Karta Revolut za darmo dla każdego. Tak aplikacja świętuje pół miliona użytkowników w Polsce

Coraz popularniejszy w Polsce Revolut zyskał w naszym kraju już pół miliona użytkowników. Co więcej, przybywa ich 50 tys. każdego miesiąca. Z tej okazji wszyscy nowi użytkownicy dostaną kartę płatniczą za darmo.

Revolut działa dopiero od 4 lat. W Europie ma ponad 5 mln klientów, którzy zdążyli dokonać 500 milionów transakcji na łączną kwotę 75 mld dolarów. W Polsce z Revoluta korzysta pół miliona osób, a  popularność aplikacji podkreśla fakt, że krakowskim biurze firmy pracuje ponad 500 osób. Dla porównania, w londyńskiej centrali firmy zatrudnionych jest 277 pracowników.

Z okazji zdobycia 500 tys. użytkowników w Polsce Revolut przygotował bardzo atrakcyjną promocję. Wszyscy nowi klienci otrzymają kartę płatnicząza darmo oraz 10 zł na start.

Revolut konkurencją dla banków

Działający od 2015 r. Revolut szybko okazał się strzałem w dziesiątkę dla osób, które często podróżują i szukają łatwego i taniego sposoby na konto walutowe. Aplikacja dostępna zarówno w postaci konta osobistego, jak firmowego umożliwia - jak mówią sami jej twórcy - "globalne płatności i przelewy bez absurdalnie wysokich kursów wymiany". Aplikacja pozwala płacić w 150 walutach po międzybankowym kursie wymiany z relatywnie niską opłatą w wysokości 0,5 proc. za przelewy powyżej 20 tys. zł miesięcznie. Wypłaty z bankomatów za granicą są obarczone 2-procentową opłatą, ale dopiero powyżej 800 zł.

Poprzez aplikację możemy ponadto wykupić ubezpieczenie w cenie od 1 funta dziennie. Revolut pozwala także na szybkie przesyłanie pieniędzy pomiędzy znajomymi, ustawienie płatności cyklicznych, szybkie blokowanie karty czy wymianę pieniędzy na kryptowaluty obsługiwane przez aplikację. 

Więcej o:
Komentarze (48)
Karta Revolut za darmo dla każdego. Tak aplikacja świętuje pół miliona użytkowników w Polsce
Zaloguj się
 • boczny_obserwator

  Oceniono 7 razy 5

  Pszczyną sukcesu Revolut była niesłychana pazerności banksterów z banków w naliczaniu prowizji za tzw. przewalutowanie zagranicznych transakcji kartami. Banksterzy myśleli że złapali Pana Boga za nogi i będą bogacić się jak Morawiecki.

 • anna_pot

  Oceniono 10 razy 4

  czy środki w tego typu aplikacjach są równie bezpieczne jak na giełdzie bitcoin?

 • druga_wieza

  Oceniono 7 razy 3

  Ogromny sukces. Ich dzienne obroty w skali całego świata osiągają ...mniej niż dzienne obroty kartowe dowolnego z większych polskich banków.

 • profesorbezkatedry

  Oceniono 11 razy 1

  UWAŻAJCIE!
  Revolut nie jest bezpieczny - nie jest bankiem a jedynie firmą. I blokuje konta użytkowników!
  Polubcie, aby ostrzec innych! Wpłacone środki nie są chronione przez BFG.
  Kilka tygodni temu Revolut bez żadnego ostrzeżenia zablokował mi kilka tysięcy które miałem na wakacje. Dostałem komunikat, że aby mi oddali środki muszę dosłać im: przelewy wynagrodzeń, PITy i umowy o pracę. Jak mam to zrobić jak jestem na wakacjach?
  Musiałem używać zwykłej karty. Poniosłem koszty prowizji i przewalutowań. Nie ma się tam do kogo odwołać nawet. Nie ma do nich żadnego kontaktu poza aplikacją. Nie można się do nich dodzwonić. Nie ma żadnego kontroli nad nimi!
  Po powrocie im wysłałem im dane i nadal czekam. Moje rachunki do opłacenia też.
  To nie jest bank!
  Popytałem po powrocie znajomych - ich też spotkały takie blokady. Jak jesteś z Europy Wschodniej (Polska) i masz pieniądze to jesteś podejrzany.
  Jak tylko pojawią się problemy z płynnością na rynku wszyscy dostaną takie informacje, środki wyparują i zostaniemy z niczym. Teraz nowi płaca na starych - zobaczcie jak ciągle przesyłają info aby zapraszać przyjaciół - pilnie potrzebują nowych środków. Moje pieniądze posłużą im na zebranie kolejnych kilkuset osób.
  A ten tekst to wygląda na zwyczajnie sponsorowany tekst. Czy o każdej promocji w bezpiecznym banku na 10 zł informują na pierwszej stronie? Ciekawe kto i ile wziął za to.

 • obrazony2x

  0

  A można tym płacić za hazard w sieci? Bo normalnie banki blokują płatności.

 • Trele Morele

  Oceniono 4 razy 0

  0.5 mln użytkowników w Polsce karty prepaid i konta obsługiwanego przez zagraniczny bank niewidocznym w OGNIWIE + przybywa ok 50 tyś nowych miesięcznie....
  Bardzo ciekawe dane ilu Polsce jest juz ludzi z komornikiem na karku I ilu jest nowych miesięcznie trzepanych przez mafię komornicza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX