Komentarze (46)
Były prezes Orlenu Jacek K. zatrzymany. Jest oświadczenie spółki
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • plutoniczna

  Oceniono 6 razy 2

  Chyba się nie da przykryć #tasmykaczyńskiego bo afera zaczyna wchodzić w strefę życia codziennego, reklam i biznesu;).

  świetną reklamę gruntu inwestycyjnego przygotował prezydent Sosnowca z PO Arkadiusz Chęciński:
  “Wybuduj sobie wieżowiec w Sosnowcu. Srebrny, Złoty, jaki chcesz. *Zgoda prezesa niewymagana” – zachęca prezydent Sosnowca.
  4 hektary czekają. Nie trzeba dzwonić do prezesa ;)

  Do obejrzenia tu: twitter.com/ChecinskiPrez

 • tomasz_problem

  Oceniono 4 razy 2

  no.... to zobaczymy później, jaki gospodarny był Obajtek....

 • vinc.pl

  Oceniono 10 razy 2

  .
  ... ...V... #SPOX ...>->-> a na #WIOSNA 2020 już można pisać taki oto komunikat! :)
  .

  .
  ... "Jacek K. oraz dwie pozostałe osoby z kierownictwa TVP S.A. zostały zatrzymane "w związku z podejrzeniem dopuszczenia się przez nich przestępstwa niegospodarności w wielkich rozmiarach na szkodę TVP S.A." - podaje Prokuratura Krajowa w komunikacie."
  .

  .
  ... manipulacje zaś Jacka K., to zupełnie inna bajka - podpada pod zamach stanu - znaczy od 15 do dożywocia Jacusiu K. - i tak też z tych paragrafów będziesz sądzony - nie uciekniesz - nie masz gdzie !!! :):):)
  .

 • perkis1234

  Oceniono 3 razy 1

  Jeżeli Krawca za takie coś mogą aresztować, to pan Obajtek może chyba już zaczynać się martwić.... Nie będzie wiecznie prezesem, a PiS nie będzie wiecznie u władzy. Decyzje biznesowe jakie podejmują zarządy spółek SP za pisuarów to jest obecnie rubikon. CBA za nowych rządów będzie miało roboty na pracę 24h/7.

 • piss-ass

  Oceniono 1 raz 1

  Źli są, bo z czasów Platformy. A nasi, czyli Pierd.....ci i Stuknięci mają być jak zwykle święci.

 • geniusz25

  Oceniono 1 raz 1

  Teraz nic nie sponsorują bo w przyszłości będzie nie gospodarność

 • veritas72

  Oceniono 3 razy 1

  a co ma cba do wiatraka? na czym oni się znają?...chyba jest inna służba od tego...zresztą kiedyś już to chyba abw zatrzymała Serafina z-cę Krawca a prokuratura z Tusklamabadu bezczelnie uwaliła...a reszta wałków?

 • nic_wam_to_nie_da

  Oceniono 4 razy 0

  Wystarczy nie kraść

 • kingstonny

  Oceniono 5 razy -1

  W Polsce, osoba znika za kurtyna anonimowosci gdy jest aresztowana lub oskarzona. Kurtyna pozostaje szczelnie zamknieta nawet gdy ta osoba zostanie skazana i NAWET gdy wyrok staje sie tzw prawomocny. NIE-BY-WA-LE. To dokladnie odwrotnie niz np. w Anglii, Kanadzie, Japonii, Australii, Irlandii, Meksyku, Nowej Zelandii, Portugalii, Argentynie, Brazylii, USA, Italii, Turcji, itd, itd. Tam, mordka i nazwisko takiej osoby sa do publicznej wiadomosci wlasnie od momentu formalnego oskarzenia lub aresztowania.

  W Polsce, obywatel nie ma prawa wiedziec ze obok mieszka ktos skazany za zlodziejstwo, pedofilie, bandytyzm, itd. Prawo skazanego do pozostania anonimowym jest stawiane wyzej niz ostrzezenie dla spoleczenstwa przed takim osobnikiem. Dokladnie odwrotnie niz miedzy innymi w krajach podanych powyzej
  Czy to nie genialny system prawny? A jaki unikalny. A wszystko po to aby nie narazic na szwank tych przy korycie, ich pociotkow, synow, itd. System jest tak wygodny dla tych przy korycie, ze bez wzgledu na to kto rzadzi system pozostaje w mocy.
  Wszelkie inne tlumaczenia troskliwego ukrywania tozsamosci przestepcow to pic dla ciemnego ludu. Czy to dociera do ciebie Kowalski? Zapewne nie. Za dwa albo trzy pokolenia dotrze.

 • vidi12

  Oceniono 7 razy -3

  Nic tak nie cieszy jak ból d...py PO-wców na tym forum :) I to oczekiwanie na spadek notowań PiS-u jak Czekanie na Godota :)))

 • vidi12

  Oceniono 5 razy -3

  PO-wiec nie kradnie tylko PObiera PrOwizję :)))

 • leonleonidas

  Oceniono 9 razy -5

  Krawiec szyl na miere swoich POtrzeb no i POlitycznych mozliwosci.

 • robertos27

  Oceniono 10 razy -6

  Gdyby były prezes Jacek K. przez siedem lat kręcił lody, to niezależne media w postaci GieWu, TVN, Oko Press, na pewno by o tym poinformowały. Superwizjer podejrzał prezesa na na spotkaniu gdzieś w lesie, Czuchnowski zaczaił się w szafie i nagrał korupcyjne rozmowy. Od dawna byśmy o tym wiedzieli. Skoro tego nie zrobili, to znaczy że Jacek K. jest czysty jak łza, a cała to sprawa kolejną pisowską ustawką. Zresztą komentarze czerskich czytelników tym bardziej mnie w tym przekonaniu utwierdzają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX