Więcej lotów z Warszawy do Rzeszowa, Poznania, Lublina. Nowy rozkład PLL LOT

PLL LOT zwiększy częstotliwość połączeń, dzięki czemu pasażerowie będą mogli podróżować częściej na trasie z Warszawy do Rzeszowa, Poznania i Lublina. Zmiany wchodzą w życie w październiku.

PLL LOT informuje, że w październiku uruchomi nowy połączenia lotnicze na kilku trasach: z Warszawy do Rzeszowa, Poznania i Lublina. 

Nowe rejsy na trasie Warszawa - Rzeszów - Warszawa będą realizowane trzy razy w tygodniu. Obecnie można stamtąd polecieć do Nowego Jorku (EWR), Tel Awiwu oraz do Warszawy. Od sezonu zimowego pojawią się dodatkowe rejsy wieczorne do stolicy. Zmiany wchodzą w życie od 28 października br.

>>> Wykorzystywanie rządowego samolotu budzi kontrowersje. Ryszard Czarnecki broni Marszałka Kuchcińskiego. "Mógł nie znać procedur". 

Nasza siatka połączeń układana jest tak, by każdy pasażer mógł znaleźć dogodne połączenie. Wypełnienie samolotów na trasie Warszawa - Rzeszów - Warszawa jest na tyle satysfakcjonujące, że postanowiliśmy poszerzyć ofertę dla pasażerów o dodatkowe rejsy wieczorne w wybrane dni tygodnia

- powiedział dyrektor biura siatki połączeń w Polskich Liniach Lotniczych LOT Robert Ludera, cytowany w komunikacie. Wyjaśnił też, że port Rzeszów - Jasionka jest ważnym lotniskiem na mapie siatki połączeń

Więcej lotów będzie też odbywać się na trasie Warszawa - Poznań - Warszawa. "Szósty rejs dziennie na tej trasie dopełnia ofertę dzisiejszych pięciu rejsów LOT-u w dni robocze. Dzięki temu umożliwiamy pasażerom znalezienie dogodnej oferty przesiadkowej na każde z połączeń które oferujemy z hubu w Warszawie" - wyjaśnił przedstawiciel LOT. Dodał też, że nowe rejsy będą realizowane codziennie za wyjątkiem sobót od 27 października br. 

Lublin zyska nowe połączenia od od 27 października br. Loty z Warszawy do stolicy województwa lubelskiego okazało się wielkim sukcesem, dlatego też dodatkowe owe będą realizowane cztery razy w tygodniu.

Czytaj też: Prezes PLL LOT spodziewa się, że boeingi 737 MAX 8 wrócą do latania 

PLL LOT w 2018. roku przewiozły ponad 8,9 mln pasażerów, czyli o 2 mln więcej niż rok wcześniej. To historyczny rekord. Jeszcze w tym roku linie planują przekroczyć barierę 10 mln podniebnych pasażerów. 

Więcej o:
Komentarze (32)
Więcej lotów z Warszawy do Rzeszowa, Poznania, Lublina. Nowy rozkład PLL LOT
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 13 razy 13

  Od 26 lipca pan marszałek nie zamawia lotów rządowym samolotem, pekaesem chyba fruwa. To pod niego te dodatkowe połączenia do Rzeszowa?

 • tur_ams

  Oceniono 7 razy 7

  Air Kuchciński padło, trzeba jakoś ich przewieźć. Przypominam, że posłowie mają darmowe przeloty w LOT...

 • xsawer

  Oceniono 5 razy 5

  Brawo, zwłaszcza kierunek Rzeszów. LOT wchodzi w lukę rynkową jaka wytworzyła się po kłopotach jednego z przewoźników.

 • elinstal

  Oceniono 5 razy 5

  Myślę, że to pana Kuchcińskiego niespecjalnie satysfakcjonuje.

 • mer-llink

  Oceniono 4 razy 4

  Do Rzeszowa niepotrzebne. Jest przecież znakomite połączenie: "autobusem 9 godzin, a samochodem 5 godzin" (St. Piotrowicz, Prokurator i Poseł PiS).

 • 1moja

  Oceniono 6 razy 4

  "...PLL LOT zwiększy częstotliwość połączeń, dzięki czemu pasażerowie będą mogli podróżować częściej na trasie z Warszawy do Rzeszowa ..." PiSbolszewiku! Nie badz mlotem lataj Lotem.
  PS. Chyba beda jaskies lapanki na te dodatkowe loty aby byl komplet w samolocie a nie tylko PiSbolszewicki ciul z rodzina. Podatnik gorszego sortu ze zdradziecka morda i tak za te promocyjne loty zaplaci.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • misiek12321

  Oceniono 3 razy 3

  Acha, czyli jednak Kuchcinski będzie jak miał latać do domu by podlać pietruszkę... I zjeść Kure z własnego guwn... ego PiSiego chowu. Super! Cieszmy się,. Może będziemy za to mniej płacić niż za HEAD.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX