Komentarze (106)
Zatrzymania i wielomilionowe straty w związku z rozrabianiem mleka z wodą. Poszkodowana duża polska mleczarnia
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zigzaur

  Oceniono 5 razy 3

  A przecież można było zarejestrować markę mleka Wielkopolskie. Wielkopolska słynie z oszczędności i gospodarności, ponoć.

 • ago9118

  Oceniono 8 razy 2

  Wygra PIS to i wrócimy do instytucji mleczarza i wody rozcieńczonej mlekiem codziennie. Bo było super, bo każdy miał mleko... (czy "mleko"?)

 • fafikrafikpadre

  Oceniono 16 razy 2

  Dlatego kupuje irlandzkie masło. szwajcarskie, francuskie , niemieckie ,holenderskie, duńskie , włoskie , greckie sery .niemieckie, litewskie ,łotewskie jogurty.Polacy patrzą jak tylko kogoś zrobić w Ch..a.

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 1 raz 1

  Ryba psuje się od głowy.
  Widząc, jak władza kradnie, tak i niżej postawieni kraść zaczynają.
  Równie bezczelnie, równie na tzw. "rympał".
  Jak w PRL, który Jarosław K. nam łaskawie reaktywuje.

 • mniklasp

  Oceniono 1 raz 1

  to kiepski biznes , kilka milionow strat a tzw zabezpieczono wartosc lepszego BMW.

 • turbo51

  Oceniono 1 raz 1

  Niby jak ? Producenci mleka się nie zorientowali , że z klasą coś nie tak ?

 • marooszka

  Oceniono 5 razy 1

  Mleko rozcięczają same mleczarnie. Po dodatkowym rozcięczeniu przez przedsiębiorczych mleczarzy kupujemy... wodę :)
  Przepraszam, może wodę rozcięczoną chemikaliami z chlorem, którymi przepłukuje się cysterny na tzw. mleko.

 • Hanys

  Oceniono 3 razy 1

  Nie rozcieczali mleka bo to nie jest mleko

 • mialczynski-1

  Oceniono 5 razy 1

  Mieli się dopuścić oszustw... no ale coś nie pykło, i nie dopuścili się :(
  Ktoś wie, o co tam poszło?

 • xsawer

  0

  W obecnych czasach woda to surowiec strategiczny. Trzeba ukarać marnotrawców.

 • zenith700

  0

  Następny "dziennikarz" ANALFABETA! Panie/Pani ŁSK - co toznaczy: w związku z rozrabianiem mleka z wodą??? Puknij się Pan/Pani w łeb!

 • tedek1

  Oceniono 2 razy 0

  A moze to rolnicy dolewali wiadrami wody do swoich "czystych produktow"

 • m260011

  0

  Zastanawia mnie jak oni to zrobili i gdzie w tym zysk kierowcy. Mam na wsi znajomych, którzy mają krowy mleczne, normy są takie, że co chwila kierowca pobiera próbkę z całego zbiornika, a raz w miesiącu przychodzi zootechnik czy ktoś taki i bada się próbki od każdej krowy indywidualnie. Ilość odebranego od nich mleka też jest ewidencjonowana. Tym bardziej powinno być sprawdzane to co kierowca dowozi do firmy, skoro jest sprawdzane to co zabiera na samochód. Rozumiem, że mieli laborantów, ale kogo jeszcze? Kogoś od ewidencjonowania? Przecież mają dokładne dane o ilości oddawanego mleka, żeby jak najbardziej ekonomicznie ułożyć trasę samochodu. Jakoś mi się z tego artykułu nie wszystko kupy trzyma.

 • antypisowiec

  Oceniono 6 razy 0

  Ludzie już nie mają na czym robić interesów!! Wyczerpały się zródła robienia koksu.. na pewno będzie wojna. Korporacje doprowadzają ludzi do upodlenia, wykradają pomysły na inicjatywę.
  Mieszanie mleka z wodą, dodawanie do wędlin różnych świństw oby tylko waga była większa, wywóz lekarstw z Polski Tirami za granicę, jakieś Amber Goldy, Mafie Vatowskie, kościół walczy o władzę w Polsce i bez pardonu agituje, tworzy ugrupowania i partie żeby tylko wygrał PiS. A ten szaleniec Kaczyński pie.......li coś o cudzie obżym że niby wygarli wybory i że Polska wstaje z kolan. Co za brednie

 • qudaq

  Oceniono 2 razy 0

  Czytam tytuł i dokładną informację. Polska mleczarnia poszkodowana. Widać, jakaś sie ostała. Na szczęście nie ma żadnej cukrowni, ani polskiego młyna. I tam nie ma strat. Natomiast na parkanie Ministerstwa Sprawiedliwości wiszą plakaty o niesprawiedliwości, jaka spotkała mieszkańców od zakładu piwowarskiego. Na szczęście zakład nie jest polski, a tylko poszkodowani. Już po 14 latach plakaty zawisły na parkanie w stolicy, a sprawa rozplywa się nie tyle w wodzie, przez którą ucierpieli z winy browaru poszkodowani, ale w powietrzu owej sprawiedliwości, tak podobno ostatnio gnębionej. co za dziwy. Na szczęście wymienieni sprawcy, sędziowie i prokurator mają sie całkiem dobrze, w przeciwieństwie do poszkodowanych. Ale kogo to obchodzi?

 • qudaq

  0

  Tych cwanych przestępcow pogonić, aby przez rok dolewali wody fdo Wisły poniżej znanego rurociągu. Niech pokażą, co potrafią.

 • flyer

  Oceniono 4 razy 0

  A co mnie obchodzi tłuszcz w mleku - jak ktoś doleje wody, to tłuszcz pozostanie, ale zmniejszy się ilość białek i gościu może sobie produkować produkty "seropodobne" z udziałem tłuszczy roślinnych, a mleczarni zostaje jedynie tłuszcz mleczny. Szukać wytwórni serów czy produktów "seropodobnych" w tamtej okolicy - serów twardych lub miękkich/białych, ze szczególnym uwzględnieniem twarożków. ;>

 • todeskult

  Oceniono 1 raz -1

  "Produkujemy głównie mleko zagęszczone i w proszku, a w nich woda i tak jest odparowywana. A nasze mleko UHT ma 2 lub 3,2 proc. tłuszczu i spełnia te normy"

  No i ku... co z tego? Płacili jak za mleko a nie za wodę. Coś kręcą, znaczy że zarząd też jest umoczony w to złodziejstwo...

 • cymesgeszefciarz

  Oceniono 2 razy -2

  Niewidzialna ręka wolnego rynku ... plus nadzór prowadzony przez pierdyliony budżetowych urzędników opłacanych w niezliczonych bezcelowych instytucjach ....

 • zaginiony_palik

  Oceniono 9 razy -3

  A w ogóle
  MLEKO JEST DLA CIELĄT!
  Służy do rozwoju kopyt i rogów
  dlatego ci, którzy je piją mają długie czarne i kręcone pazury u nóg.

 • rozsadek5

  Oceniono 12 razy -6

  Wielomilionowe straty na dolewaniu wody do mleka, na czym ta strata polegała?
  Ogólnie jak dolali to litrów było więcej a tak poważnie to sprzedawali pełnowartościowe mleko dla własnego biznesu czy innym dostawcom bo o tym nie ma żadnej wzmianki.

 • plastikpiokio

  Oceniono 16 razy -12

  a w wawie rozcienczają wodę w wisle sciekami --wiadomo przynajmniej dlaczego tak swojsko pachnie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX