Biedronka wprowadza do sklepów oscarowe hity. W ofercie "Zimna Wojna" i "Bohemian Rhapsody"

Biedronka postanowiła poszerzyć ofertę o kolekcję płyt DVD z filmami. Wśród wielu tytułów znajdują się zdobywcy Oscara i Złotej Palmy - m.in. "Zimna Wojna", "Bohemian Rhapsody", "Blade Runner". Nie brakuje filmów familijnych i dla dzieci.

Biedronka wprowadza na swoje półki nową kolekcję, która ucieszy fanów dobrego kina. Od poniedziałku do kupienia są bowiem filmy uznane przez krytyków i publiczność - hity takie jak "Bohemian Rhapsody", biografia Queen z oscarową rolą Ramiego Maleka, nagrodzona Złotą Palmą w Cannes "Zimna Wojna", nowa wersja  "Blade Runnera". 

"Od 18 marca nasza sieć wprowadza do sprzedaży 28 nowych tytułów filmowych. Znajdują się wśród nich obrazy wielokrotnie nagradzane, wysoko cenione przez krytyków, ale jest tu też miejsce na dobre, rozrywkowe kino. Filmy zostały wyselekcjonowane tak, by w nowej ofercie filmowej Biedronki coś dla siebie znalazł każdy członek rodziny: są tu i bajki dla najmłodszych, i przejmujące dramaty dla wymagającego widza, i wysokobudżetowe hollywoodzkie kino" - wyjaśnił Bartłomiej Jarzyna, odpowiedzialny za ofertę filmową w Jeronimo Martins w komunikacie przesłanym naszej redakcji. 

Kolekcja Biedronki zawiera pozycje wysoce cenione przez krytyków. Wśród nich warto wymienić "Ostatnią rodzinę". Film Jana P. Matuszyńskiego o dramatycznych losach rodziny Beksińskich zdobył łącznie 18 nagród i 16 nominacji, m.in. na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno. 

Czytaj też: "Małe Biedronki" w całej Polsce. Jeronimo Martins chce rozwijać sieć mniejszych sklepów

W ofercie znalazły się również filmy dla dzieci -  m.in. "Między nami wampirami", na podstawie cyklu książek Angeli Sommer-Bodenburg, czy dostępny jedynie w Biedronce "Klakson i spółka".

Płyty z oscarowej kolekcji Biedronki można kupić w cenie od 19,99 zł. 

Więcej o:
Komentarze (38)
Biedronka wprowadza do sklepów oscarowe hity. W ofercie "Zimna Wojna" i "Bohemian Rhapsody"
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 14 razy 12

  "Oscarowce" w Biedronce to mały pryszcz.
  PRAWDZIWYM hitem, to będzie sprzedaż "Kleru", w przykościelnych kioskach z dewocjonaliami :-))

 • silthor

  Oceniono 12 razy 10

  Blade Runner 2049 to nie nowa wersja (remake) Blade Runnera, ale kontynuacja (sequel).

 • tilow3

  Oceniono 3 razy 3

  Biedronka wprowadziła "promocję" - "Zrób zakupy za ci najmniej 69 zł. 15 razy a otrzymasz 15 rabatu na jednorazowe zakupy świąteczne" - cytuję z pamięci. Malutkimi literkami jest dodane, że "promocja dotyczy zakupów jednorazowych do kwoty 75 zł.". Czyli za zakupy po 70 zł. 15 razy czyli za wydanie 1050 zł. otrzymam całe 10 zł rabatu! Szok! Promocja życia!
  PS. Z okazji biedronkowego wała, zakupy zrobię w Lidlu.

 • kresedebarg

  Oceniono 2 razy 2

  niestety, kino domowe oraz drugi odtwarzacz dvd wyniosłem do piwnicy - czeka aż będzie kultowy

 • topiramax

  Oceniono 2 razy 2

  Poczekam aż będzie Green Book.

 • manufa

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe, że w ofercie jest "Blade Runner 2049" za 19,99 gdzie ja kupiłem go niedawno właśnie w Biedronce za 9,99

 • menazka

  Oceniono 1 raz 1

  Czy biedronka może zrezygnować z tego paskudnego koloru na elewacjach sklepów?

 • allegropajew

  Oceniono 4 razy -2

  Ja kupuję, jak już są po 9,99. Na Queenach byłem w kinie, to mogę poczekać. Ostatnio kupiłem Listy do M3, ale jeszcze nie obejrzałem, he, he!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX