Dyskonty walczą o pracownika. Lidl zaoferował studentom 3300 zł brutto stażowego

Popularna w Polsce sieć marketów wystartowała z tegoroczną edycją swojego programu "The Lidl Way To Cereer". Nabór potrwa do 12 kwietnia. Stażysta może zarobić nawet 3300 zł brutto.

Tegoroczna stawka dla biorących udział w programie stażowym Lidla wynosi 3300 zł brutto miesięcznie. To o 300 zł brutto więcej niż w zeszłym roku.

Ruszamy z kolejną edycją The Lidl Way to Career – naszego płatnego programu stażowego, w ramach którego oferujemy pracę z najlepszymi specjalistami, a także możliwość rozwoju i realizacji własnych projektów

- czytamy w komunikacje sieci Lidl.

Program zawiera 41 ofert z różnych działów, m.in. budowlanego, finansowego, controllingu czy IT. Większość dot. centrali firmy w Jankowicach koło Poznania. Nabór potrwa do 12 kwietnia, a staż ma się rozpocząć 1 lipca i potrwać trzy miesiące. W programie stażowym udział mogą wziąć studenci wszystkich kierunków, a wymagania wobec kandydatów nie są wygórowane.

Sieć marketów pochwaliła się też, że otrzymała certyfikat Top Employer Polska i Europe 2019. Firma szuka 700 nowych pracowników i zapowiedziała podniesienie płac zatrudnionym o 9,2 proc.

 
Więcej o:
Komentarze (52)
Dyskonty walczą o pracownika. Lidl zaoferował stażystom 3300 zł brutto
Zaloguj się
 • arrrgh

  Oceniono 16 razy 12

  Staże nie dość, że płatne, to na godziwym poziomie? Uczcie się, Janusze biznesu wszelkiej maści, także w sektorze publicznym i samorządowym, gdzie staże darmowe albo na głodowych stawkach są nagminne, a zasuwa się jak normalny pracownik.

 • freud1

  Oceniono 14 razy 10

  Ni byndzie Niemiec plul nam w twasz i studentow nam germanil.
  Orenzny stanie chufiec nasz, onr byndzie nam chetmanil.

  Polscy studenci pracuja dla idei!

  Podpisano
  Janusze i Grazyny byznesu

 • tedek1

  Oceniono 8 razy 8

  I co na to pracownicy adm.rzadowej z wyższym wykształceniem,część że specjalistyczny np.inz.bydownictwa czy mgr chemii pracujący za 2500 zł brutto w inspektoratach nadzoru budowlanego,ochrony środowiska czy sanepidzie.

 • sselrats

  Oceniono 7 razy 5

  Eeeee robic trzeba...

 • tojamarusia

  Oceniono 4 razy 4

  W sądach protokolanci zapieprzają za 2400 brutto... Ziobro śmieje im się prosto w twarz twierdząc, że nie ma kasy na podwyżki. A tu proszę. I jak w tym kraju ma być dobrze?

 • wielkioprawca

  Oceniono 4 razy 4

  To urzędy, szkoły i sądy będą miały problem z pozyskaniem taniego wykształconego absolwenta po studiach. Bo nawet dotychczasowa tajność wynagrodzeń nie pomoże takiego zwerbować przez wkręcenie zieleniny.
  Och jak płakać mi się chce.

 • jan.go

  Oceniono 3 razy 3

  I pewnie tyle powinni zarabiać ,albo i więcej Pytanie jest inne Jak nie stać nas by zapłacić tyle urzędnikom , kadrze medycznej i nauczycielom itd to jaka jest do cholery przyszłość tego kraju

 • roz_mak

  Oceniono 5 razy 3

  w sadach kandydatom z wyższym wykształcenie proponują 2500 brutto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • qrzysiu

  Oceniono 6 razy 2

  ..rwa dyrektor szkoły zarabia 3800. Dobra zmiana ...wa mać!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX