Komentarze (411)
"W powietrzu wisi siekiera w postaci zakazu eksportu mięsa". Dziennikarz Superwizjera odpowiada ministrowi
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • plastikpiokio

  Oceniono 15 razy 15

  zasyfili pół europy tą padliną -----powinni wisieć na tych hakach co te krowy .

 • hubag

  Oceniono 15 razy 15

  Znaczy dziennikarze dostaną zarzuty ataku na narodową wołowinę???

 • waldus059

  Oceniono 15 razy 15

  Adamowski chciałeś kanalii wytruć ludzi.

 • boshary

  Oceniono 17 razy 15

  Ja rozumiem intencje- ZDROWIE POLAKÓW i nie tylko. Może co do procederu jak rolnik? miał wiedzę? Widać, że niewiele rozumie, niech się zacznie uczyć jak pan Duda.

 • magnolia1234567890

  Oceniono 14 razy 14

  Skandaliczna wypowiedź ministra. Nie dosyć, że państwowe służby nie wywiązały się ze swoich obowiązków, a minister po ujawnieniu procederu nie podał się do dymisji, to jeszcze śmie przypisywać złe intencje dziennikarzom. Dziennikarzom należy się nagroda.

 • mo60

  Oceniono 14 razy 14

  Nie wie pan, ministrze, jakie były intencje dziennikarzy Superwizjera? Ano takie, żeby ludzie, nie tylko w Polsce, nie żarli świństwa zagrażającego ich zdrowiu, a nawet życiu. I to w sytuacji, gdy państwo, także podległe panu służby, jest w tej sprawie tylko "teoretyczne". To złe intencje? Jeśli tak, to niech się pan zabierze za jakąś inną robotę, bo do tej pan się wyraźnie nie nadaje.

 • tw52

  Oceniono 12 razy 12

  jestem przekonany, ze nie tylko wołowina z Polski przestanie byc importowana, ale rozszerzy sie to na cala produkcje zwierzęca - taki efekt spadku zaufania.

 • zebrex666

  Oceniono 12 razy 12

  Jak krowy są chore to należy zabić wszystkie żubry.. a jak ktoś nagrywa kogoś kto produkuje trujące mięso to znaczy, że powinien iść do więzienia bo szkodzi rolnictwu i gospodarce.. proste jak budowa cepa lub myślenie rządzącej kasty.

 • erte2

  Oceniono 12 razy 12

  Obrzydliwa, w stylu pisowskim, insynuacja chama ardanowskiego. "Pan i władca" na hektarach, tępy pisowski czynownik, wyznający zasadę "po trupach (nomen omen) do celu".

 • offal

  Oceniono 11 razy 11

  W cywilizowanym kraju demokratycznym urzędnik nadzorujący czy minister resortu podali by się do dymisji. To jest dyshonor dla urzędnika państwowego że dopuścił do takich zaniedbań.
  W Polsce jednak winny jest dziennikarz który ujawnia szwindel a minister wyraża swoje oburzenie wykryciem procederu który naraża ludzkie zdrowie i reputację kraju.

  Ja się pytam czy pan minister ma honor i godność oraz poczucie odpowiedzialności za swój resort? Niech sobie każdy odpowie ...

 • andrzej2310

  Oceniono 11 razy 11

  Polacy mają żreć trujące mięso, mają wdychać trujące powietrze ze spalinami z węgla, a PIS będzie budował na chwałę prezesa 2 wieże . Bo tylko prezes w tym kraju ma być zadowolony - to jest chore!

 • stan47.emeryt

  Oceniono 11 razy 11

  Ten facet już nie powinien być ministrem.

 • kozel5

  Oceniono 11 razy 11

  Pisowski katolicki mental. Oszukać, zarobić, a potem płakać, że nas atakują. Zatem do zakutych mózgów trzeba będzie dotrzeć przez portfel. I dobrze.

 • gerardpolak2

  Oceniono 10 razy 10

  pisowcy przejęli państwo.............. i mamy teraz "psie standardy"...... tyle w temacie

 • rosomak9

  Oceniono 10 razy 10

  Polak = cwaniak = Janusz biznesu
  Sól drogowa, zielone kiełbasy myte na zapleczu, chore zwierzete na ubój...

 • borman60

  Oceniono 12 razy 10

  To musieli ujawnić dziennikarze ,bo służby zajmują się opozycją i ochroną prezesa .

 • volongoto41

  Oceniono 10 razy 10

  Mnie co innego bulwersuje.
  Ktoś musiał to padnięte bydło kupić, przewieźć. Ktoś musiał to załadować, rozładować. Ktoś musiał przy tej padlinie pracować. Ktoś musiał to nadzorować. W końcu ktoś musiał to sprzedawać. Czyli o tym padlinożernym procederze wiedziała armia ludzi. I co? I nic. Wszyscy ci cokolwiek wiedzący nabrali wody w usta. Przerażający jest stopień skundlenia, zeszmatławienia się społeczeństwa zdolnego do wytrucia innych za cenę ochłapu rzuconego z pańskiego stołu w postaci nędznego wynagrodzenia….

 • aprilapril

  Oceniono 10 razy 10

  "to problem wizerunku Polski na świecie"
  a od kiedy wy PiSowskie przyglupy myslicie o wizerunku?
  Przeciez Polska ma juz etykiete
  27:1 to nowa marka kaczystanu.

 • praskiso

  Oceniono 10 razy 10

  Nie jest winne ministerstwo, że nie kontroluje rynku i pozwala działać niezgodnie z prawem polskim rzeźniom. Winny jest dziennikarz, który o ujawnił. Teraz minister ma mokro w gaciach i wreszcie coś z tym zrobi.

 • crotalus1

  Oceniono 10 razy 10

  Ardanowski powinien być niezwłocznie zdymisjonowany, a opozycja powinna cały czas przypominać, że PiS chce Polaków karmić zgniłym, zatrutym mięsem.

 • zdziwiony6

  Oceniono 9 razy 9

  Obawiam się, że ucierpieć może nie tylko eksport mięsa ale wszystkich polskich produktów spożywczych. Zagraniczni konsumenci mogą stracić zaufanie do wyrobów Made in Poland.

  A podziękować za to możemy naszym rzeźnikom i Ministerstwu Rolnictwa.

 • hese

  Oceniono 9 razy 9

  Wszystkie służby są do d..y.
  Tylko dziennikarze, najlepiej telewizyjni potrafią wykryć afery.
  Pamiętacie sól np przemysłową w żywności.
  Wszystkie głowy w Sanepidzie, Inspekcji wet do natychmiastowej dymisji.
  Tak jak Ziobro, Nijaki Brudziński po morderstwie Adamowicza.
  Tak jest w cywilizowanych państwach

 • jan.w2

  Oceniono 9 razy 9

  TO JUZ BYŁO
  SPRAWA UBOJNI W ROSŁAWOWICACH
  Przypomnijmy aferę związaną z ubojnią w Rosławowicach w powiecie rawskim sprzed sześciu lat. Na proceder z ubijaniem chorych krów przypadkowo trafił patrol policyjny, który w marcu 2013 r. zatrzymał do kontroli ciężarówkę przewożącą chore bydło do wspomnianej ubojni. 30 kwietnia Prokuratura Rejonowa w Rawie Mazowieckiej skierowała akt oskarżenia do Sądu Okręgowego w Łodzi przeciwko właścicielowi ubojni, 45-letniemu Piotrowi M., któremu postawiono osiem zarzutów. W gronie oskarżonych znaleźli się także lekarze weterynarii - Mirosław Ch. i Wiesław G., którzy nie dopełnili obowiązków nadzorczych wobec ubojni. Niedawno zapadł wyrok w trwającym prawie sześć lat procesie. Właściciel ubojni w Rosławowicach Piotr M. został skazany na trzy lata pozbawienia wolności. Wyrok nie jest prawomocny.
  Dziennik Łódzki 31.01.2019
  Polandyjski tzw. wymiar pie... się z identyczna sprawą już 6 lat i końca nie widać.

 • gebe14

  Oceniono 9 razy 9

  czyli wg pis mamy jeśc zdechłe mięso żeby im sie fajnie rządziło ? to jakaś patologia... kto za to odpowie że do tego dopóścili ? ścigają tuska za byle co a tu można wszystko ?

 • przewalek0122

  Oceniono 11 razy 9

  No ta, dziennikarze winni. Komuna wróciła. Zaraz zacznie się zagłuszanie wrogich stacji. Ostaną się tylko te, prezentujące jedynie słuszną linie partii. Pies z narodem, naród z piasek.

 • prawdziwy.polak.patriota

  Oceniono 9 razy 9

  Panie Ardanowski, jako płatnik Pańskiej pensji zapytam, a jakie są Pana intencje bycia ministrem rolnictwa?

 • 2fat

  Oceniono 11 razy 9

  Otóż prawda jst taka że cywilizowanie prymitywów musi boleć. Ardanowicz takimi tekstami wystawia sam sobie świadectwo. Być może dziennikarze chcieli zgnoić Polskę, narobić naszym rolnikom koło pióra, pokazać jakimi piedrolonymi, chciwymi łąchudrami jest częsć polactwa, jak nie ma sumienia ani dla zwierząt ani (bo i skąd niby) dla ludzi. Polacką łachudrę należy lać tęgą pałą, inaczej nie zrozumie, chwasty należy wypalać tak że robotę jeden z drugim znajdzie tylko przy pługu. Coby nie zamierzali efekt będzie dobry dla ludzi i zwierząt które jemy ale których nie musimy dręczyć dodatkowo. długoletni pierdl za udowodonione zwyrodnialstwo!

 • Teresa Michniewska

  Oceniono 8 razy 8

  Pamiętacie jak Szydłowa wypowiadała się na temat
  chorych. ASF świń.Jej zdaniem mozna te chore świnki zapuszkować i przekazać do stołówek.
  To co tam chore krowy, jest przyzwolenie na taki proceder - jest.

 • 6daro6

  Oceniono 8 razy 8

  Dla paru złotych ta nienasycona banda kretynów, handlarzy i nieuczciwych właścicieli rzeźni, naraziła nasz kraj na potężne straty finansowe. Kara może być tylko jedna całkowita konfiskata mienia i długoletnie wyroki

 • uo.rety

  Oceniono 8 razy 8

  Dla pana ministra pozdrowienia od Norwida:

  Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala,
  Czy ten, co mówić o tym nie pozwala?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX