Rossmann idzie w elektronikę. Wchodząc po szampon, wyjdziesz ze smartfonem. W kwietniu Xiaomi wchodzi do drogerii

Dziecięce ubranka, dział z ekologiczną żywnością czy biżuteryjne dodatki nie dziwią już w sklepach Rossmann. Drogeria chce jednak pójść o krok dalej i po 11 kwietnia będzie oferować elektronikę użytkową Xiaomi.

Niebawem drogerie Rossmann mogą być kojarzone nie tylko z atrakcyjnymi cenowo kosmetykami, ale i z niedrogimi gadżetami elektronicznymi. Wygląda na to, że od 11 kwietnia klient popularnej drogerii będzie mógł dobrać do szamponu smartfon, głośnik bezprzewodowy, a nawet dron.

Redmi 6A, tak jak inne produkty Xiaomi, pojawi się w Rossmannie w kwietniu. Smartfon będzie figurował w dwóch wersjach kolorystycznych oraz pod względem pamięci (2 i 16 GB). Tańsza wersja ma kosztować niecałe 350 zł. To nie koniec pomysłów drogerii na poszerzenie asortymentu zgoła innego od proszków do prania i perfum. W ofercie mają się pojawić także takie produkty, jak: popularna opaska Xiaomi Mi Bank 3, głośnik bezprzewodowy Mi Bluetooth czy minidron (również produkcji Xiaomi), za który zapłacimy niecałe 250 zł. Co więcej? Powerbanki, czujniki temperatury i wilgoci, komputerowe myszy bezprzewodowe czy sterowane smartfonem czajniki elektryczne. 

Wygląda na to, że drogerie Rossmann poczuły na karku oddech popularnych dyskontów i nie dadzą za wygraną w walce o konsumenta.

Więcej o:
Komentarze (29)
Rossmann idzie w elektronikę. Wchodząc po szampon, wyjdziesz ze smartfonem. W kwietniu Xiaomi wchodzi do drogerii
Zaloguj się
 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 9 razy 7

  Miałem podobnie w Biedronce. Wszedłem po ziemniaki i śmietanę,a wyszedłem bez smartfona. A potem na komendzie pytano mnie czy wiem kto mi ukradł i w którym momencie.

 • pomruk

  Oceniono 10 razy 6

  Jeśli chodzi o Rossmanna, najbliższy sklep tego typu jest dla mnie sklepem obsługującym na codzień moje koty. Czego kupuję w Rossmanie najwięcej wagowo? Cóż, chodzi o żwirek. Bentonitowy. Serdecznei pozdrawiam wszystkie koty oraz ich ludzi.

 • re_x

  Oceniono 4 razy 4

  "Wygląda na to, że drogerie Rossmann poczuły na karku oddech popularnych dyskontów i nie dadzą za wygraną w walce o konsumenta."-wygląda na to,że piszący artykuł nie wie o czym pisze!Rossmann jest chiński,należy do AS Watson(też nie chińska nazwa dla zmyłki),a ta należy do grupy Ck Hutchison..Xiaomi prawie rok temu zawarł umowę na dystrybucję w kanałach sprzedaży grupy...w innych krajach sprzedawali, w Polsce mają Rossmana-nie ma to NIC wspólnego z konkurencją z dyskontami!

 • takaprawda2015

  Oceniono 5 razy 3

  "Wygląda na to, że drogerie Rossmann poczuły na karku oddech popularnych dyskontów i nie dadzą za wygraną w walce o konsumenta."

  I zaczynają taki sam syf dla biedoty sprzedawać jak tak latająca sieć dyskontów o której tutaj nie powiedzą.

 • mr.powers

  Oceniono 9 razy 3

  Nastepnym krokiem bedzie sprzedawanie chinskich smartfonow w warzywniaku. Beda lezaly obok chinskiego czosnku.

 • to_ja_dziki-9876543210

  Oceniono 2 razy 2

  A kartofle? Kiedy będą sprzedawać kartofle???

 • mr.knox

  Oceniono 7 razy 1

  Czyli co? Beda szpiegowac jakich szamponow uzywaja posiadacze ich badziewia? :)

 • ryszard_ochodzki22

  Oceniono 7 razy 1

  Chyba opaska xiaomi miband, a nie mi bank. Gimbaza z GW znów nie w temacie. A co na to Adam?

 • fafarafafafa

  0

  Błdnie użyty imiesłów. Żeby było jako takie następstwo czasów, powinien być przysłówkowy uprzedni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX