że incydent jest "nie do zaakceptowania" oraz "godne najwyższego potępienia i niesmaczny". 

Więcej o:
Komentarze (159)
Striptizer na Barbórce PGNiG. "Godne najwyższego potępienia"
Zaloguj się
 • taroudant

  Oceniono 87 razy 75

  Taki striptizer to coś wyjątkowo niegodnego. Co innego stary satyr w fioletowej sukience ganiający dzieci z przyrodzeniem na wierzchu. Takiemu państwowa spółka płaci 10 tys. za pokropienie wodą nowego auta prezesa górniczego holdingu.

 • nabbuko

  Oceniono 49 razy 47

  Sam przyszedł. Nagle wyskoczył i zaczął pokaz. Taki spontaniczny gest przedstawiciela suwerena, mający podziękować pracownikom PGNiG za codzienny trud ich pracy. Nie oceniajmy formy. Liczy się gest.

 • e50504

  Oceniono 33 razy 33

  Wpuszczają na salony klechy, nazistów i pospolitych chamów, a tutaj komuś striptizer przeszkadza, paradne xd

 • meki_majcher

  Oceniono 28 razy 28

  "Im bardziej on się rozbierał, tym dalej dziewczyny się od niego odsuwały."
  - Takiego miał zaganiacza ??

 • yoonac

  Oceniono 32 razy 26

  Może na Barburce miał się pojawić prezes z gospodarką wizytą i to dla niego był ten występ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX