Komentarze (157)
Jerzy Owsiak zirytowany. Poczta Polska potrzebowała ośmiu dni na dostarczenie ważnej przesyłki
Zaloguj się
 • xyz_xyz1

  Oceniono 36 razy 30

  "Ceny usług pocztowych w Polsce są zbyt niskie względem oczekiwań klientów co do ich jakości." To przepraszam ile ma zapłacić za list aby był doręczony dnia następnego? 10 zł za zwykły i 20 zł za polecony? Polecony PRIORYTETOWY z Niemiec do Polski kosztuje koło 4 Euro. Czyli biorąc w zasadzie relacje 1 : 1 to wychodzi koło 4 zł. U przesyłka polecona priorytetowa to koszt 6,80 zł i to ma być TANIO? Przesyłek gabarytu B Poczta ma nie dostarczać w ogóle. to jakiś cyrk. To może niech PP w ogóle zrezygnuje z usług ponczowych a zajmie się jedynie sprzedażą dewocjonaliów itp. Będzie prościej.

 • window_licker

  Oceniono 31 razy 27

  Nie od dziś wiadomo, że Poczta Polska jest od sprzedawania podpasek, przepisów siotr zakonnych, pisowskich gazet , proszków i pończoch a nie od przekazywania przesyłek.

  Ta zmiana jest dobra.

 • justas32

  Oceniono 25 razy 17

  Poczta Polska powinna zostać zlikwidowana - i zastąpiona siecią paczkomatów ...

 • garfildiodi

  Oceniono 14 razy 14

  Jak mam iść na pocztę to jestem chory. Zawsze kolejka, 4 okienka przy których siedzą panie z obsługi ale pracują tylko 2. Kolejka 22 osoby!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • dawaj.flaszkie

  Oceniono 14 razy 12

  Czego narzeka? 8 dni to w polskich warunkach jest express. W Mysiadle priorytety dochodzą po 2 tygodniach, pod warunkiem, że zgłosi się pani w okienku, że to jest prowokacja dziennikarska ;-)

 • amuzc

  Oceniono 12 razy 12

  Cennik sypniewskiego:
  list zwykły - 50 zł, czas dostarczenia 4 tygodnie.
  priorytet - 500zł, czas dostarczenia 2 tygodnie
  itd.
  Panie sypniewski, da się żyć wtedy, prawda?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX