Komentarze (97)
Rekord bezrobocia w Polsce. 'Dochodzimy do ściany'. Bez pracy już mniej niż 900 tys. osób
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • placowy

  Oceniono 5 razy 1

  PROPAGANDA !!!- bezrobotny jest wzywany do Urzędu Pracy dostaje propozycje zatrudnienia za 1638,00 PLN na rękę miejsce pracy 35-50 km dalej co zarobi to przejeździ, mówi że dziękuje ale za mało płaca i że to mu się nie opłaca. Urząd Pracy wykreśla go wtedy z ewidencji bezrobotnych i tak mamy w POLSCE MAŁE BEZROBOCIE.

 • gorillaglu

  Oceniono 2 razy 0

  No i świetnie, szkoda, że w 90% Polacy pracują w niskopłatnych, nieprzyszłościowych zakładach pracy typu market czy Jóżwex i Sp. Mamy strukturę zatrudnienia i rozwój gospodarki na poziomie Somalli czy Kenii.

 • marekmarek44

  0

  TAKI NIEDOBRY TEN PIS! A pomyśleć, że jeszcze niedawno było tak pięknie! Bezrobocie za rządów SLD w 2003roku przekraczało okrągłe 20%! To był też piękny rekord.

 • wychodze

  Oceniono 2 razy 0

  trzeba jeszcz zlikwidowac ten KRUS bo to jakas patologia

 • druga_wieza

  Oceniono 6 razy 0

  Nic z tego moi drodzy.
  BEZROBOCIE W POLSCE OD DAWNA JEST UJEMNE.
  Jest ujemne, bo ściągnęliśmy do pracy kilkaset tysięcy Ukraińców.
  Jest ujemne, bo pomimo mnóstwa ofert pracy są oszuści udający bezrobotnych.
  Jest ujemne, bo bezrobotnym nie jest menel żyjący z zasiłków, tylko osoba gotowa do podjęcia pracy. Tak, pracy. W ramach naszego dosyć surowego prawa. Menel nie ma co liczyć na pracę ciecia z kwalifikacjami słupa i pensją dyrektora.

 • norge

  Oceniono 4 razy -2

  "Nie robim, bo się narobim" - ja te 5% pozbawiłbym wszelkich świadczeń i nie finansowałbym ochrony zdrowia, wtedy stopa bezrobocia spadnie jeszcze bardziej, albo się nieroby wezmą do roboty, albo niech nie zabierają innym tlenu!

 • maras63

  Oceniono 7 razy -3

  ale ekipa PO rozpędziła tę gospodarkę :-)))))))))

 • niekandydujacy_niepolityk

  Oceniono 9 razy -5

  To znaczy, że mamy rynek pracownika, bo zawsze pewnej grupie osób będzie się opłacało rejestrować się jako bezrobotny.
  Oczywiście nie oznacza to, że nie jest taka osoba nigdzie zatrudniona. Może podejmować się prac dorywczych, oczywiście na czarno. Ale też jest spora grupa "genetycznych zasilkowców".
  Dlatego poziom bezrobocia nigdy nie osiągnie wartości 0%.

 • maras63

  Oceniono 10 razy -10

  A na poważnie: większości tu komentujących wyższe bezrobocie za Tuska nie przeszkadzało, a dzisiejsze, najniższe już tak. Na waszym miejscu zacząłbym od wizyty u rodzinnego po skierowanie.

 • zembaty66

  Oceniono 14 razy -10

  To wina PiS!!! Należy natychmiast restytuować rządy PełO i Kondonalda Tuska i już te restytutki sobie poradzą, w rok bezrobocie będzie wynosić znowu 75%!!! Aby było tak jak było!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX