Komentarze (136)
Premier Morawiecki wygłosi drugie expose. Za realizację obietnic z pierwszego dostał kilka 'pał'
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • andrew1507

  Oceniono 6 razy 4

  CELA-7 dla notabli pismafii

 • dzaga41

  Oceniono 5 razy 3

  Baju , baju będziesz w raju
  Tyle jeśli chodzi o Morawieckiego i jego obietnoc

 • andrew1507

  Oceniono 5 razy 3

  Zwolnić Zero na zbity dziób....
  To gnom, który wpędził nas w problemy i spowoduje opuszczenie przez Polske Unii Europejskiej...

 • wkoz1

  Oceniono 5 razy 3

  banas, brocha maciora sasin itd w objeciach gangsterów - to najlepsze podsumowanie...

 • xynat

  Oceniono 4 razy 2

  Poczekajcie do przyszłego roku. Wejdzie w życie wielka podwyżka minimalnej płacy. A to podniesie średnią płacę, od której liczone są składki ZUS. Wyższe pensje dla pracowników, wyższe składki to wyższe koszty produkcji a co za tym idzie wyższe ceny w sklepach. Wyobraźcie sobie, że firmy budowlane które już podjęły jakieś prace od przyszłego roku będą musiały więcej zapłacić pracownikom pensji oraz składek zusowskich, co więcej dostawcy materiałów budowlanych dotknięci tymi samymi problemami podniosą ceny na piach, cegły, cement, stal itp itd. W efekcie budowlańcom bardziej się będzie opłacało zerwać kontrakt i zapłacić kary niż kontynuować budowy na własny koszt. Ja za chleb zapłacicie 10 zł to jeszcze raz się zastanowicie o tych wszystkich super-hiper-mega-giga obiecankach pisiorów.

 • tw0sw0rds

  Oceniono 4 razy 2

  A gdzie polskie, katolickie samochody elektryczne i promy?

 • mariuszdd

  Oceniono 4 razy 2

  Redaktor nie wymienił obiecanek ze posadzą Gronkiewicz Walc i ze zrepolonizują media polsko języczne

 • fakduck

  Oceniono 2 razy 2

  Jedyne co się dojnej zmianie udało, to danie zarobić swoim trollom (wynajętym do kacapów) na tym forum.

 • andrew1507

  Oceniono 6 razy 2

  Pinokiu powinien odpowiadać prze Trybunałem Stanu a nawet specjalnym Trybunałem Ludowym,
  jak za Rewolucji Francuskiej....

 • wujekdolf

  Oceniono 4 razy 2

  teraz do tych kłamstw będzie trzeba doliczyć "piątki" kaczyńskiego... budżet nie jest z gumy podobno... a pisiory mają magiczne drzewo na którym rosną pieniądze?

 • prosspero

  Oceniono 10 razy 2

  A może warto sprawdzić co PIS obiecywał, nie tylko Morawiecki? Np. 1 bilion 400 mld zł na inwestycje, mieszkania po 2,5tys/m2, rozbudowa stoczni, pomoc dla frankowiczów, dentyści w każdej szkołach....,

 • turkiestan

  Oceniono 3 razy 1

  Ja chciałby tylko jedno usłyszeć.Ale prawdę a nie brednie i kłamstwa jakie wygłasza od 2017 roku!!
  Mam tylko jedno pytanie jak to się stało że on taki wybitny ekonomista doprowadził do takiego długu publicznego.Nie sprawdzałem dzisiaj licznika.Ale ostatnio 2 czy 3 dni temu było na liczniku 1 bilion 81 miliardów złotych!!Zwróćcie uwagę że jak sprawdzałem pod koniec Października przed wyborami Dług Publiczny wynosił 1 bilion 74 miliardy złotych!!Niecały miesiąc i dług urósł nam Polakom o 7 miliardów złotych.Nie milionów tylko miliardów!!A te półgłowki robią nagonki i ściganie oraz zamykają ludzi robiąc z nich bandziorów za 200 tys zł łapówki od milionera!!Na miłość Boską przecież to wystarczy wystrzelić z dwururki i począć 2 dzieciaków i już jest 216 tysięcy złotych.Bez kombinacji i z przyjemnością!!
  No ale dla trochę bardziej tępych na umyśle zwolenników PiS!!Tu już trzeba im wyłożyć jak przysłowiowej krowie na granicy!!
  W Styczniu 2017 nasz Dług Publiczny był poniżej 1 biliona złotych!!I rósł 1700 zł na sekundę!!Potem mieliśmy same sukcesy gospodarcze największe w historii Polski głoszone codziennie w mediach przez Kaczyńskiego i Morawieckiego!!Jak więc po 2 latach takich sukcesów gdzie nic się nie zmieniło a Dług Publiczny wzrósł o ponad 81 miliardów złotych???Jakże temu wspaniałemu ekonomiście udał się taki sukces że pomimo takiego wzrostu gospodarczego on podwoił z może nawet potroił prędkość wzrostu Długu Publicznego!!!Na ale do tego trzeba być wybitnym geniuszem albo kompletnym debilem!!!
  Przecież przy takiej koniunkturze i takim wzroście gospodarczym trzeba być naprawdę geniuszem żeby doprowadzić polską gospodarkę do ruiny!!!Dostał chłopina zadanie nie do wykonania i sprostał temu!!!
  No chyba że on naprawdę chciał dobrobytu Polaków!!Jeżeli tak to powstrzymam się od nazywania tego osobnika ekonomistą!!!To byłby wstyd dla uczelni które kończył!!!A uwłaszczyli się tylko i zbudowali rodzinne majątki członkowie camorry!!Ci co uczciwie harowali całe życie nie poświęcili by nawet śliny żeby splunąć na tego typa!!!Szkoda nawet śliny na coś takiego co nie posiada wstydu,honoru i godności człowieka!!!Całe życie człowiek ciężko harował i boi się co przyniesie jutrzejszy dzień!!Co znowu podrożeje!!!A drożeje codziennie!!Rekompensata za to (waloryzacja emerytury do inflacji z tego roku będzie w 2 połowie następnego roku.)Do tej pory znowu będą nas okradać z naszej krwawicy na konto następnego roku!!Nie potrafię zrozumieć ludzi którzy głosują na taką bandę???
  Oni naprawdę chyba wierzą w cuda!!
  Ja pamiętam jak kilka lat temu w kilku miejscach przy drodze E 75 stały dziewczynki.Nie dało się tego zlikwidować bo jak w jednym miejscu zlikwidowali to powstawały w następnym!!Dopiero gdy w Częstochowie był jakiś zjazd księży i biskupów w kilka dni wyczyścili teren!!!Rozkaz wydała kuria!!Jak widać Biskupi nie tylko nie wierzą księżą ale nawet sami sobie nie wierzą że nie zgrzeszą jak będzie okazja!!Tak więc można wierzyć rządowi ale nie takiemu której już raz ukradł kasę podatników na nagrody dla siebie!!Niech rządzą ale bez pieniędzy!!!Bo inaczej w kilka lat zdefraudują naszą złotówkę!!Gdybyśmy mieli Euro wszystko by podrożało o 30 % i mielibyśmy to za sobą!!Przecież tak straszył PiS że jak przyjmiemy Euro to wszystko zdrożeje o 30%.Teraz już wszystko zdrożało o 30-100% a my frajerzy jesteśmy dalej w Kaczym zadzie!!!Dać wolność idiotom to sami ją oddadzą mafii za parę złotych!!Udławcie się tymi lizakami za 500 zł -Judasze!!

 • vasilij_konopkin

  Oceniono 3 razy 1

  Program Przyjazna Polska - Nikt już w Europie nie lubi Polski!
  Tanie mieszkania - Kuchcinski i Karczewski mają/mieli mieszkania/wille za darmo!
  Walka ze smogiem - Beata Kraksa Szydło rozwalała bryczki żeby zmniejszyc emisję spalin.
  Infrastruktura - Kuchcik Air radziło sobie bardzo dobrze.
  Praca i płaca - obsadzanie panstwowych posad "swoimi" idzie jak najlepiej. A nagrody? "Im sie należały!"

 • telewy2

  Oceniono 3 razy 1

  Te slajdy to jacyś studenci mu zapewne robią, on sam niewiele potrafi. Jak go wybrali to myślałem sobie, że lepszy taki niż jakiś polityk. Ale teraz widzę, że on jest beznadziejny i w tym banku to przez jakieś układy musiał się znaleźć. Najbardziej mnie wkurza, że nachapał się milionów (tego mu nie żałuję i nie zazdroszczę) a teraz chce łupić takich jak ja, ciężko tyrających na rodzinę i dom po to aby opłacać nierobów.

 • hiperon59b

  Oceniono 5 razy 1

  Pan premier Mateusz Krzywousty znowu będzie opowiadał bajki z tysiąca i jednej nocy o poprawie sytuacji w służbie zdrowia, o milionach mieszkań dla młodych małżeństw, o odrodzeniu się przemysłu stoczniowego gdzie statki są budowane (spawane) nowymi (innowacyjnymi) metodami wymyślonymi w Polsce (chwalił się nimi minister Grubarczyk w kampanii do parlamentu) o uszczelnieniu podatku vat, i oczywiście ile ukradli i czego nie zrobili poprzednicy pisiej zgrai. Taka powtórka z rozrywki. Ciekawe czy na ten występ pana premiera Mateusza Krzywoustego zdążą dowieźć do sejmu Prezesa bo godzina 10 to dla Prezesa blady świt.

 • evergreen111

  Oceniono 3 razy 1

  "Premier zapowiadał także budowę tunelu łączącego Świnoujście z Polską, i ta inwestycja ma dojść do skutku".
  Bez jaj, proszę, nie ma powodu żeby chwalić Pinokia! 85% kosztów budowy tunelu pokrywa wredna Unia, a 15 % miasto Świnoujście. Skarb Państwa? ZERO ZŁOTYCH!

 • xezaq

  Oceniono 1 raz 1

  Pan premier Marnowiecki naobiecywał a i tak kupa z tego. I rozdawnictwa ciąg dalszy.
  A potem będzie "przez dziesięć ostatnich lat..." - bo również wiele sie nie spodziewam.

 • andrew1507

  Oceniono 1 raz 1

  A ja mam diagnozę dla Polski tym razem na wesoło.
  Otóż balowanie #misiewiczów -#pisiewiczów trwa w najlepsze na Tytanicu,
  który płynie jeszcze siłą rozpędu ze wschodu na zachód.
  Co prawda Sternik a zarazem Starosta Balu, robi wszystko by zawrócić
  Tytanica by mógł on żeglować w kierunku wschodnim ku dziecinnej szczęśliwości
  Starosty, w czasy gdy był on hołubiony przez prominentnych wujków ze stalinowskiego
  NKWD. W tych radosnych czasach pozwolono maleńkiemu Staroście ukraść nawet
  Księżyc. A to mogło być też asumptem do podziwu i uwielbienia dla Wielkiego Sternika od Wielkiego
  Brata, który zamontował nam w Polsce stalinizm a także zgotował wiele innych okropieństw.
  Ten powrót do ponurej przeszłości trwa od wielu miesięcy i nawet wielosettysięczne demonstracje nie są w stanie zmienić wschodniego kursu Titanica. Powrót do Komuny+, odbywa się za wyłączaniem wszystkich bezpieczników w maszynowni takich jak ograniczniki sądowe, trybunałowe i moralne.
  Mimo, że Tytanic nabiera wody zwalniają jego istotne procesy życiowe próbuje się włączyć wsteczny bieg. Dla gawiedzi I Sortu organizuje się igrzyska na górnym pokładzie i rzuca ochłapy +.
  Ale dla Sternika najważniejsze jest by Koryto+ było pełne a Świnie+ czuły się komfortowo.
  II Sort został zepchnięty pod ostatni pokład i wygląda na to, że ma się żywić wyłącznie obelgami
  i kalumniami zrzucanymi z mostka kapitańskiego przez Sternika. Za chwilę zabraknie już śruty
  i parzonych kartofli dla I Sortu i to będzie moment przełomu. Marzenia Sternika by uformować nową Narodową odmianę Świni+ spełzną na niczym bo tyrania nie może uformować niczego dobrego poza
  cierpieniem i nieszczęściem. W takiej sytuacji, gdy łagodna perswazja II Sortu nie przynosi otrzeźwienia można się spodziewać radykalnych wystąpień przeciwników Sternika tj prawdopodobnie jakieś 60% dorosłej populacji Suwerena. Sternik ma przeciwko sobie inteligencje, nauczycieli, lekarzy, sędziów, pielęgniarki, przedsiębiorców, emerytów, studentów, kobiety, rodziny krwawych ofiar reżimu i wiele innych. Aż dziw bierze, że przy takiej jawnej wrogości tylu ważnych odłamów Suwerena ma odwagę ten paskudny dyktator by pokazywać się publicznie.

 • zdanek13

  Oceniono 1 raz 1

  Chyba 500+ zasłoni wszystkie wpadki - a było ich niemało. W obecnej sytuacji - żaden polityk nie odważy się podjąc decyzji o likwidacji programu. Ciężko będzie bedzie punktowac rząd elektrycznymi samochodami czy TSUE - to nie zadziała. A jeśli jeszcze zamkną budżet - no to będzie nokaut. Ale do tego jeszcze daleko

 • andrew1507

  Oceniono 3 razy 1

  "dobra zmiana" rozsiadła się w Koninie, a teraz strzelają do Ciemnego Luda...

 • hp77

  Oceniono 2 razy 0

  jak go słyszę , płaczę ze śmiechu ....

 • sarenmaster

  Oceniono 2 razy 0

  Umówmy się. Tu chodzi o mydlenie oczu. Nie o żadne programy. Bo z tego co możemy zaobserwować największa kasa idzie tam gdzie można nazbierać najwięcej głosów.
  Emeryci bogobojni. Patologiczna hołota za 500 da się nawet pociąć żyletką i posypać solą. Nie mówiąc o tym że Karina prowadzi brajanka i dzejsike, alanka pcha w wózku a sebka w brzuszku.
  Reszta jest wymuszona. Jak np. pomoc niepełnosprawnym
  Dziękuję. Dobranoc.

 • bkrr

  Oceniono 2 razy 0

  rany nie moge patrzeć na klamców cyfryzacja tak ale nie wiek to to pisze albo planuje beznadzieja do zus dwa programy bo w jedym nie może byc wszytsko działa pożal sie boże szybciej pieszo policze niż ten program otrzorzy ikone KRS dokeumnty masakra sknay podpisy skany i załączniki az zal że mamy niby tyle wykształcocnyhch infromatyków a prostef aplikacji do składania dokumentów nie można zrobioć dla ptrzykładu super rozwiązanie w skłądaniu sprawozdania mają OPP no bajka ale do KRs masakra i te xml no ja tez tego nie podpusje bo nie wdzidze co napisane znaki cyferli literki co napisane to napisane no ale rzad wie lepiej chyba jak utrudniż życie ludzią nauczyciele w końcu ksztacą nowe pokolenia no chyba ze nie chce to ok ale im sie akutrat nalezy że wytrzymują nie tyle z ucznia ale głupi rodzicami co to są mądzejsi od wszytskie oni powiini dostac no i pokolenie kiedy musiwło sie kuroniówka teraz nieroby biora i zero ambicji jak tak można dawac kase a oni nie pracuja i jeszcze słyusze ze 500+ to juz mała k... jakie mało idzie d pracy i ma super kasy, ja jestem zadowolno odkładam na coś dla dziecka na co nie wiem smog porażka, przepisy porażka totalna wszytsko pozerstwo ale co ja tam moge wiedziec w końcu mam dobrze prosperując firme nie to co prezmier musi zabierać tym co pracują żeby dac tym co nie robią to co jak robi hood tylko nie wiem czy ten sam kierunek prcuje nic nie masz gnębia cie a ten co nie pracuej ma spokoj i kase to jest prawo no kurcze chyba trzeba zamyknąc firmę

 • misiek12321

  Oceniono 2 razy 0

  Ciekawe co Pinokio naobiecuje tym razem i jak bardzo mu sie nos wydluzy...

 • andrzej.wald

  Oceniono 1 raz -1

  Co jak co ale programy socjalne i rozdawnictwo to wychodzi tej władzy najlepiej, więc w tej materii ocena 3 może dziwić. Ja bym dał 5, bo PiS skorumpował wyborców ich własnymi pieniędzmi z podatków. Tutaj bezapelacyjnie należy się 5 dla Morawieckiego, że na to wszystko znalazł pieniądze. "Nieważne komu się zabiera i kto za to w przyszłości zapłaci, ważne komu się daje by wygrać kolejne wybory". To hasło politycy oPOzycji powinni wykuć na blachę i je przede wszystkim zrozumieć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX