Robert de Niro otworzy hotel w Polsce. W środku słynna azjatycka restauracja

Robert de Niro ze wspólnikami otworzą w Warszawie Hotel. Ma rozpocząć działalność w roku 2020 i przyciągać gości nie tylko wysokim komfortem ale i rewelacyjną azjatycką kuchnią.

Warszawski rynek nieruchomości zyska nowy ciekawy obiekt. Robert De Niro oraz jego wspólnicy - producent filmowy Meir Teper i ceniony szef kuchni Nobu Matsuhisa - otworzą w Warszawie Hotel Nobu na początku 2020 r. roku, podano w komunikacie Tacit Investment. Jedyny Hotel Nobu w naszej części Europy zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto, który jest właśnie rozbudowywany.

- Początek 2019 roku i najnowszy hotel w Europie, to jednocześnie rozpoczęcie ekscytującej współpracy z naszymi partnerami. Z dumą włączamy Nobu Hotel Warsaw do coraz większej rodziny Hoteli i Restauracji Nobu. W naszym portfolio mamy już 17 hoteli, co jest zgodne ze strategią kreowania własnej, wyjątkowej oferty. Jednocześnie pozostajemy wierni naszej marce i lojalni wobec wszystkich klientów Nobu - powiedział prezes Nobu Hotels Trevor Horwell, cytowany w komunikacie.

Obiekt będzie miał 120 pokoi, sale przeznaczone na eventy i wydarzenia biznesowe, strefę fitness oraz cieszącą się międzynarodowym uznaniem, Restaurację Nobu. Wartość projektu wynosi 100 mln zł. Nobu Hospitality będzie operatorem hotelu, którego inwestorem jest Tacit Investment, podano także.

- Nobu to światowa marka, która sławę zyskała dzięki pasji swoich założycieli, wyjątkowej obsłudze i doskonałej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i energią, stworzymy ekscytujące i niezwykłe miejsce, które zawojuje serca odwiedzających je gości. Szczególnie cieszy nas, że naszym klientom będziemy mogli zaoferować najsłynniejsze dania mistrza Nobu Matsuhisy, serwowane w restauracjach Nobu na całym świecie i od lat będące synonimem najwyższej jakości kuchni azjatyckiej - powiedziała prezes Tacit Investment Karolina Kaim.

Pierwsi goście będą mogli skorzystać z Restauracji i Hotelu Nobu w Warszawie na początku 2020 roku.

Tacit Investment jest inwestorem na rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce - apartamentowca Cosmopolitan Twarda 4, rezydencji Park Lane przy Łazienkach Królewskich. Inne inwestycje to stołeczny Hotel Rialto, niepubliczne liceum Akademeia High School, czy powstający we Wrocławiu pięciogwiazdkowy hotel The Bridge.

Czytaj też: Ruszają dopłaty do czynszów. W styczniu pierwsze umowy. Można otrzymać kilkaset zł miesięcznie

Nobu Hospitality to firma założona przez Nobu Matsuhisę, Roberta De Niro i Meira Tepera, prowadzi działalność na pięciu kontynentach i jest obecna w największych stolicach.

Więcej o:
Komentarze (68)
Robert de Niro otworzy hotel w Polsce. W środku słynna restauracja
Zaloguj się
 • an1005

  Oceniono 23 razy 23

  "na eventy i wydarzenia ""
  Czym sie różnią 'iwenty' od wydarzeń (merytorycznie a nie językowo)??

 • horatio_valor

  Oceniono 10 razy 8

  Albo

  (a) opatrujcie takie teksty adnotacją "materiał sponsorowany"
  (b) idźcie na korepetycje z tego, jak pisać teksty obiektywne dziennikarsko

  bo w tej chwili ten tekst NIE JEST obiektywny, zawiera wyrażenia o charakterze ocennym tam gdzie zawierać winien jedynie informacje.

 • sonix24

  Oceniono 11 razy 7

  "W połączeniu z polską otwartością"
  Z czym?!?!? "polska otwartość" to oksymoron.

 • dziuraweportki

  Oceniono 5 razy 5

  Może wreszcie dadzą spokój panu Sowie, teraz najgorętsze studio nagraniowe będzie u De Niro.

 • kotmiki

  Oceniono 4 razy 2

  tu jest polska tu je się schabowego z kapustą

 • kchc

  Oceniono 2 razy 2

  " Nobu Hospitality będzie operatorem hotelu, którego inwestorem jest Tacit Investment, podano także". Przetłumaczyć potrafi już maszyna, ale zredagować i napisać po polsku toa zadanie przekraczające możliwości "redaktora".

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 12 razy 2

  no trochę późno jak na ośmiorniczki dla PIS - chyba żeby....

 • kocurxtr

  Oceniono 1 raz 1

  kiepsko to widzę, teraz w Warszawie pełno PiSiorów i ich popleczników
  a oni wszak wiedzą że najlepszy to schabowy z kapustą... i burakami do towarzystwa ..

 • mateuszzex

  Oceniono 1 raz 1

  "jest obecna w największych stolicach."
  ....warszawa nie jest najwieksza stolica

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX