Allegro Smart! Week od 30 września. Będą przeceny na iPhone'y i smartfony Xiaomi

Allegro startuje z festiwalem Allegro Smart! Week, który rozpocznie się 30 września i potrwa do 6 października. Firma zapowiada promocje i obniżki m.in. na takie marki jak Xiaomi czy iPhone.

Projekt Allegro Smart! obchodzi pierwsze urodziny i z tego powodu największa platforma transakcyjna on-line w Polsce zdecydowała się zorganizować Allegro Smart! Week. Akcja potrwa od 30 września do 6 października i podczas niej firma zdecydowała się przygotować wiele promocji.

Przede wszystkim użytkownicy będą mogli kupić w promocyjnych cenach produkty technologiczne. Dostępną będą m.in. smartfony Xiaomi, Apple'a czy Samsunga, ale także dwie najpopularniejsze konsole, czyli Xbox oraz PlayStation. Kupimy też laptopy najpopularniejszych światowych marek.

Czytaj także: Znamy polskie ceny nowych iPhone'ów 11. Sporo ponad 7 tys. zł za najlepszą wersję

Allegro przygotowało 35 tysięcy ofert oraz możliwość zakupu 2 mln produktów w obniżkach sięgających nawet 70 proc. Dostępne będą również zniżki na niektóre oferty z eBilet.pl oraz wejściówki na wydarzenia kulturalne oraz rozrywkowe. 

Promocje z okazji roku funkcjonowania Allegro Smart. Co to takiego? 

Allegro Smart! to specjalne pakiety przygotowane dla użytkowników serwisu. Dzięki nim mogą zaoszczędzić na przesyłkach. Dostępne są w dwóch wersjach - miesięcznej oraz rocznej, za które zapłacimy odpowiednio 9,99 zł oraz 49 zł.

W 2018 r. użytkownicy pakietów zaoszczędzili blisko 250 mln zł na dostawach. Zakupione produkty są za darmo dostarczane do sklepów spożywczych (sieć sklepów Żabka) czy na stacje benzynowe (PKN Orlen).  Oprócz tego klienci mają również dodatkowe możliwości, jak chociażby darmowe zwroty zakupów

Więcej o:
Komentarze (7)
Allegro Smart! Week od 30 września. Będą przeceny na smartfony Xiaomi i Iphone'y
Zaloguj się
 • piotr.grd

  Oceniono 8 razy 8

  Dowiedzcie się więcej szczegółów i napiszcie lepiej o tym, że od lutego 2020 sprzedawcy - osoby prywatne - zostają "wygonieni" z głównego Allegro, tu sprzedawać będą mogły tylko firmy. Osoby prywatne sprzedawać będą mogły tylko na tworzonej wersji "Allegro Lokalnie" o ograniczonej funkcjonalności (np. w kwestii oceny sprzedaży i komentarzy) i - moje podejrzenie - prawdopodobnie o zmniejszonym ruchu.

  Oznacza to, że ktoś sprzedający kilka przedmiotów rocznie, ale przedmioty będące bezpośrednią konkurencją dla tych oferowanych przez firmy (np. nówka sztuka odpakowany ale nie używany nietrafiony prezent) najprawdopodobniej nie będzie już mógł konkurować bezpośrednio ze sprzedawcami firmami, zatem będzie miał mniejszą szansę sprzedać swój przedmiot. No chyba, że oferty mimo wszystko będą pojawiać się obok siebie, ale wówczas po co byłoby to w ogóle rozdzielać na dwa serwisy?...

  Moja osobista opinia już od kilku lat jest taka, że coraz to kolejne mniejsze i większe zmiany na Allegro ukierunkowane były na to, by zmniejszyć rolę prywatnych sprzedawców (od których przecież serwis ten zaczynał), a skupić się jedynie na firmach (najlepiej tych największych) i ofercie własnej Allegro. W wymianach korespondencji z obsługą nikt tego mi nigdy nie przyznał, ale wiadomość o powstaniu Allegro Lokalnie, którą otrzymałem półtora miesiąca temu była tą, która umocniła mnie w tym przekonaniu. Zobaczymy jak to nowe "Allegro Lokalnie" w praktyce będzie działać i jaki tam będzie ruch kupujących. Jeśli serwis traktowany będzie "po macoszemu" a ruch tam będzie znacząco mniejszy niż obecny u prywatnych małych sprzedawców na dotychczasowej wersji Allegro, to znaczy, że od lat miałem rację.

 • strattt

  Oceniono 10 razy 8

  A gdzie dopisek: Artykuł bezczelnie sponsorowany?

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 3 razy 1

  polubcie -fajną -pewnie to zaraz skasują: facebook.com/LazySundayPerfumes

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX