Pierwszy Dyskont Paliwowy w Polsce. 22 stanowiska i 100 miejsc parkingowych

Największa stacja paliw w Polsce została właśnie otwarta w Zgorzelcu. Oprócz 22 stanowisk tankowania i blisko 100 miejsc parkingowych, mieści restaurację, kantor. Pomaga też dbać o środowisko naturalne.

Dyskont Paliwowy to największa stacja paliw w Polsce. Właśnie otwarto ją tuż przy Zgorzeleckim węźle autostrady A4. Tankują tu zarówno Polacy jak i Niemcy tuż przed wyjazdem na zachód. 

Na stacji nie tylko zatankujemy paliwo. Oprócz 12 dwustronnych dystrybutorów benzyny i diesla znajdziemy też  dystrybutor z autogazem, stanowiska do szybkiego tankowania ciężarówek, ale i samochodów ciężarowych dystrybutory płynu do spryskiwaczy, wody letniej oraz 5 płynu AdBlue. Ten ostatni pomaga dbać o środowisko. Jak wyjaśnia Moto.pl to wodny roztwór mocznika. Jego zadanie to poprawienie parametrów spalin, a co za tym idzie większa dbałość o środowisko. 

Dyskont PaliwowyDyskont Paliwowy Fot. Dyskont Paliwowy

Zmęczeni podróżą mogą korzystać ze specjalnej strefy relaksu, w której można odpocząć, napić się świeżej, aromatycznej kawy, a także skorzystać naszego WiFi HotSpot. Dyskont Paliwowy przygotował też specjalny kącik dla dzieci, w którym można pograć na Play Station, pobawić się lub zagrać w multimedialną grę wyświetlaną z projektora na podłodze.

Do dyspozycji klientów naszego Dyskontu przygotowaliśmy także bankomat oraz kantor z korzystnymi kursami walut

Czytaj też: Nowe, dodatkowe oznaczenia paliw na stacjach w Polsce. O co w nich chodzi? 

Citronex, właściciel Dyskontu, planuje otwarcie dwóch podobnych placówek - w Kątach pod Wrocławiem i Gubinku. 

Więcej o:
Komentarze (43)
Pierwszy Dyskont Paliwowy w Polsce. 22 stanowiska i 100 miejsc parkingowych
Zaloguj się
 • y.y

  Oceniono 27 razy 19

  Żenująca reklama. Nawet się wam nie chciało poprawić błędów w tym komunikacie dla mediów, ani zmienić formy, żeby nie było widać, że to nie wy pisaliście. Najlepsz na końcu: " do dyspozycji klientów naszego dyskontu (...)" :))

 • krynolinka

  Oceniono 13 razy 11

  Oraz całodobowy market.

 • miszkar

  Oceniono 5 razy 5

  ".... skorzystać naszego WiFi HotSpot..."
  ".... klientów naszego Dyskontu..."

  jak już reklamujecie/kopiujecie informacje dostarczone przez podmiot trzeci to chociaż popracujcie nad zaimkami

 • anfiga

  Oceniono 4 razy 4

  Szokująco żenujący artykuł. Wstyd.

 • 0roman0

  Oceniono 4 razy 4

  22 dystrybutory a wewnątrz 3 kasy gdzie na dodatek kasjerzy robią hot-dogi a ludzie stoją w długich kolejkach wśród regałów tak aby jeszcze coś dokupili. Dziękuję - nie skorzystam.

 • glowny_pasazer

  Oceniono 4 razy 4

  Wiem, że wiele osób bardzo się męczy, gdy ma skorzystać z wyszukiwarki (co widać chociażby po komentarzach zamieszczanych na tym forum), dlatego pozwolę sobie "zapodać linka" do strony z cenami paliw tego dyskontu:

  dyskontpaliwowy.pl/ceny-paliw/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX