"Brexit pozostawi Wielką Brytanię nagą". Siostra byłego brytyjskiego ministra rozebrała się na wizji

Rachel Johnson, siostra ministra spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii w latach 2016-2018 Borisa Johnsona, rozebrała się na antenie Sky News. Jak tłumaczyła, zrobiła to, aby jej zdanie dotyczące brexitu zostało usłyszane.

Boris Johnson był jednym z najzagorzalszych zwolenników brexitu. W latach 2016-2018 roku był ministrem spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii. W połowie ubiegłego roku podał się do dymisji, jednocześnie akcentując rozczarowanie strategią premier Theresy May. W jego opinii plan May zakładał zbyt ścisłe związki pobrexitowej Wielkiej Brytanii z Unią Europejską. Johnson przekonywał wówczas, że "marzenie o brexicie umiera" i że Wielka Brytania zmierza w kierunku bycia kolonią Unii Europejskiej.

Zgoła odwrotne zdanie o brexicie ma siostra Borisa Johnsona, Rachel. Dziennikarka w programie "The Pledge" na antenie Sky News stwierdziła, że "obecnie jest to trudne, aby głos ws. brexitu był wysłuchany". - Doszliśmy do "punktu nasycenia" - mówiła Rachel Johnson, po czym zdjęła bluzkę.

 

Jak powiedziała Rachel Johnson, zrobiła to "w wyrazie uznania" dla podobnego czynu dr Victorii Bateman z uniwersytetu Cambridge. Kobieta zaczęła pokazywać się w mediach bez ubrań, z przekazem "Brexit zostawia Wielką Brytanię nagą" ("Brexit leaves Britain naked").

Więcej o:
Komentarze (104)
'Brexit pozostawi Wielką Brytanię nagą'. Siostra byłego brytyjskiego ministra rozebrała się na wizji
Zaloguj się
 • cozano

  Oceniono 53 razy 53

  Nie dość że ładniejsza od braciszka, to jeszcze mądrzejsza.

 • justas32

  Oceniono 49 razy 47

  U nas Balbina nic nie pokazuje - bo jest osobą skromną i cnotliwą ...

 • 74polska

  Oceniono 35 razy 31

  Tak dla wszystkich którzy tu piszą jaką ta Unia jest zła i że WB podjęła słuszną decyzję z brexitem powiem wam może na pewno Unia nie jest doskonała i ma swoje wady ale ma jedną wielką zaletę, to prze unie i integrację nie było w ostatnim czasie wojny w Europie, popatrzcie na historię co ile były jakieś wojny w Europie, a teraz prze długie lata spokój. A że pokój kosztuje jest jasna rzecz ale wolę być biedniejszy a żywy niż bogaty i martwy. Natomiast tylko zjednoczona Europa jest w stanie stawić czoło USA, Rosji a nie pojedyńcze państwa Europy, ale to trzeba pomyśleć trochę dalej niż rok, dwa do przodu.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 24 razy 24

  Anglia powinna zmienić nazwę na Endland :-)

 • marekbeatlemarek

  Oceniono 20 razy 16

  UE to najlepsze co Europa ma od swego początku(przynajmniej tego nam znanego).
  Pomimo pewnych zastrzeżeń jakie są uważam,że ten super dobry projekt należy rozwijać i dbać o integrację.
  Oby Brexit był jedynym i ostatnim takim złym i niepotrzebnym wydarzeniem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX