Komentarze (478)
Srebrna czyli najcenniejszy skarb PiS? Ile wart jest majątek spółki, jak powstała, co chce wybudować
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • damtek

  Oceniono 18 razy 10

  Coraz częściej, gdy jestem na zakupach widzę taką scenę: Ludzie podchodzą do kasy, płacą za zakupy, a potem odsuwają się nieco na bok i patrzą dłuższą chwilę na rachunek sprawdzając, dlaczego jest tak drogo. Bardzo wymowny obrazek z uwagi na "propagandę sukcesu" PiS.
  Przemysław Henzel/twitter

 • lm648

  Oceniono 13 razy 9

  Dziękujemy wam wyborcy PiS :) .. czy teraz zrozumieliście już co zrobiliście dla Ojczyzny promując partię cwaniaków, karierowiczów i złodziei??? Ostatnie dni w roli głównej z Misiewiczem i innymi zatrzymanymi oraz z samym najwyższym jej naczelnikiem chyba wyraźnie to udowodniają.

 • mariuszet

  Oceniono 8 razy 8

  A jak to się stało, że inne partie solidarnościowe dostały tytuły prasowe a PC poprzez Fundację Prasową Solidarność dostało nieruchomości ? Jak to jest, że partia która innym zarzuca złodziejstwo sama posiada nieruchomości, działki tytuły prasowe, oraz przewija się we wszystkich aferach III RP, takich jak FOZZ, ArtB i SKOK'i ?

 • kujwdubie

  Oceniono 8 razy 8

  No to mamy nową część Władcy Pierścienia
  Dwie Wieże - Jacek i Placek

 • fctheduck

  Oceniono 8 razy 8

  PiSowskie trolle dostały szału - produkują dziesiątki postów, żeby tylko zdominować każdą dyskusję na forum i sprawić wrażenie, że ten gigantyczny przekręt to nic istotnego. PiS to mafia kierowana przez Kaczyńskiego i jego zaufanych kolesi. A kto kieruje Kaczyńskim - rosyjskim kretem w polskiej polityce to chyba jasne...

 • feurig59

  Oceniono 8 razy 8

  Skromny, kulturalny starszy pan. Do polityki się nie idzie dla pieniędzy. W końcu półtora miliarda to nie pieniądze...
  A poza tym to wszystko przecież dla Ojczyzny!!!

 • mat.31

  Oceniono 10 razy 8

  Teraz wiadomo, po co PiS odkupił od Włochów bank Pekao SA. Tylko po to, zeby dostać kredyt na własny wieżowiec. Trzeba być ostatnim kretynem, żeby trzymać tam swoje oszczędności.

 • lubicz56

  Oceniono 7 razy 7

  ... Przez zdolność kredytową rozumie się zdolność do spłaty zaciągniętego kredytu wraz z odsetkami w terminach określonych w umowie. ... Załóżmy, czysto teoretycznie oczywiście, że mam spółkę z o.o. i mam aktywa w wysokości 10 mln PLN oraz roczne obroty w wysokości, dajmy na to, 3 mln PLN i udaję się do banku w celu uzyskania kredytu na sumę netto 1,3 mld PLN czyli w ponad 100-krotnej wysokości całego majątku i dochodów spółki. Jak sądzicie, mam szansę na kredyt czy nie?

 • mariuszet

  Oceniono 9 razy 7

  Widzę, że jak na razie na forum jest 2 pracowników propagandy pisowskiej. Poczekam na wasze komentarze gdy niezależna prokuratura weźmie się za spółkę PiS+SKOK'i i wyprowadzane pieniądze przez Biereckiego. Pewnie to trochę potrwa, ale jestem pewien, że się doczekam.

 • skandy5

  Oceniono 7 razy 7

  Jak sobie przypomnę, że Kaczyński kiedyś mówił dla Wprost - ja konta nie mam, żeby ktoś nie zrobił przelewu-łapówki - to mnie śmiech ogarnia

 • spyderman2

  Oceniono 7 razy 7

  oligarcha kaczyński zrobił w bambuko swego ciemnego luda

 • feldkuratkatz

  Oceniono 7 razy 7

  Mam wizję: dwie bliźniacze wieże "Jarosław" i "Lech" a obok trzecia, mała wieża "Mariusz", dalej inne: "Mateusz", "Beata", "Antoni", "Zbigniew", w Toruniu (nowej stolicy) "Tadeusz", "Anna" itd....
  Idealny obraz zaburzają tylko te możliwe niezręczności: "wjazd od tyłu w Jarosława", "byłem w Beacie", "zwarcie w instalacjach Antoniego", itp...

 • azazel66

  Oceniono 6 razy 6

  zgniła oj zgniła ta cała najjaśniejsza III RP, a chodziliwszyscy na początku w sweterkach !!!!!

 • audisto

  Oceniono 6 razy 6

  Tak, tak "gorszy sorcie" popierajcie swoich kochanych przywódców, dawajcie ostatnie marne grosze, które oni i tak mają w d......, bo im są potrzebne miliony (miliardy). Jeden partyjny, jeden z kk. Po to były potrzebne zmiany w sądownictwie, w bankach itd oraz lukratywne posadki by stać bożkami . Wam mogą tylko zagrać na nosie. Jak się macie????????

 • skandy5

  Oceniono 6 razy 6

  I tak się kręci lody! Na początek nie zapłacić za projekt. Ja taaaaaak bardzo chcę, ale nie mogę ... idź do sądu a Ziobro "wylosuje" sędziego.

 • skandy5

  Oceniono 6 razy 6

  Pamiętacie Shreka? Osioł widzi wysoki zamek (przypominający wieżowiec) kurduplowatego Lorda Farquada i mówi: ktoś tu ma spory kompleks, co? (czy jakoś tak)

 • true_lysander

  Oceniono 6 razy 6

  Dwie wieże: Był Gandalf Szary i Saruman, a my mamy w Polsce innych bohaterów: Człowiek Szary i Stary_man.

 • feurig59

  Oceniono 8 razy 6

  Ustawa o partiach politycznych zakazuje im działalności gospodarczej.
  Ale co to za działalność, tylko
  1 500 000 000 PLN, ledwo na waciki styka.
  Polska naszych marzeń staje się ciałem.

 • andrzej2310

  Oceniono 8 razy 6

  Widać na dłoni, jak PIS łamie ustawę o partiach politycznych, bo partie polityczne nie mogą prowadzić działalności gospodarczej. Osobiście prezes tej partii uczestniczy w rozmowach z przedsiębiorcą o budowie wieżowca PIS. Do tego jeszcze dochodzi PEKAO S.A. , który po wezwaniu prezesa banku na dywanik do prezesa partii, ma wyłożyć z kasy bankowej (państwowej, bo bank został znacjonalizowany 2 lata temu) ponad 1 mld zł na sfinansowanie partyjnej inwestycji. A wszystko to za pomocą firm wydmuszek, mających ukryć faktycznych beneficjentów całej operacji. Z tego obrazu wyłania się quasi państwo mafijne, gdzie połączenie państwa i partyjnych interesów przypomina włoskie wzorce państwa mafijnego.

 • bosman64

  Oceniono 8 razy 6

  No i w czym problem? Przecież za pieniądze wyprowadzone ze SKOKów do Luksemburga i innych finansowych rajów PISuary mogą bez problemu sfinansować kilka takich inwestycji. A. Kredyt w banku to tylko tak dla ściemy.

 • zd46

  Oceniono 8 razy 6

  Może nareszcie zawiłości w działaniu Srebrnej i instytutu lk wyjaśnią prokuratorzy,bo czy normalnejest, że Kaczyński sterujący Polska robi na niej interesy prywatne plącząc prywatę z budżetem a w centralnym banku jest też koleś Glapcio? Może Srebrna też chciała kupić banki pana Czarneckiego? Czy po to Kaczyńskiemu potrzebna jest władza? Dla członków PiS-u i wiernych wyznawców pilna wiadomość, ŻADEN Z WAS NIE BĘDZIE MIAŁ UDZIAŁÓW W WYNAJMIE WIEŻOWCÓW a nawet nie będzie miał prawa wstępu do niego. Kaczyński buduje przyszłość swojej dalszej i bliższej rodzinie oraz starym wiernym żołnierzom (Suski, Lipiński itd), kosztem was, działaczy partyjnych i kosztem Polski. Cały PiS stoi za Kaczyńskim murem a jego "mury pną się do góry"

 • maks1956

  Oceniono 8 razy 6

  Wyobrażacie sobie, co by się działo na TT, gdyby Tusk w imieniu partyjnej spółki osobiście negocjował sprawę budowy wieżowca w Warszawie , gdyby Tusk mianował sobie szefa banku, dawał mu polecenia udzielenia sobie kredytu, oszukiwałbym kontrahenta, a Polskę traktowałby jak folwark, to za tydzien zniknąłby z polityki na wieki wieków.

 • harari

  Oceniono 6 razy 6

  .
  Myślałem ze Kaczyński to sierota bez konta w banku i prawa jazdy, gubiąca się podczas zakupów w spożywczaku a tu proszę. Jarek zyskał w moich oczach.

 • pepper-salt

  Oceniono 10 razy 6

  Co powiedzą na to ci co nieustannie krzyczą, że Polskę sprzedano zagranicznemu kapitałowi?! A to okazuje się, że posprzedawano ją w kawałkach rodzimym cwaniaczkom i kombinatorom na których czele stoi król Polski Jarosław I Mały przeze mnie zwany małym hitlerkiem.

 • nieco1

  Oceniono 18 razy 6

  Skąd wzięli pieniądze na wykupienie terenu? Gdzie są miliony ze zbiórki na Stocznię???

 • krzywelustro

  Oceniono 7 razy 5

  Elektorat PiS-u i tak nie rozumie, o co to całe zamieszanie. Dalej będą głosować na 500+, bo mają za co pić.

 • zd46

  Oceniono 7 razy 5

  Czy warto pracować, on tylko lawirował, a ma ładną emeryturę, Srebrną, fundację, PiS, chce Polskę i ...nie ma odcisków od pracy. Jeśli wstawał rano, to tylko do oddania moczu, a „wierny lud” mu krzyczy: „PROWADŹ WODZU”!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX