Komentarze (49)
Fiskus daje przedsiębiorcom trzy dni na wyjaśnienia w sprawie podatków. "Brak podstawy prawnej"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • rabin_z_czubow

  Oceniono 6 razy 2

  Brak pieniędzy na 500+ ?

 • vatis

  Oceniono 1 raz 1

  czy szanowna redakcja odróżnia przychód wykazywany w JPK-VAT (faktury sprzedaży) od dochodu (podstawy opodatkowania) dla celów ustalenia podatku dochodowego ? coś wątpię po tym artykule

 • koenzymq10

  Oceniono 5 razy 1

  jaśnie skur.wy.państwo z Urzędu Sku.rwy.skarbowych są nie od tego, żeby to ZA FIRMY sprawdzać, czy wszystko OK, tylko od tego, żeby do FIRM wysyłać pisma, ązeby te wuykonały za nie prace, którą US powinny same wykonać... W ten sposób zamulają czas i resources firm. Czysty bandytyzm

 • 12grosz

  Oceniono 5 razy 1

  JPK dotyczy podatku vat, jakim cudem na podstawie JPK można wysnuc czy powinna zostać odprowadzona zaliczka na podatek dochodowy??

 • florian88

  0

  A w skarbówkach nadal latają na trasie biuro-sklepy-biuro, panie z wypchanymi siatami w godzinach pracy?Takie zachowanie to jest dopiero okradanie fiskusa z kasy.

 • edek40

  Oceniono 7 razy -1

  Chodzi o to, aby przedsiębiorcy byli jeszcze bardziej twardzi. Zauważcie, że największe polskie fortuny wywodzą się głównie z czasów komuny, gdy przedsiębiorcy byli traktowani jeszcze gorzej niż dziś.
  A pamiętamy, kto w Polsce rządzi i kto jest największym wielbicielem wszelkich zdobyczy komunizmu w zakresie trzymania obywateli za mordę.

 • kist22

  Oceniono 8 razy -4

  ,,Fiskus nie ma co prawda deklaracji podatkowych, ale co miesiąc otrzymuje Jednolity Plik Kontrolny."
  Gamoniu dziennikarski zanim coś napiszesz to doczytaj co to jest JPK i jakiego podatku dotyczy. Mychnik - kogo ty zatrudniasz, już chyba kasy nie macie, jak idioci u was piszą .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX