Komentarze (42)
Brexit. Sąd uznał zawieszenie prac parlamentu przez Borisa Johnsona za bezprawne
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ivergon

  Oceniono 4 razy -4

  hehe tak tak eurolemigi to u was normalne sądy komunistyczne i kościelne maja prawo uchylać decyzje władzy wykonawczej, w sumie przewidziane prawem, bo one wiedzą co jest zgodne linią partii czy wykładnią wiary co jest słuszne i prawe (tutaj eurokołchozu;).

 • ivergon

  Oceniono 4 razy -4

  ...prawidłowe stanowisko Sądu. Sądom nic do tego, nie wpieprzają się w uprawnienia władzy wykonawczej.

  "6 września troje sędziów sądu najwyższego Anglii i Walii w Londynie odrzuciło wniosek ... o uznanie zawieszenia prac parlamentu za nielegalne. Nie podali jednak nawet ogólnego uzasadnienia, ograniczając się do stwierdzenia, że szef rządu poruszał się w granicach swoich uprawnień, doradzając królowej zawieszenie prac Izby Gmin."

 • reksoall

  Oceniono 4 razy -4

  Tak szczerze mówiąc, to angolom przydałby się jakiś zimny prysznic, któy by ich zabolał na długo, może jakaś epidemia, tyfus albo coś w podobie?

 • pancernikpotiomkin

  Oceniono 6 razy -6

  tak to jest, jak się sądów nie zdyscyplinuje... ale po cholerę Londyn ma się zajmować szkockim sądem?

 • ivergon

  Oceniono 7 razy -7

  haha...
  "Co ciekawe, szkocki sąd jeszcze tydzień temu podjął w tej samej sprawie zupełnie inną decyzję - uznał, że nie Johnson nie złamał prawa, a jego decyzję powinni oceniać wyborcy, a nie sąd."
  ... bo soond wstał lewą nogą, czy soond może zaprzeczyć sam sobie, ależ owszem czemu nie, jemu też popiep... yć należy się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX