Donald Trump przyjmuje gości "na bogato". Prezydent USA przywitał sportowców... fast foodem

Biały Dom zaprosił sportowców. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie powitalne menu. Na prośbę Donalda Trumpa zaserwowano fast food. Były sieciowe burgery i pizza.

Drużyna Clemson University w czwartek dołączyła do Donalda Trumpa na kolację, aby świętować zwycięstwo nad Alabamą w akademickich mistrzostwach USA w futbolu amerykańskim. Jednak zamknięcie rządu sprawiło, że większość pracowników Białego Domu była nieobecna, także tych odpowiedzialnych za przygotowywanie posiłków.

Wina demokratów

To zmusiło prezydenta do samodzielnego zadecydowania o menu. Wybrał sieciowy fast food. Było łącznie 300 burgerów z McDonald’s i Burger King oraz pizza. Rzecznik prezydenta podkreślił, że wszyscy rozczarowani kolacją mogą winić za to demokratów.

Kwestia gustu

Prezydent USA uznał mimo to, że sportowcy powinni być zadowoleni z poczęstunku. Jak zauważył, jedzenie było również patriotyczne. Zapytany, którą z sieciówek najbardziej lubi, skomentował:

Jeśli to amerykańskie, to lubię. To wszystko jest amerykańskie

– powiedział Trump i podkreślił:

Mamy bardzo dużych ludzi, którzy lubią jeść, więc myślę, że będziemy się dobrze bawić
Więcej o:
Komentarze (75)
Trump przyjmuje gości "na bogato". Prezydent przywitał sportowców fast foodem. Był McDonald's, Burger King i pizza.
Zaloguj się
 • swinton

  Oceniono 10 razy 6

  Jak zawsze Gazeta pominęła w polskojęzycznej wersji istotny fakt - za fastfood zapłacić z własnej kieszeni Trump.

  >White House says President Trump "is personally paying for” event

 • magickiller

  Oceniono 14 razy 6

  Śmieszy mnie hejt na (jak to tutaj piszą niektórzy) chytrego wieśniaka, ważny idiota, itd. Tak hejterzy, on jest wieśniakiem i idiotą, a wy inteligentami i ludźmi sukcesu. I tylko hobbystycznie mieszkacie w swoich norach które w ramach projektu naukowego spłacać będziecie co najmniej 20 lat.

 • fctheduck

  Oceniono 5 razy 5

  Może myślał, że będzie przyjmował delegację z Polski i przygotował żarcie na wynos, dopasowane jakością do gustów i jakości gości...

 • jxl82

  Oceniono 8 razy 4

  Nie było parówek DUDA? Przecież kiedyś na stole leżała mu parówa Duda?

 • zigzaur

  Oceniono 3 razy 3

  Protestanci są oszczędni, dlatego też kraje protestanckie są bogatsze, z uczciwszym społeczeństwem i zwycięstwami na wojnach (wydaje się pieniądze na wojsko zamiast na magnackie bankiety).
  Razu pewnego, jadąc z Berlina do Hamburga, wstąpiłem po drodze do restauracji na obiad. Na sali stał rząd stołów jako przyjęcie weselne. Dominowali ludzie starzy. Menu weselne obejmowało:
  - lampkę winka
  - szarloteczkę
  - kawkę
  - wodę mineralną.
  Tańców nie było.
  Kto chce, niech się śmieje.

 • mr.knox

  Oceniono 9 razy 3

  APEL GAZETY.pl: "Podsycanie nienawiści przynosi tragiczne skutki. Czas, by podjąć kroki"
  Więcej: www.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24363896,apel-gazeta-pl-podsycanie-nienawisci-przynosi-tragiczne-skutki.html
  www.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24363896,apel-gazeta-pl-podsycanie-nienawisci-przynosi-tragiczne-skutki.html

 • anty_populista

  Oceniono 11 razy 3

  Hmm no to mały test na podwójną miarę. Zobaczymy ile zbierze minusów. Pytanie brzmi - czy będzie także artykuł o Jurku Owsiaku, który podczas finału w niedzielę wtykał komu popadnie torciki czekoladowe od sponsora WOŚP - wtykał je lekarzom, dzieciom, a nawet... wolontariuszom akcji "Policzmy się z cukrzycą" (ku ich osłupieniu, na dodatek komentując "teraz zrobię coś wbrew" - a więc wiedział, co robi). Co robią z ludzkim zdrowiem i trzustką słodycze, chyba wszyscy wiemy, jak fatalne jest promowanie tego typu śmieciowego żarcia na imprezie poświęconej... ratowaniu zdrowia, nie chce mi się nawet pisać. Czekam na jakiś tekst w GW. Nie na jęki nad psychicznie chorym Matką Kurką, tylko na obiektywne zauważenie problemów ze spójnością przekazu wielu akcji społecznych, w tym niestety także WOŚP (który wspieram i szanuję). A teraz czas start, czekam na trolling i hejt spod sztandarów "walczących z trollingiem i hejtem".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX