Komentarze (243)
Kulisy walki o koniec wiz do USA. Spółki państwowe fundowały wizy swoim pracownikom
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cmok_wawelski

  Oceniono 3 razy 3

  A Macierewicz ze swita to ile razy w tzw 'Amerykanskiej Czestochowie' byl?

 • krystyna157

  Oceniono 9 razy 3

  kurczę, a już myślałam, że te gratulacje od Pani Ambasador USA były naprawdę szczere... W reżimowej tivi też ładnie to pokazali, kolejny sukces rządu... A stoi za tym taki szczwany, chyba nawet prymitywny plan... Normalnie Korea Północna. Do której jakbym mogła, to Prezesa Milczarskiego wysłałabym bez wizy powrotnej. Wstyd mi za tego buraka.

 • artau

  Oceniono 2 razy 2

  Kato-piss kradł, kradnie, i będzie kraść dopóki ich nie odspawamy od władzy i nie przyspawamy do więziennych krat

 • robert_szczenka

  Oceniono 4 razy 2

  Czyli jednak to dzięki staraniom rządu mamy wjazd do USA... Który wcześniejszy rząd wpadł na coś takiego?

 • 20portal

  Oceniono 2 razy 2

  PiS nie umie nic załatwić bez przekrętu.
  A poza tym to wydaje sie wam tylko, że nie ma wiz. Sa tylko tańsze i troche łatwiej je uzyskać. Tylko ciemnota mysli, że Polak teraz bierze swój paszport i jedzie do USA. Tyle że nowa wiza ma inna nazwę co dla mnie jest całkiem obojętne.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 4 razy 2

  Działanie na szkodę spółek państwowych. Prezesi i rady nadzorcze z nadania PiS do paki.

  Do paki też herszt tej całej mafii. Obok dwóch wież na Srebrnej ma dodatkowy zarzut.

 • Paweł

  Oceniono 4 razy 2

  Tak się rozpie... moje podatki, jak nie pińcet plus dla meneli i nierobów to wycieczka do USA dla pisowskiego bydlaka

 • mechanik1234

  Oceniono 2 razy 2

  Akcja była po to by gooralenvolk mógł sobie spokojnie latać do usa i głosować na pisbeków.

 • elsk32

  Oceniono 2 razy 2

  "a LOT dawały dodatkowo zniżki na loty do USA"
  Zniżki na bilety dla pracowników LOTu przysługują na wszystkie kierunki, nie tylko do USA.

 • jakajaaja

  Oceniono 2 razy 2

  jestem wieloletnim pracownikiem centrali PKO BP SA i jakoś nie kojarzę promocji wiz do USA, a już na pewno nikt mi ich nie chciał zasponsorować - czyżbym coś przegapiła - chyba jednak to chodzi o to "drugie" Pekao

 • kotekkot

  Oceniono 1 raz 1

  Ale sciema. Dept Stanu Usa mówi ze ma byc ponizej 3% to jest i tyle. Jakby mialo byc powyzej 3% to 1000 wycieczek by nie pomogło.

 • ciotka2015

  Oceniono 1 raz 1

  Rozumiem że było to finansowane z funduszu socjalnego jako dofinansowanie wczasów pod gruszą bo nie wyobrażam sobie jak Inaczej mogłoby to zostać zaksięgowane Chyba że znowu kreatywna księgowość która się skończy w sądzie ale tak czy inaczej Jest to skandal

 • total_immersion

  Oceniono 1 raz 1

  Dziwisz sie dlaczego na przelotach sredniego zasiegu LOTem nie ma ani posilku ani kanapek gratis a tylko batonik ?
  No to wiadomo dlaczego.

 • pomaranczowoczarny

  Oceniono 1 raz 1

  Gdyby nie wyraźne przyzwolenie USA nie zostałoby to zbite do 3%, od początku ambasador twierdziła, że będą do tego dążyć a nie da się tego zrobić wbrew przepisom. Warunkiem było 3% i do takiej sytuacji doprowadzono.

 • domowy daeodon

  Oceniono 1 raz 1

  A u nas n s z z Solidarność bezdomnych z Dworca Centralnego żadnego nie wytypowała tylko przewodniczący i wiceprzewodniczący polecieli, zresztą zamieszkali na dworcu Wileńskim

 • Oceniono 1 raz 1

  Fajny prezent U nas też pracownicy w naszej mleczarni dostali -poleciał prezes wiceprezes, wybrani jednogłośnie w głosowaniu jawnym sprzeciwu nie było!!.

 • maciek7783

  Oceniono 9 razy 1

  Widać gołym okiem, że zarówno ekipa PISowskich OSZUSTÓW jak i podobna ekipa oszustów TRUMPA postanowiły oszukać system imigracyjny USA !!!!

  Biznesman Trump liczy na napływ pieniędzy z Polski do biznesu turystycznego USA (bo po przegnaniu Adriana nikt nie będzie już kupował najdroższych na świecie NIESPRAWDZONYCH samolotów myśliwskich).

  Jak PIS doprowadzi kraj do ruiny (plus osłabienie gospodarcze) to zamiast turystów runir fala chętnych do pracy na czarno, jak to wcześniej bywało !!!! i
  wyjdzie z tego DUDA BLADA !!!!!!!

 • johang28

  Oceniono 3 razy 1

  Prawda zawsze na jaw wyjdzie, pisiorskie ZŁODZIEJE, broszka przecież mówiła że wystarczy kraść, oczywiście państwowe.

 • pirimpirim

  Oceniono 1 raz 1

  Jaki kraj, taka agentura.

 • antoszek22

  Oceniono 3 razy 1

  To pewnie spółka powołana do budowy farm wiatrowych Morawieckiej, gorącej przeciwniczki budowy farm wiatrowych, wymysłu szatana , wysłała swoich pracowników do USA by zobaczyli jak to robią Amerykanie ?

  Sprawa jest bardzo prosta Obajtek ten od Energii z której go wykopali do Orlenu za zrobienie 10 mld długu tylko względem jednej amerykańskiej spółki, uzależnił nas od Amerykanów i stąd nagle ich obecność i nowe kontrakty na rynku energii i wyższe ceny energii związane z zerwaniem wieloletnich umów na certyfikaty i w następstwie, ich lawinowym wzrostem cen co za chwilę odczujemy.
  Tauron by pokryć straty zamiast dystrybucją zaczął zarabiać na loteriach fantowych .
  Arcelor Mittal ten od stali zamiast zwalniać 10 tys pracowników z powodu ukrytych podwyżek cen energii powinien dogadać się z Morawieckim i wejść w rynek elektrycznych amerykańskich modeli samochodzików dla każdego dziecka urodzonego dzięki 500+ .

 • gadolinn

  Oceniono 5 razy 1

  cele bylo otrzymanie wizy, wiec po co ich do usa wysylaliscie? chyba "uzycie" wizy nie jest konieczne? otrzymanie sie liczy.

 • deco.derr

  Oceniono 9 razy 1

  Na wiosne zafunduja im lody na patyku. W USA. Po 100 zlociszy.
  Dolce beda juz po 5 dych.

 • starszy-65

  0

  PKO BP nie angażował się w takie praktyki bo należy do państwa któremu nie zależy na zniesieniu wiz d USA bo siła robocza Morawieckiego "wyeksportuje" i prezes PiS nie będzie miał z czego (niższe wpływy podatkowe) dawać +.

 • marini2

  Oceniono 10 razy 0

  A Miller, Kwaśniewski, Komorowski i Tusk woleli myśleć tylko o sobie a nie o rodakach. Ten artykuł droga gazeto, pomimo waszych chęci, nie pokazuje nic na co statystyczny Polak mógłby się oburzyć. Mało tego, pokazuje determinację władzy żeby polepszyć byt rodaków i skończyć tą żenadę jako jedynego kraju który ma wizy do USA w Europie.
  Włączono do tego spółki państwowe? Jeszcze lepiej to świadczy o władzy, która umie wykorzystywać wszystko co państwowe do realizacji celów państwa. Bo tak robią Niemcy, Rosja, Francja. Tylko polskie elity do tej pory gardziły Polakami, bo "Polska to nienormalnosc" że zacytuję Tuska.

 • piotr332211

  Oceniono 2 razy 0

  No właśnie i do tego jest potrzebna tzw. repolonizacja żeby można było wykorzystać pieniądze znacjonalizowanych firm do realizacji celów politycznych.

 • gr_ub_y

  Oceniono 8 razy 0

  Szokujące.

  Polska firma działała na korzyść Polaków i interesów Polski, do tego wypracowuje gigantyczne zyski i wpłaca do budżetu ogromne podatki.

  PO niepotrzebnie się patyczkowała, zawahała się, a była szansa likwidacji LOT raz na zawsze. No i teraz same nieszczęścia w związku z tym.

 • me_on_gazeta

  Oceniono 6 razy 0

  He, he, dumb pollacks! :)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX