Biedronka otworzy stację benzynową przy sklepie. Ale nie dla klientów

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci dyskontów Biedronka, chce otworzyć w Warszawie stację paliw przy jednym ze swoich sklepów. Wniosek o wydanie decyzji środowiskowej w tej sprawie miał trafić do warszawskiego ratusza pod koniec marca.

Jak wynika z wniosku o wydanie decyzji środowiskowej, stacja paliw miałaby powstać przy ul. Przekornej na warszawskim Wilanowie. Procedura w tej sprawie ruszyła 26 marca, a sprawa została zarejestrowana tydzień później. Będzie to pierwsza stacja przy sklepie Biedronki, która będzie zarządzana przez właściciela sieci.

.. decyzjasrodowiskowa.pl

Jak tłumaczy portalowi "Wiadomości Handlowe" biuro prasowe Jeronimo Martins Polska, właściciela Biedronki, planowana stacja paliw nie ma jednak obsługiwać klientów dyskontu. Ma to być punkt do tankowania samochodów dostawczych zaopatrujących sklepy sieci. Dotychczas takie punkty Jeronimo Martins miało tylko w swoich centrach dystrybucyjnych.

"Wiadomości Handlowe" przypominają jednak, że Jeronimo Martins w swoim raporcie rocznym za 2018 r. pisało o nowym trendzie związanym z zakazem handlu w niedzielę, to jest wzrostem liczby sklepów na stacjach paliw. Być może więc kiedyś w przyszłości Biedronka rozszerzy swoje spektrum działalności o stacje.

.. Jeronimo Martins Annual Report 2018

W Portugalii, skąd pochodzi właściciel Biedronki, przy niektórych należących do Jeronimo Martins sklepach Pingo Doce działają stacje paliw dla klientów.

Więcej o:
Komentarze (21)
Biedronka otworzy stację benzynową przy sklepie. Ale nie dla klientów
Zaloguj się
 • 2345olskup

  Oceniono 9 razy 5

  w ten oto prosty sposob mozna obejsc ustawe sniadka i smiech na sali jak trzeba byc inteligentnym zeby na to nie wpasc ze orlen nie bedzie sam na tym zarabial

 • prezes Szatni hotelowej

  Oceniono 1 raz 1

  To super oby tylko były na stacjach benzynowych te o smaku jabłkowym za 8.40 to w niedzielę będzie bal jak biedrona będzie zamknięta

 • fryta1977

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedyś tankowaliśmy "żółtą" albo "niebieską". Teraz będzie "w kropki" :)

 • kupidon

  0

  na zdjęciu sklep Biedronki przy ulicy Glogera w Krakowie ....

 • jozef_zmudzin

  0

  Doskonały chwyt - stacja benzynowa i handel w niedzielę - DUDA "S" się popłacze.

 • takaprawda2015

  Oceniono 4 razy 0

  Jak jakość paliwa będzie taka jak jakość produktów w BIEDADRONCE to samochód daleko nie zajedzie.

 • dublet

  Oceniono 10 razy -2

  Moja fura full wypas ma dziś post, nie tankujemy!

 • jan.w2

  Oceniono 15 razy -3

  Czy na stacjach biedry będzie podana cena za jednostkę paliwa licząca np. 800 ml, celem wprowadzenia w błąd klienta, jak to ma biedra w zwyczaju z podawaniem cen w swoich sklepach?

 • anonimowy83

  Oceniono 11 razy -9

  Dzisiaj zakupy można robić ale przypominam o poszczeniu.

  Wesołych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX