Komentarze (157)
Jerzy Owsiak zirytowany. Poczta Polska potrzebowała ośmiu dni na dostarczenie ważnej przesyłki
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ateistaoddziecka

  Oceniono 6 razy 6

  Gdyby to było 40 lat temu, to tatuś pułkownik kazałby dyrektora tej poczty spuścić ze schodów i na drugi raz kartki dochodziły by o czasie.
  A teraz? Teraz przez tych pisowców wszystko jest d.
  Siema.

 • bmarten

  Oceniono 8 razy 6

  Moja przesyłka priorytetowa z Gliwic do Warszawy szła 11 dni. Chyba pieszo. Zlikwidować ten bastion pisuaru i te świątojebliwe wydawnictwa w placówkach poczty.

 • ojobazos

  Oceniono 5 razy 5

  Poczta w Pruszkowie dostarcza listy z wielkim opóźnieniem, co paraliżuje moją firmę. Listy docierają po 1,5 miesiąca od nadania. Niektóre w ogóle nie docierają. Mimo wielu reklamacji i monitów nic się nie zmienia. Niech się Pan Owsiak cieszy, że tylko kilkudniowe opóźnienie zaliczył z kartką walentynkową. A co jeśli umowa o pracę, kontrakt lub faktura z leasingu nie dotrze na czas do firmy? A tak jest w Pruszkowie niestety, tylko 17 km z Mokotowa

 • przemekmichalski

  Oceniono 4 razy 4

  Proponuję żeby w przyszłym roku WOŚP zbierała na PP. I tak za kilkanaście lat uzdrowimy niektóre państwowe firmy. Żeby żyło się lepiej. Czuwaj.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 6 razy 4

  żądać zwrotu nadpłaty za niewykonana usługę

 • bankrut.1

  Oceniono 8 razy 4

  tak właśnie rządzą ręcznie sterowani z nowogrodzkiej wolskie patryjoty za pincet plus. ino łapska potrafią wyciągać po państwowe synekury. obywatele kiedy wreszcie usuniecie tych nieudaczników z życia publicznego?

 • kattarzyna79

  Oceniono 5 razy 3

  "Problemu świadomy jest zapewne Przemysław Sypniewski, prezes Poczty Polskiej, który w rozmowie z "Rzeczpospolitą" przyznał, że ceny usług pocztowych w Polsce są zbyt niskie względem oczekiwań klientów dotyczących jakości."

  CENY SĄ NISKIE??? WOLNE ŻARTY!!
  Wszystko mocno podrożało a jakoś usług jakoś się nie polepszyła!

  Ale za to na pocztach można znaleźć mydło i powidło. A panie na pocztach, zamiast zajmować się obsługą klientów to zajmują się zliczaniem i zwracaniem starych gazet!

 • mionionek

  Oceniono 7 razy 3

  Oj tam. Ważne, że na każdej poczcie można kupić modlitewniki, śpiewniki religijne, żywoty świętych i przepisy Siostry Petroneli na kaszankę.

 • agak23

  Oceniono 3 razy 3

  Kiedyś czekałam na list polecony zawierający moje świadectwo pracy (potrzebne w nowej pracy). Poprzedni pracodawca zapewniał, że nadał list, w Urzędzie Pocztowym nr 1. Po tygodniu w skrzynce pojawiło się awizo, że mogę go sobie odebrać w Urzędzie Pocztowym nr 1. Więc przeniesieniu z jednego okienka do drugiego trwało 7 dni. Dodam, że przez cały tydzień, mąż był w domu a listonosz nawet nie próbował zadzwonić.

 • futszak78

  Oceniono 3 razy 3

  u mnie list polecony priorytet i dzzie od 8 czyli dzis juz 13 dzien i pisze w sledzeniu ze ciagle w transporcie

 • noel1

  Oceniono 3 razy 3

  Rzadko chodzę na pocztę, kiedyś byłem zmuszony skorzystać z usług poczty polskiej. Po załatwieniu sprawy zwróciłem pani w okienku uwagę, że ktoś zostawił portfel przy okienku. Jakież było moje zdziwienie jak padła odpowiedż, że portfele są na sprzedaż. Po rozglądnięciu się, zauważyłem, że Poczta Polska, chlubiąca się wielowiekową tradycją. Pocztowcy brali czynny udział w walce z zaborcami, o Obrońcach Poczty Gdańskiej już nie wspomnę, zajmuje się sprzedażą, wszelakiej maści galanterii. Listonosze roznoszący przesyłki sprzedawają cukierki kukułki. Dochodzi do tego, że sławetna Poczta Polska jak tak dalej pójdziej to czynności typowo przeznaczone dla poczty, będzie traktowała jako produkt uboczny. Zyski zaś będzie czerpać ze sprzedaży produktów galanteryjnych i książek, wspomagana dotacjami państwowymi.taki obraz poczty odzwierciedla stan państwa polskiego. Widocznie obecnie wystarczy wywiesić flagi i sztandary i głosić górnolotne hasła, które mają być substytutem na marność i byle jakość.

 • telewy2

  Oceniono 3 razy 3

  Ta firma jest do zaorania razem z pkp i górnikami.

 • the_incognito

  Oceniono 2 razy 2

  Norma, u mnie ostatnio list polecony priorytetowy - wysłany 12 dotarł 21. Dlatego jak tylko jest taka opcja, to należy używać alternatyw (paczkomaty, paczki w ruchu, żabce, orlenie itp.).

 • qcleszek1

  Oceniono 2 razy 2

  Te 700 metrów to lepiej spacerkiem , lub wysłać " zwykłym " Zwykły szybciej idzie , sprawdzone .

 • gosisko123

  Oceniono 4 razy 2

  Ha, to jeszcze nic...Jestem chora na raka. Załatwiałam rentę i w związku z tym potrzebowałam pilnie dokumentów z zakładów pracy. Miałam je dostać pocztą. listami poleconymi. Pomimo, iż wiedziałam, że zostały wysłane, okazało się, że musiałam sama biec na pocztę, żeby wyjaśnić co się stało z przesyłkami, bo mijały dwa, trzy tygodnie a ZUS nie jest cierpliwy. Okazało się, że codziennie listonosz zabiera listy, ale nie...dociera do mojego rejonu, w związku z czym odnosi wszystko z powrotem do placówki. Zrobiłam stosowną awanturę. I co z tego? Ta instytucja zdycha. Odradzam korzystanie z ich usług. No chyba, że ktoś lubi pracę detektywistyczną w postaci szukania swojej przesyłki po całym kraju i nie tylko...
  blogger: rak piersi to pikuś

 • xorock

  Oceniono 2 razy 2

  Tak samo zakładanie profilu zaufanego. Sam zakładałem około 1.5 roku temu i dopiero na trzeciej poczcie udało się dokończyć formalności ale też musiałem na 3 razy przychodzić. Złożyłem skargę, ok, przeprowadzimy szkolenia pracowników. Wczoraj znajomy zakładał na tej samej poczcie - dalej nie wiedzą jak to robić i spławiają. Za to odmawiają teraz podania danych kierownika bo RODO :) Na innej poczcie panienka - profil zaufany? a co to?

 • nitro2012

  Oceniono 2 razy 2

  ważne że na poczcie są inne rzeczy...

 • letofon

  Oceniono 3 razy 1

  A słoik doszedł.:)

 • i.l

  Oceniono 3 razy 1

  NAJGORSZA FIRMA/INSTYTUCJA W REKACH SKARBU PAŃSTWA

 • tedek1

  Oceniono 1 raz 1

  "ceny usług pocztowych w Polsce są zbyt niskie względem oczekiwań klientów dotyczących jakości."

  Ja bym powiedział raczej że zdecydowanie za wysokie.
  Przyklad: przesylka Inpost z Rzeszowa do Szczecina przekazana do odbioru w ciagu ok. 36 godzin, polecony Poczty Polskiej ok. 6 dni !!!

  A smieszy mnie, ze menadzerowie wyzszego szczebla trzepia kapuste wymyslajac np takie rozwiazania na poczcie:
  List polecony z potwierdzeniem odbioru - podpis z data na zwrotce, podpis z data na liscie odbiorczej i podpis z data na tablecie - pare minut na wykonanie tych czynnosci niezbedne, bo pani w okienku trzech rzeczy naraz nie zrobi (a system komputerowy dziala jak zolw).
  A wystarczy:
  Podpis z data na tablecie, pod koniec dnia Pani drukuje liste z tym podpisem i sama zwrotke tez z podpisem.
  Mozna? Mozna,ale trzeba k...wa troche myslec, bo za to WAM PLACA KLIENCI I BUDZET PANSTWA!

 • staszek_ptaszek

  Oceniono 3 razy 1

  Czemu pan się pan dziwi panie Jurku, 'suweren' wstał z kolan i żaden 'krwiopijca kapitalista' nie będzie mu 'pluł w twarz' i mówił co ma robić, więc idzie tyle ile ma iść (tyle na ile urzędnikowi na poczcie pasuje albo się chce). z bogiem!

 • tullianum

  Oceniono 1 raz 1

  To spróbujcie na stronie poczty ustawić e-awizo. Ne da się wpisać kodu pocztowego bo po pierwszej cyfrze i próbie wpisania drugiej kasuje cały wpis.
  Albo poproscie o druk zeby zlecić polecony do skrzynki. Pani Powiedziała ze to i tak nie działa i nie poleca (sic!) bo komputer nie odnajduje adresata w bazie bo szuka dokładnie całego stringu i jeśli bedzie Pan Adam Kowalski to juz du..a

 • sojavit

  Oceniono 1 raz 1

  Zdecydujcie się, czy tę kartkę wysłał Owsiak do żony, czy żona do niego. Bo w dwóch różnych akapitach tego tekstu jest dokładnie na odwrót.

 • adamjh

  Oceniono 5 razy 1

  Poczta jest teraz powolna ale patriotyczna! Zreszata to teraz i tak bardziej sklep otwarty w kazda niedziele! Znajac dobra zmiane to ten list tyle szedl specjalnie zeby zrobic na zlosc Owsiakom!

 • sselrats

  Oceniono 2 razy 0

  100% polski wytwor.

 • sselrats

  Oceniono 2 razy 0

  Ceny sa wciaz za niskie na te biurokratyczna pokrake.

 • lucusia3

  0

  To jeszcze więcej przetargów na dostarczanie przesyłek. Przecież wy nie zatrudniacie kurierów. Za dużo kłopotów. Musicie znaleźć jelenia, który się będzie babrał z samochodami, kierowcami i jeszcze na tym oczywiście zarobi. Wam się nie opłaca.

 • chocbynawstecznym

  Oceniono 2 razy 0

  Jakiś czas temu Poczta Polska podniosła ceny przesyłek... Nie dorównali kurierom ale podwyżka była - rzecznik z rozbrajającą szczerością powiedział że to i tak nie pokryje kosztów - czyt. Poczta będzie dopłacać do każdej przesyłki... Skoro im się nie opłaca to się nie starają.

 • generationnext

  Oceniono 4 razy 0

  jak to niespodziankę szlag trafił? kartka walentynkowa 19 lutego to dopiero jest niespodzianka. A tak przy okazji - czyżby strzelił Pan FOCHA?

 • visby

  Oceniono 3 razy -1

  Zesrała się bieda i płacze..... Jedz Owsiak na Zachód, tam będziesz miał lepiej.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX