Komentarze (38)
Ceny mieszkań. Czy na tym rynku rośnie bańka? Prezes NBP: Żadne badania tego nie potwierdzają
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • roy_cohn

  Oceniono 11 razy -9

  W lewackiej filozofii wyznawców z Czerskiej posiadanie mieszkania, auta, łodzi, samolotu, czegokolwiek na własność to zbrodnia cywilizacyjna. Wiara, Tradycja, Własność - czyli to co budowało przez wieki cywilizacje łacińską to obecny wróg cywilizacyjny nr 1. Wpisuje się to w ogólnoświatowy fioł bazujący na ogólnie rzecz nazywając "sharingu" wszystkiego co się da.

  Czyli chodzi o przejście z modelu POSIADANIA na model świata UŻYCZANIA. Tym sposobem wszyscy będą JUZERAMI ("user" - użytkownik). Nikt nie będzie nic posiadał, tylko będzie wykupywał "dostęp". Dostęp do auta, mieszkania, hulajnogi, lodówki itd itp.

  W wyniku tego, od lat obserwujemy tu szczucie na rynek nieruchomości - że tylko najem, że zaraz bańka, że krwiopijcy deweloperzy itd itp.

  A w ślad za postępem technologicznym i materializowaniem się umieszczenia w jednym ogólnym systemie społecznościowym, tylko czekać, aż ktoś stanie się NIEPOPRAWNY dla systemu powszechnego światowego DOBROLUDZIZMU LEWACKIEGO, gdzie nie ma wspólnot, nie ma tożsamości i nie ma narodów.

  I wtedy ten ktoś w systemie dostanie "bana" i pyk! na smartfonie przeczyta - "Przykro nam, lecz dostęp do usługi <<mieszkanie>> został wyłączony, złóż publiczną samokrytykę na FB celem odzyskania dostępu do mieszkania. Rozpatrzymy Twoją samokrytykę w tak szybko jak się da - dziękujemy!".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX