Komentarze (164)
Małgorzata Motylow pokieruje NIK podczas urlopu Banasia? Awantura i powtórzenie głosowania na komisji
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kim-un-jest

  Oceniono 8 razy 8

  Takie to standardy w PiS-ie. Głosujemy, dopóki wynik nie będzie dla nas korzystny.
  To nie jest już państwo, to burdel na godziny...

 • lodzermensz1

  Oceniono 8 razy 8

  Znów pis ordynarnie gwałci prawo. Wiceprezesów powinno być trzech? Zostawmy te przepisy... Głosowanie nie poszło po myśli pis? Zagłosujemy do skutku. To kolejny przykład takiego głosowania. To ma być Parlament? To ma być poszanowanie prawa? To ma być naprawa państwa? Wszyscy w pis to przestępcy. Banda, mafia, opanowała kraj, przy aplauzie 45% społeczeństwa. Gdzie ja, qwa, żyję?

 • same_ruiny

  Oceniono 7 razy 7

  Pis doi Państwo jak nikt dotąd:
  - 4mln zł za loty Kuchcińskiego z rodziną i kolegami partyjnymi,
  - willa dla Karczewskiego, mimo że wcześniej w tej willi marszałkowie nie mieszkali,
  - willa dla Łopińskiego, byłego współpracownika Dudy,
  - ukryte nagrody-drugie pensje dla ministrów,
  - stale rozbijane limuzyny rządowe i prezydenta,
  - co kilka miesięcy rotacja w spółkach skarbu państwa i wypłacanie odpraw dla ludzi bez kompetencji,
  - ogromne pensje i nagrody w NBP dla ludzi bez kompetencji.
  - milionowe dotacje dla imperium Rydzyka,
  - utrzymywanie podkomisji smoleńskiej, która nic nie robi
  Kilogram ośmiorniczek kosztuje 30 zł.

 • earthboundmisfit

  Oceniono 7 razy 7

  "Jest różnica zdań, zostawmy te przepisy"

  I to jest motto bananowej republiki PiS.

 • nutka7.17

  Oceniono 6 razy 6

  Bandyci rządzą Polską i posuną się do każdej podłości, kłamstwa, fałszerstwa oraz działań amoralnych, żeby zachować władzę.
  Motto PiSlamistów: "cel uświęca środki", czyli makiawelizm w czystej postaci.

 • rozterka47

  Oceniono 6 razy 6

  To cyrk nie demokracja . PISiorski CYRK

 • barbara333-4

  Oceniono 8 razy 6

  Patrzyłam na pracę komisji w sprawie odwołania 3 zastępców NIKu. To było obrzydliwe , powinnam być juz przyzyczajona na ten brak zasad pisu, łamanie prawa i na bezczelność, : a co nam zrobicie " ..ale wciąż czuję smutek i wstrząs, gdy patrzę co pis zrobił z Polską. Nie mają wstydu, jak głosowanie nie jest po ich myśli, to głosują aż do skutku póki nie będzie dla nich wygrana. To amoralne, psucie państwa, ludzi, żadnych zasad, zwykła bezczelna mafia.

 • mcguirre

  Oceniono 6 razy 6

  Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do mafijnych układów na szczytach władzy ?

 • feurig59

  Oceniono 6 razy 6

  To NIE SA demokraci.
  W demokratyczny sposob doszli do wladzy i to juz wszystko.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 5 razy 5

  Wynalazek towarzysza Ciumka: "reasumpcja głosowania", jeżeli wypadnie nie po kaczej myśli.

 • grzegorz_lipner

  Oceniono 5 razy 5

  Polska w moralnej RUINIE !!!! Koledzy ruszyli ślepo bronić sutenera !!! Zdziczenie obyczajów. Z czego mają czerpać młodzi ludzie ? Z kantów i przekrętów?

 • tom_aszek

  Oceniono 5 razy 5

  "Podczas jednego z głosowań doszło do zaskakującej sytuacji - wobec wyniku głosowaniu nie po myśli posłów PiS, doszło do... ponownego głosowania. "

  Dlaczego zaskakujące? Przecież na którejś komisji sejmowej głosowali tak długo, dopóki nie uzyskali wyniku korzystnego dla PiS. Tez mi zaskoczenie...

 • boshary

  Oceniono 5 razy 5

  To nowa elita prezesa?

 • liviyonuri

  Oceniono 5 razy 5

  zdrada Interesow publicznych powinna byc karana wieloletnim wiezieniem i grzywna. Spaleni moralnie osobnicy nie powinni nietylko poniesc kare ale tez natychmisst odetneci od funkcji urzedu. Jak pozna posredniczyc w (wynajem pokoi na godzine) i jednoczesnie z godnoscia spelniac jakikolwiek powazniejszy urzad oprocz prostych prac jak sprzatanie ulic itp. Albo oficjalnie przystapic do zbiorowiska typowego w tych srodowiskach na przykladach znanych filmow o Wloskich rodzinach gdzie wzajemne usuwanie innych i siebie na poziomie fizycznym i innym jest typowym zachowaniem-. W rodzinach prostytutek i zlodziei panuja podobne regoly zacjowan jak opisane wyzej i to na koszt spoleczenstwa ??????? za pieniadze podatnikow. Bez jakiejkolwiek moralnosci poczucia sprawiedliwosci czy zwyczejnego wstydu ?????? wlasciiwie wszystkich natychmiast do wiezienia sie nadaja.

 • indan

  Oceniono 5 razy 5

  Gdybym miała szambiarkę, to bym podjechał na Nowogrodzką 86 i opróżnił zawartość.

 • barbara333-4

  Oceniono 7 razy 5

  jak widzę Terleckiego sunącego po korytarzach sejmu, to jak widmo zła, zemsty, psucia sejmu , wszystkiego złego, wraz z JK ustalają strategię niszczenia Polski

 • tia666

  Oceniono 7 razy 5

  NIK na godziny

 • melanocetus głębinowy

  Oceniono 4 razy 4

  No to sprawa jasna. Martunia zadzwoniła do wujka na Żoliborz a pani Motylowa już fruwa po NlK-u jako szef. Witek jedynie odebrała telefon i powiedziała tak jest

 • 11lech

  Oceniono 4 razy 4

  Kilka pytań związanych z Panem Banasiem, które już od kilku dni powinny wyjaśniać organy skarbowe : 1. Skoro kamienica wynajmowana była za 4 tys. a pośrednicy twierdzą że powinno to być 25-100 tys. czy trwa postępowanie kontrolne w zakresie uszczuplenia wpływów podatkowych. 2. Czy pan Marian wystawiał faktury VAT prowadzącym działalność hotelową kontrahentom? 3. Czy Pan Marian zarejestrował się do celów VAT ? Limit który pozwala tego uniknąć to 200 tys. rocznie, a tylko z tej kamienicy obrót powinien wynieść 300 tys. rocznie. 4. Czy Pan Marian zarejestrował działalność gospodarczą, czy korzystał z nie przysługującego mu ryczałtu od wynajmu prywatnego? Moim zdaniem podliczenie uszczuplonych przez Pana Mariana podatków + odsetki i kary to minimum kilka milionów złotych, co prowadzi do konkluzji, iż na czele organów skarbowych a potem NIK nie stał oszust podatkowy, tylko PRZESTĘPCA podatkowy. Służę niezliczonymi przykładami ludzi, którzy mieli wymienione powyżej kłopoty wynajmując jedno mieszkanie za cenę faktycznie rynkową. Tak więc urlop Pana Mariana powinien mieć miejsce w Lublińcu lub Białołęce

 • swru

  Oceniono 4 razy 4

  Co oni tak bronią tego burdelu ? Stali bywalcy czy co ?

 • lesnojeziorska

  Oceniono 4 razy 4

  Motylow odda burdel Żelaznego Alfonsa Mariana fachowym siłom, pseudonim "Marta".

 • pt.nut

  Oceniono 4 razy 4

  Wychodzi na to, ze suweren = sutener.

 • lesnojeziorska

  Oceniono 4 razy 4

  Przepisy przepisami, ale racja musi być po naszej stronie.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 6 razy 4

  No to po funduszach UE. Nikt w Brukseli nie zgodzi się na żadne transfery do Polski jeśli szefem NIK będzie człowiek powiązany z gangsterami a Prokuratorem Generalnym polityk partii rządzącej, który ukręca łeb wszystkim sprawom przeciwko politykom partii rządzącej.

  I bardzo dobrze. Niech się ten komunizm Kaczyńskiego zawali. Niech Kaczyński likwiduje 500+ i niech się z tego tłumaczy wyborcom.

 • farcry3

  Oceniono 8 razy 4

  To była parodia. Uzasadnienie odwołania zastępców to był pic, właściwie to go nie było. Stalinowski styl. Jest gorzej ludzie niż myślałem. Komisja zlożona z pacynek . Wynik był z góry wiadomy.
  IDŻCIE DO WYBORÓW, BO BĘDZIE CORAZ GORZEJ !!!

 • six_a

  Oceniono 6 razy 4

  ale to jest syf. gość na urlopie i z urlopu podpisuje pisma, wyznacza zastępców. oczywiście nie powinien być na urlopie tylko zostać wywalony na zbity dziób niech robi za wykidajłę w tym hoteliku szemranym.

 • taroudant

  Oceniono 6 razy 4

  No to mamy już Budapeszt, a nawet Ankarę lub Moskwę. Bandycki kraj oligarchów i mafiozów zblatowanych z pisowskim szambem.

 • harnas2001

  Oceniono 6 razy 4

  Ten kraj to szambo. Za 500 pln nikomu jednak nie smierdzi.

 • cozano

  Oceniono 6 razy 4

  "Tymczasem jeśli dojdzie do odwołania wszystkich wiceprezesów i powołania na to stanowisko wyłącznie Małgorzaty Motylow, to ustawa zostanie złamana. "
  Jeśli łamanie Konstytucji nie sprawia problemu, to co dopiero takie drobiazgi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX