Zygmunt Solorz-Żak zapowiada podwyżkę cen abonamentów. Cyfrowy Polsat droższy na jesieni

Założyciel Telewizji Polsat Zygmunt Solorz-Żak w rozmowie z Reutersem zapowiedział podniesienie cen usług Cyfrowego Polsatu. Podwyżki abonamentów planowane są na jesieni.

Jak podaje portal bankier.pl odbyło się już spotkanie rady nadzorczej Polsatu w sprawie podwyżek. Według Zygmunta Solorza-Żaka podniesienie cen jest konieczne i ma to związek z nowymi inwestycjami, jakie czekają branżę medialną.

Cyfrowy Polsat dołącza do Orange i Play - na jesieni planowane są podwyżki cen abonamentów

Podwyżki planowane są na jesieni, kiedy wdrożone zostaną nowe systemy informatyczne i sprzedażowe. Wcześniej wzrost cen abonamentów ogłosiły już firmy Orange i Play, więc decyzja Cyfrowego Polsatu, właściciela marki Plus, nie była zadziwiająca. Według Solorza-Żaka przyczyną takich decyzji operatorów są nowe przepisy, budowa sieci 5G w Polsce oraz rosnące ceny prądu.

Wyższe ceny na pewno nie spotkają się z uznaniem klientów, którzy będą musieli więcej płacić za usługi telekomunikacyjne. Podwyżki mają być rekompensowane dodatkowymi pakietami lub usługami muzycznymi, filmowymi czy sportowymi.

Więcej o:
Komentarze (125)
Zygmunt Solorz-Żak zapowiada podwyżkę cen abonamentów. Cyfrowy Polsat droższy na jesieni
Zaloguj się
 • skandynawek

  Oceniono 71 razy 69

  Sprzedal sie pisowi i musi mu placic, wiec trzeba strzyc owieczki z abonamentu.

 • dioskorides

  Oceniono 53 razy 51

  Trzeba zapłacić na kampanię pewnej partii

 • 5-mamuska

  Oceniono 43 razy 39

  To co PiS chciał zrobić z Getin Bankiem (afera KNF), zrobił z Solorzem -wepchnął tego samego radcę prawnego do Rady Nadzorczej POLSATU- za co musi mu płacić ciężkie pieniądze.

 • pis_to_organizacja_zbrodnicza

  Oceniono 41 razy 37

  Sprzedawczyk Solorz na pasku żoliborskiego dziada przywódcy PiS Cammmory każe sobie jeszcze płacić za oglądanie PiSbolszewickich bredni wygłaszanych przez katowariatke Gawrylyk.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 38 razy 36

  Nie pomogło włażenie w kaczą dudę?

 • rr-ss

  Oceniono 35 razy 31

  efekt 500+, emerytura+, WOT, F-35, limuzyn rządowych co chwilę rozbijanych, itp. pociągnięć dobrej zmiany

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX