Rezygnacja Owsiaka nie zniechęciła internautów. Setki nowych aukcji WOŚP

Jerzy Owsiak zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Decyzja lidera organizacji wcale nie osłabiła zainteresowania aukcjami WOŚP, a nawet wręcz przeciwnie.

Jednym z nieodłącznych elementów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są aukcje. Są one jednym z wielu sposobów na wspieranie Fundacji oraz sposobem na dotarcie do opinii publicznej.

Ostatnie wydarzenia - rezygnacja Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa WOŚP, a przede wszystkim tragiczna śmierć Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska  - nie osłabiły zainteresowania internautów. 

Tylko dzisiaj na stronach aukcje.wosp.org.pl, prowadzonych przez serwis Allegro, pojawiło się ok. 500 nowych ofert. Wśród nich maskotki, zabawki, obrazy, ozdoby, książki i drobne gadżety. 

Czytaj też: 27. finał WOŚP. Prof. Maruszewski o hejcie na Orkiestrę: "To bardzo boli. Gdzie my żyjemy?"

Internauci wystawiają przedmioty zarówno za symboliczną złotówkę jak i za całkiem poważne pieniądze - przykładowo, obraz olejny "Portret Marylin Monroe" kupić można za 2700 zł, stylową lampę za 1000 zł, a bambusowy zestaw do masażu za 300 zł. 

Wśród tańszych, ale bardziej "szalonych" ofert znaleźć można na przykład 
przejażdżka samochodem Polonez 2000 (cena 200 zł), godzinę coachingu, romantyczną sesję zdjęciową.

Część aukcji pozwala stać się właścicielem całkiem intrygujących i kosztownych przedmiotów. Za 80 zł można wylicytować na przykład 22 tomy encyklopedii Gutenberga. Samochód Hillman Minx De Luxe kosztuje z kolei 5200 zł. 

Łącznie dla WOŚP prowadzonych jest blisko 50 tys. aukcji.

Więcej o:
Komentarze (8)
Rezygnacja Owsiaka nie zniechęciła internautów. Setki nowych aukcji WOŚP
Zaloguj się
 • kolesio2

  Oceniono 12 razy 12

  Im więcej krwawa zmiana i gadzinowa TVPis szczeka na WOŚP tym ludzie bardziej angażują się w akcję.

 • aqua7x

  Oceniono 10 razy 10

  a ja pościłem przelew taki sam jak w niedziele...

 • precz_z_komunia

  Oceniono 8 razy 8

  Nie ma w Polsce miejsca dla Psychopatów i Szaleńców!
  Zawsze będzie miejsce dla WOŚP i Owsiaka!

 • Szczepan Biały

  Oceniono 4 razy 4

  Jurek nie możesz się poddać .Hejty to 10 procent pisowskiej sympatyków. WOŚP to miliony ludzi w kraju i za granicą. Mordercy nie mogą odnieść zwycięstwa. My naród nie oddamy kraju w ręce nazistów , faszystów , pisowcóe .

 • Misio Pluszaczek

  Oceniono 1 raz 1

  Brawo Szczepan Biały, Jurek nie poddawaj się masz za sobą potężną wielonarodową armię ludzi dobrej woli, nie zawiedź ich.

 • agarp

  0

  być może jeden z ostatnich podpisów Jurka jako Prezesa na allegro "Serce WOŚP w ramce z autografem Jurka rękodzieło"

 • Fred Cziki

  0

  To niewyobrażalna tragedia nas wszystkich, Polski bo WOŚP to serduszkowy światowy symbol znany na całym świecie. Ludzie! Prezydent poszedł tam z serca by wspomóc akcji pomocy i pozostanie na długo w sercach tych co wsparli, tych co zostali uratowani czy wyleczeni, a jakie w sobie mają serca przeciwnicy WOŚP, że niektórzy jednak zrobili jakiś dobry uczynek dla Orkiestry ze skrytymi sercami - JP II, mówił okażcie serca w wspieraniu WOŚP. Myślę tak sobie, że Św. P. Prezydent Gdańska nie miałby nic przeciwko temu, nowej nazwie: WOŚP im. Pawła Adamowicza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX