Komentarze (58)
Elżbieta Rafalska: Czas na przegląd ustawy o zakazie handlu w niedzielę
Zaloguj się
 • rubo45

  Oceniono 50 razy 44

  Pisowcy czują jak pali im się pod dupą. Wykonywanie zachcianek episkopatu odbije się im czkawką jesienią.

 • remo29

  Oceniono 39 razy 35

  Jak za najlepszych lat komuny - teraz władzuchna będzie mężnie walczyć z problemami, które sama zrobiła. A wystarczyło mądrzejszych posłuchać, ale co tam, nikt nie będzie gamoniowi mówił co ma robić.

 • krzsys

  Oceniono 32 razy 28

  Zaczyna się wychodzenie rakiem, szkoda że nie z każdego kretynizmu który wymyśla PiSbolszewia.

 • jtby

  Oceniono 21 razy 19

  Tow. ministerko, może trochę cywilizacji wprowadzić do waszych metod sprawowania władzy. Może zamiast: przepis w trybie nocnym, senat w trybie rannym, a prezydent w trybie południowym najpierw prowadzić badania, sondaże, konsultacje społeczne, a nie wprowadzamy, przyglądamy się, zmieniamy. Prawne ps(h)uje jesteście.

 • bazyli21

  Oceniono 22 razy 18

  Jesli Rafalska w jednym zdaniu mowi, ze chce ocenic dzialanie ustawy, a w drugim ze jej zdaniem zamykanie malych sklepow, to efekt nie ustawy ale konsolidacji, to po cholere chce jakiejkolwiek weryfikacji? Przeciez ona juz zna wynik, wiec te "ocena" nie bedzie zaiwerala nic innego, tylko potwierdzi to, co Rafalska wlasnie powiedziala.

 • kolo125

  Oceniono 17 razy 15

  czas zacząć MYŚLEĆ głową, a nie du.pą ! PODŁA DOJNA ZMIANA ! ! KLIKA KŁAMCÓW, DEWELOPERÓW I OSZUSTÓW KORYTA + ! ! ! TFFUUU

 • veni.vici

  Oceniono 19 razy 15

  mnie tylko zastanawia dyskryminacja pracowników gastronomii... w tym samym centrum handlowym nie należy im się wolna niedziela a pracującym obok sprzedawcom ciuchów - należy się jak najbardziej... ponieważ jednak nikt nie protestuje, Polakom można wcisnąć wszystko bo i tak zawsze będą zadowoleni

 • mopsek

  Oceniono 16 razy 14

  PiS chcial tym glupim zakazem handlu w niedziele w duze korporacje uderzyc i przychylic sloneczka pedofilskiemu klerowi, zeby ciemnota walila do kosciolkow zatechlych i rzucala na tace grosiki, a w d...e dostaly male rodzinne sklepiki, w ktorych Cale rodziny pracowaly. Znajoma pracujaca w duzym sklepie, mowila mi , ze przez prace w niedziele bylo ja stac z rodzina na Jakis urlop, to tym porabanym bylo sala w oku, niemogli szczerpiec, ze robole sobie na urlop mogli pozwolic. Przeciez nikt nie bylo oficjalnie zmuszany do pracy w niedziele, kto chcial Dostal extra zaplate a reszta mogla siedziec w kruchcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX