Komentarze (49)
Wielka Brytania. Połowa mieszkańców uważa, że za 10 lat kraj nie będzie istnieć w obecnej formie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • druga_wieza

  Oceniono 3 razy -1

  Czy jakikolwiek kraj będzie istnieć w obecnej formie za 10 lat?
  NIE
  TO PEWNE!

  Wystarczy tylko odpowiednio zdefiniować czym jest "obecna forma".

  Przykładowo u nas już nie ma tylu kradzieży samochodów, co 10 lat temu. Nie ma tylu przestępstw. Nie ma tak fatalnych dróg...

 • euphoria19

  Oceniono 3 razy -1

  Szkocjan już teraz powinna, jak najszybciej przeprowadzić referendum i z tej pozycji, zakładam, że wygranego referendum, dyktować warunki przyszłej współpracy jejmość królowej od 7 boleści razem z tymi jej facetami perukach.
  Każdy kto trochę pomieszkał w uk, nie liczy się oprzyjazd na parę tygodni, ani nawet miesiący, ale na parę lat, i nie do londynu, żeby połazić po sklepach i kupić fajnerzeczy, ale do pracy, mieszkania, codzinnego robienia zakupów, poruszania się komunikacją, tudzież rowerem, autem, itd ..... ten jest zorientowany, że Uk to przede wszystkim kraj brudny, dosłownie, brudny na każdym kroku. Brudno w sklepach, aptekach, na ulicach, pełno walających się śmieci wokół domów, podjazdów, na wjazdach / wyjazdach z głównych i bocznych dróg. Same drogi zniszczone, łącznie z chodnikami. Brak kostki na chodnikach. Wszystkie dziury łata się asfaltem, w efekcie czego wygląda lepiej klepisko w sąsieku niż ich chodniki. Byliście w pałacu Buckingham? Widzieliście z bliska ściany w komnatach podrutowane, żeby się nie rozpadły? Ten pałac wygląda świetnie, jak całe UK, ale tylko na widokókach i zdjęciach profesjonalistów. Na amatorskich widać dużo więcej, bo amatorzy nie patrzą często, żeby upiększać, ale żeby pokazać prawdę.

  Sztuczne uśmiechy? How are you? Kto tego nie ma dość po dłuższym czasie? A na kasach potrafią siedzieć osoby w wieku znacznie powyżej 70 lat, taki mają dobrobyt. O kolejkach do lekarza i leczenia nie wspomnę. Kraj ubogi. Podobnie jest chyba w USA, naturalnie poza enklawami typu NY, LV itp. ale i w San Francisko tłumy bezdomnych potrafią się nagle znajdować tylko, gdy zmrok zapadnie, wylegają na ulice, skwery, wypełzają w kraju bogactwa, luksusu, dobrobytu, iphonów i pocisków atomowych. Taka fantastyczna jest różnica między ich kapitalizmem, a trzymaniem za pysk w Rosji. A propo's polecam zobaczyć jak wygląda życie w Rosji, zarówno tej prawdziwej, jak i tej bogatej.

 • picanro

  Oceniono 1 raz -1

  Za 10 lat nic nie będzie istnieć w obecnej formie.

 • gazkom

  Oceniono 1 raz -1

  Coś te procenty nie sumują się do 100%, lecz dużo ponad.

 • rikol

  Oceniono 3 razy -1

  Co to za pytanie "w obecnej formie"?

 • icehunter

  Oceniono 4 razy -2

  Takie głupki jak angole muszą zniknąć z mapy.

 • cezar85

  Oceniono 4 razy -2

  bo 98% płaskoziemców wie, że UK rozpadnie się rok po Brexicie

 • angelus-silesius

  Oceniono 5 razy -3

  Połowa mieszkańców uważa, że za 10 lat kraj nie będzie istnieć w obecnej formie.
  A to jedynie zwykli zjadacze chleba.
  Dla przeciwwagi przytoczą to, co ongiś komunikowali koryfeusze:

  www.tysol.pI/a30111--30-lat-temu-eksperci-ONZ-oglosili-ze-za-30-lat-cale-narody-wygina-z-powodu-zmian-klimatycznych-

 • nino.rota

  Oceniono 5 razy -3

  tak. Bedzie Zjednoczony Kalifat Imigrantów.

 • euphoria19

  Oceniono 5 razy -5

  Byli potęga dopóty nie zaczęli wpuszczać imigrantów lata temu. Można było wpuścić, ale tych europejskich, a nie brudasów. Dziś się zastanawiam, czy to anglicy są brudni z natury, czy to owi imigranci ich tak na nowo ukształtowali i zrobili z anglii śmietnik. Nawet w typowym domu angielskim, zamieszkałym tylko przez anglików, jest brudno i byle jak. Można do tego nałożyć byle jakie budownictwo, czegokolwiek, budynków, ulic, mostów, można by wymieniać. Wszystko się rozlatuje, a nowo bydowane też nie wygląda jakby miało przetrwać bóg wie ile. Specyficzny naród, pełen prymitywnych typków z Wetherspoons i innych jadłodajni dla biedaków. Żeby zjeść smaczbie i niekneicznie czysto trzeba wydać ok 40 f. Za 10 zjesz bylke jak i byle co, czyli rybę z frytami na starym oleju. Ech, wolę niemcy, belgię, tu jest europa. Anglia to taki odpad, jako kraj i jako ludzie. Zupełnie inna mentalność niż reszty europejczyków.

 • jan_sobczak1

  Oceniono 7 razy -5

  Nasprowadzali sobie kozoj@bców-terrorystów więc mają problem. Wcale mi ich nie żal.

 • maritimer

  Oceniono 10 razy -6

  Londyn przestanie być stolica.

  Nie będzie w nim już żadnego białego Anglika.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX