Biedronka wprowadza dodatki do Gangu Słodziaków. Kapcie i inne gadżety.

Biedronka wprowadziła serię gadżetów związanych z Gangiem Słodziaków, między innymi kredki oraz kapcie. Oferta specjalna będzie dostępna okresowo.

Gang Słodziaków po raz kolejny cieszy się ogromną popularnością. Akcja wprowadzona została przez sieć sklepów Biedronka 26 sierpnia i potrwa do 17 listopada. Sieć na fali popularności zdecydowała się na wprowadzenie dodatkowych gadżetów nawiązujących do postaci z Gangu.

Biedronka. Jakie nowe dodatki związane z Gangiem Słodziaków?

Jak podają wiadomoscihandlowe.pl Biedronka nowości wprowadziła w połowie września. Klienci sklepu będą mogli kupić kapcie dla dzieci z wizerunkiem zajączka Zuzi, rysia Rysia i borsuka Bartka.

Gang Słodziaków będzie towarzyszyć najmłodszym również w czasie lekcji, gdyż sieć zdecydowała się na stworzenie specjalnej serii przyborów szkolnych. Fani akcji mogą zakupić silikonowe piórniki, kredki, teczki oraz zestawy długopisów przyozdobione motywami nawiązującymi do Gangu Słodziaków.

Jak zbierać maskotki z Gangu Słodziaków?

Nowy Gang Słodziaków składa się z 10 maskotek (4 większych - Słodziaków i 6 mniejszych - Juniorów). Do tych pierwszych zaliczamy borsuka Bartka, nietoperza Nikodema, dzięcioła Dominika i sarenkę Hanię. Małe maskotki, tzw. Juniory, to: lisek Lucuś, pszczółka Pola, sówka Zosia, zajączek Zuzia, nietoperz Nikoś i dzięciołek Dominiczek.

Słodziaka można zakupić za 49,99 zł, lub za 19,99 zł w momencie posiadania 40 naklejek. Można go również otrzymać za 60 naklejek. Mniejszych maskotek nie można kupować. 

Przeczytaj także: Słodziaki z Biedronki kopiowane? Na portalach aukcyjnych pojawiły się już podróbki

Biedronka po raz trzeci organizuje akcję lojalnościową z Gangiem Słodziaków. W ubiegłym roku sklep wydał 7 mln sztuk pluszaków oraz 2 mln specjalnych książek. W tym roku akcja cieszy się podobnym zainteresowaniem. 

Więcej o:
Komentarze (11)
Biedronka wprowadza dodatki do Gangu Słodziaków. Kapcie i inne gadżety.
Zaloguj się
 • miro72

  Oceniono 3 razy 3

  Dział 'Biznes i technologie'.
  'Biedronka wprowadza dodatki do Gangu Słodziaków. Kapcie i inne gadżety.'

 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 1 raz 1

  Ja poproszę wódkę z rysiem Rysiem. Nie lubię pić w samotności.

 • ps11111ps

  Oceniono 1 raz 1

  Prpoonuje jeszcze Świeżakowy Hattrick
  Majty, Pampersy i Gumy

  Majty z Pszczółką Maj(t)ą
  Pampersy z Kretem Brązalkiem
  Gumy z Bobrem Bożydarem

 • haha-to-ja

  Oceniono 3 razy 1

  Niedziele handlowe spotkały się oporem czytelników więc mamy codziennie coś oświeżakach z biedronki. No to ci dopiero biznes i technologiie w wykonaniu młodej ambitnej kadry redakcyjnej. xD

 • artus

  0

  Za gadżety trzeba będzie zapłacić - ale będzie awantura przy kasie.

 • niktwazny126

  0

  Jak dzieciaki miały w szkole zeszyty, kredki i inne przybory bez hitowych nadruków, to koncentrowały się na nauce a nie tym, co ma kolega. Upychani swojej reklamy do szkolnych klas powinno być zakazane.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX