Bliska Wola Tower. Na warszawskiej Woli powstaje 100-metrowy, nowoczesny blok. Zapewni tysiąc mieszkań

Na warszawskiej Woli powstaje jeden z najwyższych bloków mieszkalnych w Polsce. W wysokim na 100 m nowoczesnym budynku Bliska Wola Tower ma zmieścić się ponad tysiąc lokali mieszkaniowych. Na relatywnie niewielkiej przestrzeni u zbiegu ul. Kasprzaka i al. Prymasa Tysiąclecia zamieszka 10 tys. osób.

Olbrzymi blok na Woli powstanie z połączenia trzech wież mieszkalnych. Dwie z nich będą miały po 93 m wysokości i 27 pięter. Trzecia z wież będzie miała 23 m. Będą połączone w połowie wysokości rozbudowanym modułem, który ma pomieścić sklepy, punkty usługowe i strefę fitness. Bliska Wola Tower znajduje się obok budowanego aktualnie osiedla, w połączeniu z którym będzie tworzył rodzaj wewnątrzmiejskiego kompleksu.

>>> Spieszyć się z zakupem? "Od stycznia nowe samochody droższe nawet o kilkanaście tys. zł."

Wieża na Woli

Bliska Wola Tower stanie na działce pozostałej po dawnej fabryce wyrobów precyzyjnych VIS. Obiekt ze szklaną elewacją oraz panoramicznymi oknami z widokiem na okolicę ma skrywać apartamenty inwestycyjne oraz mieszkania o podwyższonym standardzie wysokie na 2,86 m. Pierwszych będzie 170, drugich - 892. Inwestycja przewiduje także miejsce dla ok. 380 biur, które zajmą wyższe kondygnacje. Cały obiekt ma oferować łączną powierzchnię 65 tys. mkw. Inwestorem projektu Bliska Wola, którego elementem będzie wieża mieszkalna jest firma J.W.Construction. Na stronie dewelopera można zapoznać się ze szczegółami oferty.

Warszawa stolicą wieżowców

Bliska Wola Tower to tylko jedna z tego typu inwestycji w Warszawie, a nawet na samej Woli, która zmienia się na skutek rozbudowy warszawskiego metra. Na wykupionej dwa lata wcześniej działce przy ul. Prostej 69 w Warszawie firma Asbud zbuduje dwa nowoczesne apartamentowce w postaci 30-kondygnacyjnych wież. Towarowa Towers mają oferować przestrzeń biurową, usługową oraz łącznie 577 mieszkań na warszawskiej Woli.

Dostępne w Towarowa Tower apartamenty będą oferować opcje od 1- do 4-pokojowych lokali. Oprócz części usługowej, fitness i nowoczesnego dziedzińca ze strefą relaksu obiekt będzie zapewniał kilkupoziomowy parking podziemny oraz obszerne lobby z recepcją.

Więcej o:
Komentarze (127)
Bliska Wola Tower. Na warszawskiej Woli powstaje blisko 100-metrowy, nowoczesny blok. Zapewni tysiąc mieszkań
Zaloguj się
 • 1944kumaty

  Oceniono 30 razy 28

  Fajne miejsce do zycia - duze odstepy miedzy budynkami, przedszkola, szkola, brak ruchliwych arterii, w korku tez nie postoja, blisko metra, obok preznie dzialajacy Fort Wola, sporo miejsc parkingowych no i przede wszystkim estetyka JW Construction. Nikogo nie pozostawi obojetnym :) Nic tylko brac kredyt!

 • perkis1234

  Oceniono 18 razy 14

  10 tys. osób.... przyszła wylęgarnia patologii społecznych. Taki współczesny ,,mrówkowiec". Apartamenta idealne dla pań lekkich obyczajów tzw. mieszkaniówek, airbnb i wynajmu na godziny. Ewentualnie na biura dla firm.

 • karol_wald

  Oceniono 15 razy 13

  Bliska Wola Tower - nazwa powala. Teraz pora na Daleka Wola Apartments.

 • tigr

  Oceniono 13 razy 11

  Połowe wykupią "firmy" pod wynajem i będzie brytolska zabawa w weekendy.

 • eend

  Oceniono 14 razy 8

  Jezus Maria to Tajpej albo inny Hong-Kong! Jak można w takim mieście jak Warszawa pozwolić na budowanie tak koszmarnych antyludzkich, odhumanizowanych enklaw hindustanu. Czy projektanci są chińczykami lub koreańczykami? Czy urzędnicy akceptujący to kuriozum są na ryczałcie u dewelopera? Im więcej słoików upchają na metrze kwadratowym tym większe wziątki? Ja pierdzielę ale nam zrobią Kuala-Lumpur na Woli. To w pokracznym rozumieniu projektantów i reszty jest ta "światowość", bez oglądania się na miejsce. A tam od zawsze wszystko stoi cały dzień. I nic się nie zmieni bo ulic nie da rady poszerzyć, wybudować nowych nie ma gdzie, bo nie ma wolnego kawałka gruntu. Kto to z władz miasta akceptuje i dlaczego?

 • xsawer

  Oceniono 8 razy 8

  "firma J.W.Construction."
  Czyli pekin z drzwiami w skosie i "apartamenty" 34m2.

 • smurfmadrala

  Oceniono 12 razy 8

  Trawnik 20 m2 dla 5000 piesków, kataklizm postojowy, szlabany, kamery, ochroniarze ...
  Czy nie tak ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX