Komentarze (65)
Rząd zaostrzy zakaz handlu w niedzielę? Po eurowyborach ma wrócić temat nowelizacji ustawy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bamapo

  Oceniono 4 razy 4

  Pislam dba o dochody mafii pedofilskiej.

 • calidris

  Oceniono 4 razy 4

  Tak, tak, niech nikomu broń Boże nie przychodzi do głowy, że handel jest dla ludzi i zapewniania im wygody, w tym wygody robienia zakupów w te dni i w takich godzinach, jakie akurat im pasują.

 • topoco

  Oceniono 3 razy 3

  Zakazać i pozamykać. Najlepiej wszystkich do pierdla i żadne sklepy nie będą wam potrzebne.
  Najlepsze jest że przez swoją bezmyślność to PIS dokręcił tempo modernizacji handlu ( tzn docisnął konkurencję którą pojedyńcze prywatne sklepy przegrywają) jak również zmusi następców ( ktokolwiek będzie nawet PIS) do drastycznych refom bo wyda całą kasę.

 • miro600

  Oceniono 4 razy 2

  Ach te Dudy

 • torfiorz

  Oceniono 1 raz 1

  Nie potrzebujemy rządów prowadzących ukrytą wojnę z obywatelami pod płaszczykiem przeróżnych regulacji restrykcyjnych. To stopniowe zakładanie kagańca ludziom od pokoleń żyjącym w kraju by tak naprawdę umocnić i wzbogacić korporacje (tu handlowe) jednocześnie ograniczając prawa obywatelskie. Na przedmiotowym zakazie handlu skorzystały właśnie duże sieci handlowe, bo nie tracąc finansowo umocniły swoją pozycję monopolu... Rząd rzekomo polski pomaga wyeliminować rodzimy handel z rynku i robi to dość skutecznie ciągle osłabiają pozycję polskich właścicieli.

 • marykownow

  Oceniono 1 raz 1

  Pętla się zaciska. Niedługo będzie wolno chodzić tylko do kościoła, a dzieci tylko na religię.

 • jtby

  Oceniono 3 razy 1

  "Po eurowyborach może zaostrzyć zakaz handlu w niedzielę" Wątpię. Związkowy przykuperas Duda chyba już niewiele znaczy dla pisdolców, a porównując ilość zadowolonych z zakazu z ilością niezadowolonych, to zaostrzenie przepisów nie jest na rękę pisdolcom. Kościół też chyba odpuści naciski, bo im frekwencja nie wzrosła, a poza tym w najbliższym czasie ma poważniejsze problemy. Co innego jeżeli pisdolce wygrają wybory parlamentarne na tyle, żeby rządzić.
  Aż strach się bać jak wtedy odreaguje tow. Mały upokorzenia i trudy kampanii.

 • mackowy74

  Oceniono 3 razy 1

  TYPOWE DZIAŁANIE FASZYSTOSKIEJ,ANTY OBYWATLESKIEJ WŁADZY,BEZ PYTANIA O ZDANIE OBYWATELI,ZA ICH PLECAMI!!NIE LICZCIE CHAMY Z Pis,ŻE PO EUROWYBORACH DOKONACIE ZMIAN!!MAM NADZIEJE,ŻE SROMOTNIE JE PRZEP.....!!!

 • zastepcakierownika

  Oceniono 11 razy -7

  gwno judzi gwno straszy gwno nigdy prawdy wam nie powie

 • tonz2

  Oceniono 17 razy -7

  Jest proste wyjście z sytuacji, wykreślić placówki pocztowe z ustawy. Dodałbym zakaz sprzedaży czegokolwiek innego niż paliwo na stacjach paliw w niedzielę

 • kocislaw

  Oceniono 17 razy -15

  Po zakupy się idzie zazwyczaj rano przed pracą.Wtedy zakupy są świeże i kolejki mniejsze.Ewentualnie po pracy,jest mnóstwo sklepów które działają nawet do północy.Tylko trzeba chcieć.Niedziela w różnych krajach światowych nie tylko UE ma wolne niedziele i ludzie tam nie robią zadymy z tego powodu.Żyją normalnie,bo potrafią sobie dzień tak rozplanować,by mieć czas na zakupy,pracę i obowiązki domowe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX