Netflix już wkrótce na platformie CANAL+. Powstanie specjalny nowy pakiet

Netflix i CANAL+ 16 września ogłosiły zawarcie współpracy. Dzięki temu abonenci Grupy CANAL+ we Francji będą mieli dostęp do produkcji Netflixa. Podobne rozwiązanie ma zostać wprowadzone w Polsce.

Współpraca pomiędzy Netflixem, a Grupą CANAL+ rozpocznie się 15 października. W związku z tym przygotowano specjalny pakiet kanałów dla abonentów we Francji. W planach jest również wprowadzenie podobnej oferty w Polsce.

Netflix i CANAL+. Nowy kanał Ciné Séries dla subskrybentów

Abonenci platformy CANAL+ we Francji będą mogli zakupić subskrypcję pakietu Ciné Séries za 15 euro miesięcznie. Dzięki niemu otrzymają dostęp do 20 kanałów ze wszystkimi filmami i serialami Netflixa, ale także produkcji należących do CANAL+. Dodatkowo, subskrybenci będą mogli oglądać transmisje wydarzeń sportowych wykupionych przez francuski kanał. 

Netflix i CANAL+ razem. Od kiedy w Polsce? 

Platforma CANAL+ zmieniła na początku września nazwę z nc+ , a także zaprezentowała nowy layout oraz ofertę promocyjną. W oficjalnym komunikacie CANAL + poinformowało o tym, że podobny pakiet z Netflixem ma zostać wprowadzona również w innych krajach, także w Polsce. Jak powiedział redakcji satkurier.pl Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Platformy CANAL+, więcej o ofercie operator będzie informował na przełomie roku. 

Netflix to platforma streamingowa założona w 1997 roku w Stanach Zjednoczonych. Na początku 2019 roku serwis posiadał 150 mln użytkowników. Platforma pozwala na oglądanie filmów, serialów w internecie, ale również w aplikacji mobilnej. Od września 2016 roku Netflix jest również dostępny w Polsce. 

Więcej o:
Komentarze (19)
Netflix już wkrótce na platformie CANAL+. Powstanie specjalny nowy pakiet
Zaloguj się
 • 20portal

  Oceniono 4 razy 4

  We Francji 15 euro (ok. 65 złotych polskich). W Polsce jest to cena nieosiągalna. Jeśli Canal+ nie obniży cen w Polsce to się wyłoży.

 • ariadna.k

  Oceniono 3 razy 3

  Dla ludzi nielubiacych oglądać filmy na komputerze, majacych starsze telewizory bez internetu to dobra propozycja .

 • ton_y

  Oceniono 5 razy 3

  Po co jakieś dodatkowe 20 kanałów, skoro można sobie na netfliksie w każdej chwili włączyć to na co ma się ochotę???

 • rasta-mw

  Oceniono 5 razy 1

  Ook, fajnie, jest to jakaś opcja dla oglądaczy. Mi jedynie nie odpowiada nazwa z plusem "+" na końcu, tak bardzo ten plus został zohydzony przez dojną z...

 • e50504

  0

  ARTYKUŁ SPONSOROWANY

  Wy naprawdę jesteście w stanie oglądać chłam z Netfliksa i nie jest wam wstyd?

 • serbinek26

  Oceniono 4 razy 0

  jestem abonentem Canal+ od 20 lat ale po co mi Netflix za 20 czy 25 zł skoro teraz z czterema znajomymi mamy go za 52 zł -podzielić na 5 osób wychodzi 10 zł od osoby i żeby nie było jest to legalne-Netflix pozwala na dzielenie się hasłem i loginem

 • ton_y

  Oceniono 1 raz -1

  Odnośnie starych telewizorów - za 200 zl kupujesz Android tv, podłączasz do starego odbiornika przez hdmi i już masz wszystkie aplikacje łącznie z Netflixem czy Youtube.

 • maxstirner

  Oceniono 10 razy -2

  Netflix sie psuje, z platformy filmowej robi sie polityczny agitator, a ciekawych pozycji coraz mniej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX