Spora zmiana w TVP. Serwis sportowy przeniesiony przed "Wiadomości"

TVP planuje przeniesienie serwisu sportowego przed wieczorne wydanie "Wiadomości" - dowiedziały się Wirtualnemedia.pl.

Informacje sportowe obecnie nadawane są po głównym dzienniku TVP 1. Od 1 marca ma to się zmienić - mają zostać przeniesione przed "Wiadomości" - donosi portal wirtualnemedia.pl, powołując się na cenniki reklamowe.

"Wiadomości" w TVP 1 po serwisie sportowym

Dla widzów to spora zmiana, bo przez lata "Wiadomości" zachowywały tradycyjny układ: informacje ogólne, potem sport i na koniec pogoda, kilka miesięcy temu sport spadł na ostatnie miejsce. Od przyszłego miesiąca informacje sportowe będą pojawiać się w okolicach godziny 19:21-19:24.

Kilka dni temu "Rzeczpospolita" opisała badanie przeprowadzone przez sondażownię IBRIS dotyczące rzetelności programów i stacji informacyjnych. Wynika z niego, że "Wiadomości" wypadają najgorzej. Ich rzetelność negatywnie oceniło 50 proc. ankietowanych. W styczniu "Wiadomości" oglądało przeciętnie 3,12 mln osób, z czego 2,53 mln w TVP 1 - wynika z danych portalu Wirtualnemedia.pl.

Więcej o:
Komentarze (60)
Spora zmiana w TVP. Serwis sportowy przeniesiony przed "Wiadomości"
Zaloguj się
 • maks1956

  Oceniono 27 razy 25

  oj jaka szkoda bo od ponad 3 lat nie ogladam TVP więc mi to wisi czy wiadomości sportowe będą na początku czy na koniec jak dla mnie to mogą być w połowie trwania wiadomości i tak tego nie oglądam

 • remo29

  Oceniono 14 razy 14

  Jacuniowi pik się robił po "Wiadomościach" i myśli, że jak go przeniesie przed, to się utrzyma? ;)
  Ten gość jest zabawny myśląc, że ktoś obejrzy sport i z rozpędu obejrzy potem ściek.

 • tektur

  Oceniono 15 razy 11

  Czyli połowa Polaków wierzy w te pisowskie propagandowe brednie. To jest przerażające. Te wiadomości nic się nie różnią od starego komunistycznego dziennika z lat po stanie wojennym. Identyczne bezczelne kłamstwa.

 • kemor234

  Oceniono 13 razy 11

  Swoją drogą, ciekawe jak czuje się pan prezes TVP, który praktycznie doprowadził kierowaną przez siebie Spółkę Skarbu Państwa ... do bankructwa ????
  Przecież musi mieć świadomość, że czeka go odpowiedzialność karna.

 • biesczad1

  Oceniono 14 razy 10

  A o 19.30 jakaś "dziennikarka" TVPiS powinna odczytywać komunikat: "Minister Zdrowia ostrzega: "Wiadomości", albo zdrowie psychiczne - wybór należy do ciebie...".

 • smarekdarek

  Oceniono 9 razy 9

  Po co te zmiany? Suweren przełącza na TVP1 dopiero po Kiepskich, by zobaczyć sport i pogodę?

 • jugger

  Oceniono 8 razy 8

  Właśnie wtedy kończą się Fakty TVN. Jak zaczynają się reklamy każdy sięga po pilota aby przełączyć na inny kanał. TVP1 chce to wykorzystać. Już dawno zauważyłem że ramówka stacji TVP1 jest dostosowana do ramówki TVN. Oczywiście aby jak najbardziej zaszkodzić

 • emsi2020

  Oceniono 7 razy 7

  Czyżby pozycja Polski w sporcie była bardziej spektakularna niż sukcesy polskiego rządu?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX