Promocja Rossmann: 2+2 na kosmetyki do ciała, włosów i paznokci. Zasady, regulamin

Rossmann po raz kolejny ogłosił promocję 2+2. Od środy klienci drogerii mogą w promocyjnej ofercie zakupić kosmetyki i produkty do ciała, włosów i paznokci.

W środę 21 sierpnia wystartowała promocja 2+2 w drogeriach Rossmann. Akcja prowadzona jest pod hasłem "Ciało, włosy i paznokcie piękne od nowa".

Rossmann: promocja 2+2 na kosmetyki do ciała, włosów i paznokci

Zgodnie z informacją promocyjną oferta 2+2 obejmuje produkty takie jak: balsamy do ust, masła do ciała, balsamy do ciała, olejki na blizny, balsamy do rąk, odżywki do paznokci, odżywki do włosów i maseczki do twarzy. Produkty są już oznaczone na półkach specjalnymi etykietami informującymi o zasadach promocji.

Promocja 2+2 rozpoczęła się w środę 21 sierpnia i potrwa aż do soboty 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Jakie są szczegółowe zasady promocji? Aby z niej skorzystać wystarczy wybrać cztery różne produkty objęte promocją - muszą się one różnić kodem kreskowym, więc nie mogą to być np. cztery takie same odżywki.

W ramach promocji 2+2 klienci zapłacą za dwie droższe rzeczy, a dwa następne produkty będą gratis. Z akcji można skorzystać także robiąc zakupy przez stronę internetową lub w aplikacji. Wtedy rabaty naliczą się po podsumowania koszyka. Co istotne promocja skierowana jest wyłącznie dla członków Klubu Rossmann. Można z niej skorzystać tylko jeden raz.

Więcej o:
Komentarze (4)
Promocja Rossmann: 2+2 na kosmetyki do ciała, włosów i paznokci. Zasady, regulamin
Zaloguj się
  • daga_1

    Oceniono 1 raz -1

    Najpierw naprodukują wszyscy wszystkiego w trzy du...y a potem nie wiedzą już jak się tego pozbyć. To dają za darmo przy okazji kupienia czegoś, czego nikt już nie chce.

  • silnamor

    Oceniono 1 raz -1

    Jaka promocja? Kupowałem pampersy dla 6 latka - cena napisana 46 zł, przy kasie 56 zł. Na uwagę że na półce cena jest inna, poszedłem z ekspedieną i mi pokazała na marginesie małymi literkami - 56 zł. A ta duża cena 46 zł,. to dla tych co mają katę promocji do lat 3.(?). Tak się oszukuje. Bydgoszcz Rossmann Skarżyńskiego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX