Komentarze (78)
Nie będzie zaostrzenia zakazu handlu. Dobra wiadomość dla kupujących w niedziele
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • maaac

  Oceniono 7 razy 7

  Dla komunistów z PiS trudne jest zrozumieć, że brak zakazu czegoś nie jest nakazem. I tak jak się zniesie zakaz aborcji religijni PiSowcy będą mieli prawo dalej się nie skrobać, jak zniesie się zakaz pracy w niedzielę nikt religijnych PiSowców nie będzie zmuszać by nie święcili dnia świętego. Zniesienie zakazu ślubów dla gejów nie spowoduje, ze jakiś PiSowiec religijny zostanie zmuszony do ślubu z mężczyzną.
  Bo oni się tak zachowują jakby po zniesieniu tych zakazów nagle wszyscy Polacy z nimi włącznie zostali by zmuszeni by skrobać się, handlować, kupować i hajtać się gejowsko.

 • Megalodon akwaryjny

  Oceniono 6 razy 6

  Pracownicy będą zadowoleni jak w handlowe niedziele wszystkie niedziele w miesiącu będą mieli uposażenie w wysokości 200% za ten dzień pracy.

 • mm0427

  Oceniono 6 razy 6

  No tak w końcu żabką i fresh marktem zarządza ten sam fundusz, który jest współwłaścicielem szkoły ks. rydzyka.....

 • surferkaj

  Oceniono 3 razy 3

  od kiedy znany zakonnik z Torunia ma z żabką interesy, to pislamy odpuściły, to jest dopiero mega hipokryzja.

 • andrew1507

  Oceniono 3 razy 3

  To ta kochana Żabka z którą się chciałem ożenić (z powodu Tomcia Palucha) jest rydzykowata?
  O nie jużtam mnie nie ujrzą.

 • premier_scretyna

  Oceniono 11 razy 3

  Sebiksy, Janusze i Grażyny odetchnęły z ulgą - tradycyjnego niedzielnego browarka wciąż będzie można nabyć tuż przed spożyciem, w osiedlowej Żabce...

 • elbertson

  Oceniono 5 razy 3

  nic nowego - Polak to prywaciarz , badylarz, Janusz biznesu.
  Żabki mogą , Polak właściciel sklepu już nie, chyba że sam stanie za ladą.W maju 2007 roku Mariusz Świtalski sprzedał sieć „Żabka” czeskiemu inwestorowi Penta Investments[6].

  Z kolei 30 maja 2008 roku doszło do połączenia dwóch spółek: Żabka Polska SA i Anura SA, poprzez przejęcie przez spółkę Anura spółki Żabka Polska SA[7].

  W 2009 roku Żabka Polska otworzyła nową sieć sklepów convenience w konwencji deli (oferujące markowe produkty FMCG oraz usługi, których asortyment został poszerzony o dania gotowe oraz ciepłe przekąski i produkty ekologiczne.) pod marką Freshmarket[8].

  W maju 2011 roku fundusz inwestycyjny Mid Europa Partners zakupił 100% udziałów w Żabka Polska[9].

  W 2012 roku w ramach programu „Sklep za czynsz” spółka Żabka Polska przejęła sklepy pomorskiej sieci Zatoka[10], a rok później wcieliła w swoje struktury pięć lokalnych sieci handlowych: Agap, Torg, PS Food, Dobry Wybór oraz społem Zabrze[11]. W 2014 roku firma przejęła kolejną sieć handlową, o nazwie Kefirek. Umowa inwestycyjna objęła kilkadziesiąt sklepów, zlokalizowanych głównie w Krakowie, które zostały włączone do sieci Żabka lub Freshmarket[12].

  W 2016 roku sieć Żabka została oficjalnym sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Rio 2016. To jedyna sieć handlowa, która jest sponsorem PKOL[13].

  W lutym 2017 roku właścicielem sieci Żabka została CVC Capital Partners – jedna z największych firm private equity i doradztwa inwestycyjnego na świecie[14].

 • kejg

  Oceniono 2 razy 2

  Przecież to do przewidzenia było skoro Żabka należy do Rydzyka. Za dużo by stracił.

 • kristel51

  Oceniono 2 razy 2

  Należy przywrócić handel w każdą niedzielę. Rozwiązań jest bez liku, tylko należy je mądrze zastosować. Znajoma która pracuje w Biedronce na moje pytanie czy jest zadowolona z obecnej sytuacji, tylko się skrzywiła. Okazało się, że po wolnej niedzieli musi być w pracy po północy! To ja dziękuję serdecznie za takie wygody!

 • uutek

  Oceniono 2 razy 2

  Żabka dogadała się z Rydzykiem, więc spoko ;)

 • tonieemail

  Oceniono 2 razy 2

  Na slasku działa sieć delikatesy kubik i co pracują w każdą niedzielę. Pippi ma wytyczne aby nie dotykać takich sklepów. Tak samo w miejscowościach turystycznych nie ma opcji aby każdy tam otwarty sklep był obsługiwany przez właściciela

 • andrew1507

  Oceniono 2 razy 2

  uwalić kaczke

 • andrew1507

  Oceniono 4 razy 2

  uwalmy kaczyzm w wyborach, przywróćmy handelowe niedziele,soboty, piątki.... :-)

 • alejagwiazd

  Oceniono 1 raz 1

  W soboty tez sklepy powinny byc zamkniete. Matki sklepowe powinny miec czas dla dzieci i mężów.

 • nanabun

  Oceniono 1 raz 1

  Nowy właściciel Żabki podpisał jakąś mętną umowę z Rydzykiem. To cala tajemnica, dlaczego ustawa leży z zamrażarce. I tak Solidarność z PiS-uarami bronią praw pracowniczych.

 • adamjh

  Oceniono 1 raz 1

  świadczenie usług pocztowych musi w takiej sytuacji stanowić przeważającą działalność...... I dlatego nie wprowadzaja tego zapisu .... Bo by poczty musieli pozamykac w niedziele, bo tam glownie swarc, mydlo i powidlo sprzedaja i uslugi pocztowe mago nie stanowic juz przewarzajacej dzialalnosci.

 • henry_56

  Oceniono 3 razy 1

  Pomysłodawcy niedziel nie handlowych solidarność w powiązaniu z kościołem myśleli że Polacy zamiast do sklepów pójdą wszyscy do kościoła. Niestety Polacy,przynajmniej młode pokolenie nie kwapią się chodzić do kościoła, widząc rozpadanie i butę księży. Może już czas przywrócić niedziele handlowe,ale tak aby pracownicy też na tym skorzystali.

 • byrcyn11

  Oceniono 3 razy 1

  Teraz zakaz handlu w soboty - przecież tego domagali się ludzie pracy w 1980 r !

 • antybandzior

  Oceniono 7 razy 1

  żabka to chyba tylko dla 500+, od rana w niedzielę moczymordy wystają....

 • ad2009

  0

  Nie mozna przed wyborami wqwiać wyborcow i ograniczac dochody kosciolanaszegopowszechnegoamen

 • norbertrabarbar

  Oceniono 2 razy 0

  Dlaczego nie będzie zaostrzenia przepisów?
  Co to nagle za liberalizm?
  Za mordy wszystkich!
  Niech wiedzą kto tu rządzi!

 • tonz2

  Oceniono 1 raz -1

  Kto chciałby równocześnie kupować w niedzielę i pracować w niedzielę

 • sselrats

  Oceniono 7 razy -1

  Polska to nie Niemcy zeby sklepy byly pozamykane w niedziele.

 • mccudden

  Oceniono 5 razy -1

  Rysiu generalnie za co się nie zabrał to spie...ł...a przepraszam, jedno mu się udało: dopuszczenie PiS do władzy poprzez utworzenie nieistniejącej już Nowoczesnej i uwiedzenie mniej rozgarniętych wyborców o orientacji liberalnej. Potem już było gorzej, a Rysiu wrócił do zawodu ekonomisty, czyli oszusta z papierami na oszukiwanie. Na szczęście takim nikt nie wierzy, bo kiepskim ekonomistą jest facet, który większość swojego życia zawodowego spędził w bankach na mówieniu swoim szefom tego, co chcą usłyszeć.

  Sam jeden jestem w stanie zebrać 200 podpisów za przywróceniem "status quo ante" jeśli chodzi o zakaz handlu.

 • wycietytoja

  Oceniono 4 razy -2

  A ja uwazam,ze w soboty powinien byc przymus pracy.

 • daniel.jed

  Oceniono 7 razy -5

  A można też nadać przesyłkę w tym syfie?

 • kar.as

  Oceniono 20 razy -18

  Absurd. Jestem totalnym przeciwnikiem PiS. Ale oświadczam, że zakaz handlu w niedzielę to jedna z nielicznych rzeczy, która im wyszła. Mają moje pełne poparcie w tej kwestii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX