Komentarze (264)
Populacja Polski spadnie do 24 mln, społeczeństwo się zestarzeje. Szef PFR bije na alarm
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • czechy11

  Oceniono 7 razy 7

  Przecia Mazurek mówiła ze Szwedzi masowo uciekajo do Polski to ico chodzi temu prawacko- kościelnemu Towarzyszowi ?😂😂😂

 • czechy11

  Oceniono 7 razy 7

  Obniżka wiek emerytalny do 50. Bydzie jeszcze śmieszniej

 • brak.slow

  Oceniono 7 razy 7

  To sobie policzcie ile ludzi ma Norwegia Szwajcaria Dania. Itd. A potem porównajcie ich sytuację do Indii albo Pakistanu. Hahaha hahha
  Mnie ten spadek jakoś nie martwi . Braki uzupełnią imigranci, zresztą już uzupełniają. To jest nieodwracalny proces, bo tak urządzony jest współczesny świat. Druga sprawa rodzic dzieci "żeby ratować kraj i jego sytuacje ekonomiczna" w momencie, w którym i tak jest kiepska ? Oni myślą, że rozmawiają z głupimi ? Skazywac wlasnw dzieci na życie w syfie ? To gdzie w takim razie jest wyż demograficzny lat 80' ? Tyle się urodziło wtedy dzieci przeciez!!
  Ano za granicą w UK i w Niemczech, bo w tym kraju mlekiem i miodem płynącym nie było dla nich ani pracy, ani godnej płacy. I to samo zrobią kolejne pokolenia.

 • rejestr1

  Oceniono 7 razy 7

  Do następnej dekady wcale nie trzeba czekać. Już w 2018 roku była nadwyżka liczby zgonów nad urodzeniami, czyli spadek populacji już się zaczął, a teraz będzie przyspieszał.

 • jo81

  Oceniono 8 razy 6

  Bardzo dobra wiadomość. Przy rozwoju technologi taka liczba ludzi w pl to az az. Po co nam miliony bezrobotnych kierowcow, bankierow, sprzedawcow itd

 • pani_rosomak

  Oceniono 6 razy 6

  Jaka była populacja Polski w okresie międzywojennym? Przecież kraj rozwijał się wtedy jak nigdy! Pomysł by ludzi było KONIECZNIE JAK NAJWIĘCEJ to pomysł twórców emerytalnej piramidy finansowej. Do niczego innego ci dodatkowi ludzie nie są potrzebni. Za życia dzisiejszych 50-latków populacja tej planety się PODWOIŁA. Może czas już powiedzieć STOP. Zamiast skupiać siły na tworzeniu infrastruktury dla rosnącej populacji- vide zabudowywanie każdego wolnego kawałka kraju przez deweloperów, może lepiej tworzyć technologie które nie będą wymagały tylu ludzi, ba, będą tym ludziom służyły.

 • gorillaglu

  Oceniono 6 razy 6

  Zamiast namawiać ludzi do rodzenia bez sensu, może lepiej już zacząć przestawiać państwo na tory "małego" kraju? minusy to większe wydatki na starszych, plus to mniejsze obciążenie dla środowiska, więc więcej zasobów per capita. Może 25-milionowa Polska nie będzie cierpiała na niedobory wody tak jak 36-milionowa?

 • czechy11

  Oceniono 8 razy 6

  Niemożliwe!! Podobno za PiSu wszyscy wracajo i walo do kościelnego zadupia drzwiami i oknami😂😂

 • kertog123

  Oceniono 8 razy 6

  i bardzo dobrze.... Środowisko odetchnie, będzie żyło sie lepiej

 • cim_cum

  Oceniono 9 razy 5

  Od dwudziestu lat słyszę, że Polska się wyludnia, a niektóre miasta wręcz opustoszały. Jednak gdzie nie sięgnąć wzrokiem wszędzie domy, bloki, sklepy, fabryki i magazyny. A ludzi od zajebania. WIęc po co piszecie te bzdury?

 • jacktheripper

  Oceniono 5 razy 5

  szczerze mówiąc , im mniej tej polskiej ciemnogrodzkiej ciemnoty tym lepiej

 • czechy11

  Oceniono 11 razy 5

  Kondominium warykanskie sypie się. Nikt niw chce żyć w kraju w którym czarna zaraza żyje w luksusach, pedofile w sutannach są pod ochrona a katabasy z pachołkami chcą mówić ludziomjak maja żyć. 😂😂

 • czechy11

  Oceniono 5 razy 5

  Towarzyszu z PFR ważniejsze dla ciebie czarna zaraza? Zjeżdżaj kościelny pachołku to właśnie wykosviwlnw zacofance uczyniliście ze ludzie uciekają stad drzwiami i oknami. Wydawajcie więcej na kościelnych towarzyszy i każcie ludziom życia jedna modlę a zobaczycie jak to gruchnie.

 • wranek

  Oceniono 5 razy 5

  Pińset poszło w pis.du, znaczy spłynęło do oczyszczalni scieków...

 • mar.rod81

  Oceniono 7 razy 5

  Nieruchomości spadna :)

 • muflonex

  Oceniono 4 razy 4

  "moda na dzieci", pamiętam jak Kaczyński coś o tym brzdąkał, he he, naczelny buhaj RP.

  Powiedzcie to pracodawcom płacącym tak, żebyś w pojedynkę w miarę wyrobił się do 1-szego. To sobie strzelają w stopę.

 • sokrates2.life

  Oceniono 4 razy 4

  To chyba dobrze - ekologicznie i w ogóle "trendy".

 • czechy11

  Oceniono 4 razy 4

  500 plus nie pomogło? Cóż na pewno pomoze doprowadzenie oświaty i służby zdrowia do ruiny.

 • adam.gr

  Oceniono 4 razy 4

  tak jest kiedy państwo popiera i nagradza szubrę oraz nierobów!!! natomiast porządnych obciąża podatkami. im wyższe wykształcenie rodzivców tym większa pomoc dla tych rodzin! Z podstawowym - 1-dno dziecko max!, ze średnim 2 max itd!!!!.

 • blahblah69

  Oceniono 4 razy 4

  No, narodowcy, patrioci - do dzieła !! Zamiast gonic po ulicach LGBT marsz do łożek i dac patryotyczny przyklad zapładniając swoje zony, tak jak od lat robia to na całym świecie znienwidzone przez was narody. Co, jestescie gorsi? Nie stac wac na dziecko w kraju mlekiem i miodem płynącym? Czyzbyscie nie kochali ojczyzny i swoich kobiet?

 • czechy11

  Oceniono 4 razy 4

  Kościelny glypku w kraje J w których tw zitwa debata zakończyła się prawami do ślubów jednopłciowych i związków partnerskich wskaźnik dzietności jest wysoki. W kondominia J watykańskich mówiących ludzuomjak maja żyć spada.

 • zb.piswon

  Oceniono 8 razy 4

  Wy ciągle bijecie w jakiejś sprawie na alarm, już się nie ośmieszajcie. Nagle gazeta stała się strasznie prorozrodcza ha ha... To że w Afryce ludzie się mnożą jak króliki to nie znaczy że teraz Europa ma im dorównać. Chcecie żeby nas było 10 mld? To wtedy nawet wasza
  ukochana Greta nie pomoże...

 • misiek12321

  Oceniono 6 razy 4

  Nie wiem daczeo gospodarki zakladaja ciagly wzrost populacji a potem pierd....a jak przy okazji tego art. Ja bym sie tam cieszyl. Obecnie jest nas co najmniej 10x za duzo czego skutki widac na codzien.

 • dlugi48

  Oceniono 6 razy 4

  Bzdury, takie zjawiska same się regulują. Będzie mniej ludzi, mniejsze bezrobocie, zniknie kłopot z mieszkaniami. Inna rzecz, że wymrą ludzie mądrzy, a zostanie obecne pokolenie debili. Nie co żałować takiego narodu.

 • kisssmyass

  Oceniono 3 razy 3

  historia lubi się powtarzać. Tylko że jako farsa. Tym razem następny rozbiór Polski zrobią sobie sami Polacy. Powody będą te same: głupota, lenistwo, egoizm, zabobonność, katolstwo, materializm, kłótliwość, nacjonalizm etc.

 • qlt82

  Oceniono 3 razy 3

  Poczytalby Hansa Roslinga to moze by zrozumial, ze jest to normlane i naturalne zjawisko. Co zlego w tym (poza histerykami z ZUS) ze bedzie mniej ludzi w jakims kraju? Nie ma kraju rozwinietego gdzie udalo sie dzietnosc podniesc przez rozdawnictwo socjalne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX