Agencja Wywiadu zatrudnia. Szukają kandydatów na największych w Polsce targach pracy

Po raz pierwszy Agencja Wywiadu, szuka kandydatów do pracy wśród osób uczestniczących w otwartych targach pracy Absolvent Talent Days. Zainteresowani mogą aplikować na stanowiska tłumacza języków obcych, funkcjonariusza i pracownika Departamentu Technicznego.

We wtorek 5 listopada, na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, odbędzie się XII edycja Absolvent Talent Days. Są to największe w Polsce otwarte targi pracy, na których podczas tegorocznej edycji pojawi się aż 700 pracodawców z 50 różnych branż.

Agencja Wywiadu szuka kandydatów na targach pracy - poszukiwani są tłumacze, funkcjonariusze i informatycy

Firmą, która ma swoje stoisko podczas targów pracy jest m.in. Agencja Wywiadu, czyli jedna z głównych służb specjalnych w Polsce. Elitarna jednostka ostatnio coraz bardziej otwiera się na kandydatów do służby. Pierwszym krokiem było pojawienie się w mediach społecznościowych oraz organizowanie wykładów na uczelniach wyższych. Teraz rekrutują kandydatów także na targach pracy w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Katowicach czy Wrocławiu.

Oferty pracy w Agencji Wywiadu pojawiły się także na stronie organizatora targów: absolvent.pl. Jedno z ogłoszeń dotyczy pracy na stanowisku tłumacza języków obcych. Wymagany jest tutaj dobry stan zdrowia, umiejętność adaptacji do pracy w zmieniających się warunkach oraz koniecznie biegła znajomość języka kierunkowego i ukończone wyższe studia filologiczne.

Na stanowisko funkcjonariusza AW mogą ubiegać się osoby niekarane, o dobrym stanie zdrowia, wykazujące się wiedzą o sytuacji geopolitycznej świata, posiadających wyższe wykształcenie, znających biegle języki obce oraz potrafiące przewidywać następstwa podjętych działań. Najwięcej osób poszukiwanych jest do pracy w Departamencie Technicznym Agencji Wywiadu. Są to: programista C#/.NET, pracownik działu IT, programista aplikacji internetowych, programista Big Data, inżynier sztucznej inteligencji, sieciowiec, inżynier radio-elektronik, administrator systemów Linux, rewerser, pentester oraz technik-informatyk.

Wszyscy kandydaci do pracy w Agencji Wywiadu muszą posiadać polskie obywatelstwo oraz korzystać z pełni praw publicznych. Dodatkowo kandydat musi wykazywać się nieskazitelną postawą moralną, obywatelską i patriotyczną oraz posiadać określone kwalifikacje zawodowe w tym zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych. Na stanowiska można aplikować m.in. za pośrednictwem strony aw.gov.pl/rekrutacja.

Więcej o:
Komentarze (39)
Agencja Wywiadu zatrudnia. Szukają kandydatów na największych w Polsce targach pracy
Zaloguj się
 • wolak007

  Oceniono 23 razy 23

  Chcą zatrudnić, a potem jakiś idiota, który dorwie się do władzy ujawni, że pracujesz w wywiadzie,, a drugi idiota dorwawszy się do władzy, zabierze ci emeryturę?
  Nie, dziękuje.

 • justas32

  Oceniono 17 razy 17

  Agencja Wywiadu szuka współpracowników. Gwarantujemy umieszczanie przez polityków co dekadę twojego nazwiska na listach w internecie. Zapraszamy ...

 • tinley

  Oceniono 15 razy 15

  Kto normalny chce pracować w wywiadzie kraju gdzie świr będący szefem MON i kretyni z IPN ujawniają tożsamośc agentów? Przeciez trzeba być idiotą aby w takim cyrku pracować chyba ze siedząc przed klawiaturą a i to nie jest bezpieczne dla niego i może rodziny

 • feldkuratkatz

  Oceniono 13 razy 13

  Polski wywiad słynie z lojalności wobec swoich pracowników, i dlatego każdy kto nie jest kompletnym idiotą trzyma się od niego z daleka. Niedługo targi pracy nie wystarczą, będą musieli brać z łapanki. Dziękujemy ci, Antoni. mam nadzieję, że twój kremlowski pryncypał obejdzie się z tobą tak, jak ty obszedłeś się z pracownikami polskiego wywiadu.

 • jawu

  Oceniono 11 razy 11

  W ogłoszeniu brakuje frazy: "Po kilku latach gwarantujemy podanie twojego nazwiska do publicznej wiadomości."

 • feldkuratkatz

  Oceniono 10 razy 10

  W polskim wywiadzie to już niedługo sami kapelani zostaną. Skądinąd słusznie, agentura Watykanu.

 • serenita123

  Oceniono 10 razy 10

  czyli w AW - muł i dno!
  Zasadą każdej tego typu służby jest to, że to ona wybiera kandydatów do służby.
  Po kaczystowskich czystkach w służbach, po ujawnianiu nazwisk funkcjonariuszy i agentów, po pozbawieniu emerytur byłych funkcjonariuszy - tylko przygłup, idiota albo szpieg zdecydowałby się na taką ofertę.

 • justas32

  Oceniono 7 razy 7

  A co to - już krewnych i znajomych polityków zabrakło ? Czy zostały same stanowiska na których nikt nie chce pracować ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX