Asbud postawi dwa nowoczesne wieżowce na warszawskiej Woli. Powstaną Towarowa Towers

Na wykupionej dwa lata wcześniej działce przy ul. Prostej 69 w Warszawie firma Asbud zbuduje dwa nowoczesne apartamentowce w postaci 30-kondygnacyjnych wież. Towarowa Towers mają oferować przestrzeń biurową, usługową oraz łącznie 577 mieszkań na warszawskiej Woli.

Cały kompleks mieszkalno-biurowy będzie składał się z pięciu obiektów, które zapewnią łącznie 900 lokali. Kluczowym i najbardziej reprezentatywnym elementem inwestycji mają być dwa nowoczesne wieżowce mieszkalne, w których zaplanowano łącznie 577 lokali mieszkaniowych (wieża A będzie oferowała 325 apartamentów, wieża B - 252 lokale). Oprócz apartamentów i przestrzeni biurowej Towarowa Towers będą wyposażone w strefę usługową zlokalizowaną w części parterowej oraz wielopoziomowy parking podziemny.

>>> Kilkadziesiąt milionów ptaków rocznie gonie z powodu wieżowców. Dowiedz się więcej.

Dostępne w Towarowa Towers apartamenty będą oferować opcje od 1- do 4-pokojowych lokali. Dla samych wież zaplanowano ponadto zielony dziedziniec ze strefą relaksu, wspólną przestrzeń dla mieszkańców z klubem fitness czy obszerne lobby z recepcją.

Kolejne wieżowce w Warszawie

W drugiej połowie czerwca poznaliśmy generalnego wykonawcę wieżowca Skysawa, zlokalizowanego w samym centrum Warszawy, przy ul. Świętokrzyskiej. Biurowiec za ponad 325 milionów złotych ma zostać oddany do użytku w drugim kwartale 2022 r., a wybuduje go konsorcjum trzech firm: TKT Engineering, ELIN i PORR.

Skysawa to flagowa inwestycja Grupy Kapitałowej PHN. Ma oferować łącznie 40 tys. mkw. Obiekt będzie miał bezpośrednie połączenie z metrem, a za jego komercjalizację odpowiedzialna jest firma Colliers International.

Więcej o:
Komentarze (87)
Asbud postawi dwa nowoczesne wieżowce na warszawskiej Woli. Powstaną Towarowa Towers
Zaloguj się
 • jego-wysokosc

  Oceniono 15 razy 11

  A co z kartofel towers? Jak idzie budowa?

 • zegrz

  Oceniono 19 razy 11

  A czemu tak prosto??? Nie lepiej Towarowa Twins Tower City Center Warsaw?

 • mlot_na_pogan

  Oceniono 11 razy 7

  Nazwiemy je; Jarek i Lech.

 • 270203mk

  Oceniono 9 razy 7

  Jarek też by chciał.

 • zapomorski12

  Oceniono 8 razy 6

  Dlaczego tylko narzekacie? Przecież cieszyć się należy, że stolica Polski się rozbudowuje, że powstają nowe wieżowce, bo widocznie na rynku jest takie zapotrzebowanie. Inwestorzy nie są filantropami, skoro budują musi im się to opłacać. Co za naród, przekupiony za 500+ , ale i tak ciągle ze wszystkiego niezadowolony. :(

 • jakub13579

  Oceniono 9 razy 5

  Przecież prezes życzył sobie okrągłe rury. A to są jakieś kanciate. Chyba ten Austriak cóś znowu namieszał.

 • pan_draska

  Oceniono 6 razy 4

  Zaiste cudna i nowoczesna architektura... Zaraz, który mamy rok? Nie 1996?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX