KFC decyduje się na zaskakujący ruch w USA. Połączy pączki i kurczaki

Donuty to bardzo popularna słodka przekąska. Sieć KFC zdecydowała się wykorzystać to i dodaje pączki do kurczaków. Na razie pomysł będzie testowany w kilku lokalach w USA.

Donuty to znany z amerykańskich filmów przysmak, który można uznać za odpowiednik polskich pączków. Jedyną różnicą jest charakterystyczna dziurka w ich środków. 

KFC łączy donuty i kurczaki. Na razie testy w trzech miastach

Stany Zjednoczone słyną z niebanalnych rozwiązań i eksperymentowania nawet w kwestiach mieszania potraw. Nie będzie w tym więc nic dziwnego, jeśli pomysł okaże się sukcesem. Sieć KFC rozpoczęła sprzedaż donutów z kurczakiem od początku tego tygodnia za kwotę 5,49 lub 5,99 dolarów w zależności od wielkości dania. 

Na razie odbywa się ona jednak w lokalach w trzech miastach - Norfolk i Richmond w stanie Wirginia oraz w Pittsburgh w Pensylwanii. Nie wiadomo jak długo potrwają testy tej oryginalnej potrawy i jak duże zainteresowanie zadecyduje o wprowadzeniu jej w całej sieci. 

Amerykański fast food nie po raz pierwszy decyduje się na eksperymentalne rozwiązania. Przed kilkoma laty zdecydowano się wprowadzić w Indiach jadalne miseczki. 

KFC, znane również jako Kentucky Fried Chicken, powstało w 1930 roku w USA, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych fast foodów na świecie. Obecnie posiada ponad 22 tys. lokali w 138 krajach świata. W Polsce KFC pierwszy raz pojawiło się w 1995 roku w Szczecinie i rozrosło się do liczby ponad 250 restauracji

Więcej o:
Komentarze (30)
KFC decyduje się na zaskakujący ruch w USA. Połączy pączki i kurczaki
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 5 razy 5

  - Każdy ma swój smak - warknął kiedyś pies liżąc sobie jajka, gdy zorientował się, że jego pani patrzy na to z niesmakiem... :-)

 • brutalnaprawda

  Oceniono 6 razy 2

  TAKI SWOISTY FITNESS ...dla zdrowotności ...ale fajny, hamerykański :-)

 • sselrats

  Oceniono 2 razy 0

  Jakies zdjecia tych paczkow?

 • lozanek

  Oceniono 6 razy 0

  artykul co najmniej sponsorowany

 • extrafresh

  Oceniono 4 razy 0

  Wiadomość miesiąca!

 • jack_flash

  Oceniono 3 razy -1

  Ani to kurczaki, ani to pączki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX